Skuteczny sposób na mocną erekcję total men 5 caps | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy marki Scala selection promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie abcerotyki

Parametry

Producent:Scala Selection
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Total Men to naturalna i bezpieczna alternatywa Viagry wykonana w Polsce. Skutecznie udoskonala i utrzymuje silną erekcję oraz rozszerza odczuwanie bodźców seksualnych. Total Man znajduje się obecnie w czołówce najchętniej kupowanych preparatów tego typu w naszym kraju. Tabletki są wypełnione najsilniejszymi ekstraktami ziołowymi, używanymi w najróżniejszych kulturach jako środki wzmacniające i podtrzymujące erekcję poprzez długi czas. Dzięki tym kapsułkom penis jest twardszy i nieelastyczniejszy co prawidłowo wpływa na zadowolenie partnerki. Wystarczy jedna tabletka aby skutecznie wpłynąć na męskie libido i poprawić efektywność seksualną.

  • Skład: l-argina, tribulus, kreatyna, celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu
  • Sposób zastosowania: Dla stymulowania erekcji i poprawy potencji zalecane jest zażycie 1 kapsułki z dużą ilością wody około godziny przed intensywnością seksualną. Nie rozgryzać ani nie rozkruszać. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • pojemność: 5 tabletek