infinity 3.0: marvel super heroes - vision (playstation 3) marki Disney promocja 2018

Cena24.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie konsoleigry.pl

Parametry

Producent:Disney
Kategoria:Akcesoria do PlayStation 3
Rodzaj produktu figurka

Opis

Vision to dzielny, szlachetny wojownik, który walczy u boku Avengers o wnętrze na świecie, używając umiejętności zezwalających mu zmieniać gęstość

Wszystkie postaci Marvel z Disney Infinity 2.0 i 3.0 działają w świecie Pole Bitwy Marvela.

Disney Infinity 3.0 dostarcza dzieciom i rodzicom jeszcze bogatszą zawartość i bardziej różną rozgrywkę niżeli kiedykolwiek wcześniej w kolekcji, wliczając w to:
Trzy światy Gwiezdnych Wojen* ? jeden świat z Epizodów I-III*, drugi świat* z oryginalnej trylogii, Epizodów IV-VI, oraz trzeci*, który zostanie udostępniony w zimie, oparty na nadchodzącym filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.
dopełniające światy* proponujące najróżniejszą rozgrywkę i najróżniejsze środowiska, pomiędzy innymi świat Disney/Pixar oparty na nadchodzącym filmie W głowie się nie zawiera, i świat Marvela zawierający Iron Mana w zbroi Hulkbuster, Ultrona i inne postacie rodem z komiksów.
Usprawniony Plac Zabaw z dwoma nowymi grami w trybie wieloosobowym: wyścigi gokartów, a także akcja-przygoda.
Więcej figurek* szanowanych poprzez wielbicieli postaci The Walt Disney Company, takich jak Mickey i Minnie, Sam Flynn i Quorra z filmu Tron: Dziedzictwo, Mulan i Olaf, a także sporo innych.
*elementy sprzedawane osobno.

Każdy ze światów Gwiezdnych Wojen proponuje inne doświadczenia dzięki różnej rozgrywce, miejscom w grze i postaciom.
Akcja świata Gwiezdne Wojny: Zmierzch Republiki ma miejsce w czasach, kiedy Jedi byli u szczytu potęgi, a gracze będą mogli korzystać z Mocy i mieczy świetlnych w ładnych starciach. Swoje umiejętności walki będą rozwijać u boku Ahsoki Tano, Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego, Yody i Dartha Maula.

Świat Gwiezdne Wojny: Powstanie Przeciw Imperium zabierze graczy na misje w całej galaktyce razem z Lukiem Skywalkerem, księżniczką Leią Organą, Hanem Solo, Chewbaccą i Darthem Vaderem. Umożliwi także pokierowanie myśliwcami X-wing lub Sokołem Millenium, aby walczyć ze szturmowcami lub zwiedzać takie planety jak Tatooine, Hoth czy Endor. Co więcej, fani będą mieli wyjątkową okazję wcielić się we wszystkie postacie z Gwiezdnych Wojen we wszelkich światach Gwiezdnych Wojen.

Disney Infinity 3.0 wprowadza także kompletnie nowy Plac Zabaw 3-D, który ułatwi graczom wybieranie różnych gatunków rozrywki ? wliczając w to platformówki, wyścigi oraz symulatory rolnictwa. Dwie nowe gry w trybie wieloosobowym porwą graczy do świata akcji i przygody w, a także wyścigów gokartów, w których dzieci i całe rodziny będą mogły grać modnymi postaciami Disneya, Disney/Pixar, Marvela i postaciami z Gwiezdnych Wojen ? wszystkimi razem w jednolitym środowisku.

Inne światy, figurki oraz gry na Plac Zabaw Disney Infinity 3.0 są sprzedawane osobno. Wszystkie figurki i dyski mocy z wersji 1.0 i 2.0 Disney Infinity są kompatybilne z Disney Infinity 3.0 w usprawnionym Placu Zabaw. Po raz pierwszy dyski mocy będą sprzedawane po cztery sztuki w specjalnych kompletach związanych z danym uniwersum.

Platforma
PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One