Reiher Lampa lecznicza sollux 1 szt. (4005660253106) promocja 2018

Cena109.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Diaderma.pl

Parametry

Producent:REIHER
Kategoria:Akcesoria do rehabilitacji
Rodzaj produktu lampy rehabilitacyjne

Opis

LECZNICZA LAMPA SOLLUX (SOLUX)

Leczenie reumatyzmu, bólów mięśniowych, przeziębień, zatok, trądzika, siniaków itd.

(do wykorzystania domowego, atest badań klinicznych w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, zezwolenie na sprzedaż w aptekach nr MZ-FAZ/I/450/R-A-28/92)

Od dawna wiadomo, że ciepło obniża ból i w wielu przypadkach przyspiesza leczenie. To ciepło da Państwu lampa Sollux, której promieniowanie podczerwone dostaje się głęboko pod skórę, dzięki czemu pobudzony zostaje układ krwionośny. Powoduje to wzmożone ukrwienie, naczynia krwionośne rozszerzają się, w wyniku czego czego naświetlane miejsce otrzymuje więcej substancji odżywczych i szybciej wydala elementy zgubne. Uwaga: w poważnych przypadkach konsultacja z lekarzem jest potrzebna.

użycie:

• REUMATYZM, BÓLE MIĘŚNIOWE, ZAPALENIE KORZONKÓW: zaleca się naświetlanie bolących miejsc, aż do ustąpienia objawów.

• KATAR, PRZEZIĘBIENIA, GRYPA, ANGINA: naświetlanie twarzy, szyi i klatki piersiowej przyspiesza proces wyleczenia i hamuje rozwój choroby.

• ZATOKI: leczenie zatok czołowych i obocznych nosa; zaleca się konsultację z lekarzem laryngologiem.

• TRĄDZIK, WRZODY: naświetlania, również ze wykorzystywaniem innych środków dają prawidłowe rezultaty przy większości odmian trądzika.

• SINIAKI, RANY, STŁUCZENIA: naświetlania rozpoczynamy w 12 godzin po wypadku.

• ODMROŻENIA, PRZEMARZNIĘCIA: szczególnie w okresie jesienno-zimowym lampa Sollux jest przydatna w prędkim usunięciu objawów, związanych z nieprzychylną aurą.

• KOSMETYKA LECZNICZA I UPIĘKSZAJĄCA: ciepło rozszerza naczynia krwionośne, otwiera pory skóry (cery), w rezultacie każda nałożona maseczka, maść czy krem są pełniej i szybciej wchłaniane.

• UKŁUCIA OWADÓW: naświetlanie obniża ból, swędzenie, a także napięcie skóry.

• ŁYSIENIE: prawidłowe efekty daje naświetlanie przy łysieniu przejściowym, łącznie z masażem.

Lecznicza Lampa Sollux jest nad wyraz przydatna dla sportowców, w sytuacji leczenia rozmaitych kontuzji. Wykorzystanie dotyczy dodatkowo leczenia schorzeń u zwierząt domowych. Instrukcja użytkowania, informacje technologiczne, a także karta gwarancyjna są zawarte w dołączonej instrukcji obsługi. Nie sprowadzamy filtrów niebieskich, z uwagi na wysoką emisję promieniowania ultrafioletowego (słonecznego). Naświetlania Lampą Sollux domowego wykorzystania nie wymagają używania okularów ochronnych. Promiennik podczerwieni Philips Infrared R95 E27 o mocy 100 W znajduje się w komplecie (pakowany w oddzielne pudełko kartonowe).

Producent: Reiher GmbH/Niemcy