SHS Sex Elixir Premium (hiszpańska mucha) - 100 ml, OM-66868 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem SHS Sex Elixir Premium (hiszpańska mucha) - 100 ml, OM-66868 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 72.25 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
NOWY SEX ELIKSIR 3X MOCNIEJSZY AŻ 100ML
72.25
Devilz
Sex Elixir Premium 100ml - Hiszpańska mucha afrodyzjak
79.20
Ferosup - suplementy i kosmetyki
SHS Sex Elixir Premium (hiszpańska mucha) - 100 ml
94.99
Medpak

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Afrodyzjaki
Pojemność 100 ml

Opis

Jedyny taki afrodyzjak na rynku!Chcesz wiedzieć co eksponuje Sex Elixir Premium spomiędzy wszystkich afrodyzjaków dostępnych na rynku? To typowo niesamowita wydajność. Wersja premium to efekt kilkuletnich badań nad adekwatnym stężeniem poszczególnych komponentów!

dzięki czemu wersja premium jest 3x mocniejsza od poprzedniej. Udało się to osiągnąć dzięki zwiększeniu stężenia poszczególnych składników! lecz wersja premium to nie tylko obszerniejsza wydajność, to jeszcze 7x obszerniejsza pojemność od poprzednika!

dzięki czemu udało się osiągnąć wyśmienity stosunek wartość jakość! Hiszpańska mucha – Sex Elixir!Szukasz sposobu na to, żeby uwieść kobietę? wystarczy jedna właściwa randka, żeby nie mogła Ci się oprzeć. Jak to realne? Otóż cały sens tkwi nie w Twoim zachowaniu czy sztuczkach, jakie próbujesz użyć.

Najprawdopodobniej to, czego Ci brakuje, jest w zasięgu Twojej ręki... Afrodyzjak, który działa teraz z potrojoną siłą! zobacz jak działa Sex Elixir:Maksymalny wzrost libido,Niepohamowany apetyty na seks,obszerniejsza wrażliwość na dotyk,dynamiczne orgazmy,Uczucie rozluźnienia ciała,Wzrost libido,rozszerzenie skuteczności seksualnej,solidne i aktywne orgazmy,Długa erekcja.Od nieśmiałego chłopca do gorącego mężczyznyNieśmiałym osobom rekomendowane są z reguły afrodyzjaki.

Dlaczego? Ich działanie umożliwia wydobycie prawdziwej namiętności i pobudzenie aktywności seksualnej. Choćby najistotniej nieśmiałe, ciche osoby, łatwo nawiążą erotyczny kontakt, po działaniu hiszpańskiej muchy.

Afrodyzjaki dodaje się najczęściej do napojów, ponieważ występują one w postaci kropli. Zobacz jaką produktywność daje Ci Sex Elixir Premium:Uwolnij się od rutyny:Zapomnij o rutynie! Mucha hiszpańska pozwoli Ci wyrwać się z sideł utartych schematów, którymi rządziło się Wasze życie seksualne.

Afrodyzjaki nie tylko wyzwolą Waszą namiętność, lecz też otworzą na nowe doznania. Spróbujcie nowych praktyk, zacznijcie myśleć kreatywnie. Przekonajcie się, jak Sex Elixir Premium zadziała na Waszą wyobraźnię i dynamiczność seksualną.

zobacz co Sex Elixir Premium zmieni w Twoim związku:Rozbudza pożądanie u pań,Ponad trzykrotnie rozszerza poziomu libido,Rozpala miłosne pragnienie w przygasającym związkuPozwala kochać się przez całą noc.Nie stresuj się!Wielu osobom „pierwszy raz" kojarzy się z ogromnym stresem.

Przejmujemy się, czy wypadniemy korzystnie w oczach drugiej osoby i czy spełnimy jej oczekiwania. Jak w takich przypadkach działa hiszpańska mucha? typowo rozluźnia napięcie, równocześnie dając możliwość kontroli sytuacji.

podciąga libido i pozbawia oporów związanych ze wstydem przed drugą osobą. Dzięki afrodyzjakom, nie musisz martwić się o swoją erekcję! przejrzyj dlaczego razem z Sex Elixirem przeżyjesz swój najkorzystniejszy stosunek:Zdecydowany wzrost podniecenia seksualnego,Uczucie rozluźnienia w trakcie stosunku,Przełamuje nieśmiałość w trakcie pierwszego stosunku,Intensyfikacja doznań w trakcie seksu i orgazmu.Poznaj sekret Sex Elixiru!To unikatowy suplement diety, który niemal od razu po zażyciu, powoduje ochotę na zbliżenie, a także flirt.

Dzięki swym właściwościom działa równocześnie na kobiety jak i na panów. U kobiet unosi poziom libido powodując tym samym ochotę na seks, u panów pobudza i podtrzymuje erekcję. To najsilniejszy tego typu środek dostępny na rynku!Jak stosować Sex Elixir Premium? Wymieszaj z napojem około 8 kropel preparatu a już po 15 minutach od spożycia, odczujesz pierwsze efekty.Libido i erekcja a Sex Elixir Premium!Sex Elixir Premium poza swym zalotnymi aspektami ma jeszcze dwie ogromne mocne strony.

Ma bardzo pozytywny wpływ na erekcję, jednak nie jest on aż tak silny jak w sytuacji działania na libido. Sex Elixir Premium nie tylko powoduję ochotę na seks u na dodatek unosi libido z wcale nie mniejszą siłą niż specyfiki przeznaczone tylko i wyłącznie do tego.

Wybierz zatem dwa w jednym afrodyzjak i Twój sposób na damskie libido.Bezpieczeństwo używaniaSex Elixir to w pełni bezpieczny suplement diety, który nie powoduje żadnych nieznanych skutków ubocznych.Jak dawkować? Pojedyncza dawka Sex Elixiru to około 8 kropel dodanych do napoju.

Można aplikować też bezpośrednio do jamy ustnej.Jak stosować?stosowanie Sex Elixiru jest szczególnie proste wystarczy dolać około 8 kropel do napoju. Można dodawać do alkoholu uważać należy natomiast przy dodawaniu do gorących napojów – ponieważ traci swoją moc.

Do gorących napoi należy dodać minimum 3 krotną dawkę.......