turret marki Marantz pro promocja 2018

Cena1299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Denon Store

Parametry

Producent:MARANTZ PRO
Kategoria:Akcesoria studyjne

Opis

 • Turret dostarcza specyficzne, łatwe w użyciu rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują kompletnego wysokowydajnego systemu do strumieniowania i podcastingu. Turret posiada kamerę internetową Full HD z zaimplementowaną kompresją wideo H.264, wysokiej jakości mikrofon objętościowy USB 48kHz/16-bitowy z filtrem pop, a także pierścień oświetleniowy LED z osprzętem filtracyjnym do światła dziennego, chłodnego i ciepłego.
 • Marantz Professional Turret to wyjątkowe, uniwersalne narzędzie transmisyjne, które zagwarantuje wszystkim podcasterom, graczom, a także strimerom wysokiej jakości elementy do tworzenia mistrzowskiej prezentacji. Jest kompaktowy i prosty w obsłudze, wyśmienity do umieszczenia na biurku i na tyle mobilny, iż można go umieścić praktycznie wszędzie.
 • Aby system był naprawdę samowystarczalny i mógł obsługiwać dowolne zadania związane z przesyłaniem strumieniowym/podcastem/graniem bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu, Turret szybkie wyjście USB-C gwarantujące małe opóźnienia oraz wewnętrzny koncentrator USB. Zaimplementowany wzmacniacz słuchawkowy umożliwia niesamowicie proste monitorowanie dźwięku. Wszystko, czego potrzebuje wymagający entuzjasta streamingu/nadawania, jest właśnie tutaj, w jednym komfortowym i wysokowydajnym urządzeniu.
 • Kamera z samoczynną regulacją ostrości obsługuje wideo w Full HD 1080p i jest kompatybilna z najnowszą wersją Skype'a. Obsługuje zapis wideo w pełnej rozdzielczości HD (do 1920 x 1080 pikseli), a także automatyczną korekcję słabego oświetlenia. Turret jest kompatybilny z Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszym, a także macOS 10.6 lub nowszym (przystępne HD 720p dla FaceTime na Mac; nagrywanie wideo w Full HD 1080p z odtwarzaczem QuickTime Player), Chrome OS™, Android w wersji 5.0 lub nowszej.
 • Wysokowydajny mikrofon objętościowy z kondensatorem elektretowym o średnicy 14 mm zagwarantuje czułość -34 dB ±2 dB (0dB = 1V / Pa @ 1kHz), maksymalną produktywność na poziomie 132 dB (THD: 0,5% 1kHz) i szerokie pasmo przenoszenia od 150 Hz do 15 kHz. Dla wygody użytkownika przedwzmacniacz jest zintegrowany z regulacją wzmocnienia mikrofonu na wieży. Użytkownicy mogą bezpośrednio kontrolować bez opóźnienia sygnał mikrofonu w trakcie nagrywania/przesyłania strumieniowego. Wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu głośności znajduje się na wieży.
 • Sama wieża mieści główne części sterujące, do których streamer/podcaster będzie miał dostęp bezpośrednio: korektor światła LED z możliwością całkowitego wyłączenia, wyjściem słuchawkowym z regulowaną głośnością słuchawek, pokrętłem wzmocnienia mikrofonu, przyciskiem wyciszania mikrofonu i włącznikiem/wyłącznikiem kamery.
 • Z tyłu wieży znajduje się gniazdo USB-C do podłączenia do komputera PC/Mac (o znacznej szybkość transferu, a także szczególnie znikomym opóźnieniu), 2 gniazda USB 3.0 (wewnętrzny koncentrator) i zasilające gniazdo wejściowe 12V prądu stałego.
 • Ten wariant konstrukcji zorientowany na użytkownika powoduje, iż wieżyczka Turret jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, zapewniając równocześnie niezwykle wysoką produktywność bez wysiłku.
 • Lampa pierścieniowa LED ma średnicę 100 mm i temperaturę barwową 5600 K (jednostajną w świetle dziennym). Jest dopasowany do regulacji i gromadzi akcesoria w postaci plastykowych i zatrzaskowych filtrów o barwie chłodnej 7000K i ciepłej 3000K wraz z dodatkowym filtrem dyfuzyjnym.
 • stanowczo wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy jest kluczową częścią systemu Turret. Bez wysyłania idealnego, znacznego sygnału do słuchawek, całe nadawanie/podcasting/wrażenia w grach rozpadają się. Turret uderza tutaj precyzyjnie w znak ze wzmacniaczem słuchawkowym o nienagannej jakości: THD <0,009%, stosunek sygnału do szumu >100 dB i pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Przy mocy wyjściowej RMS równej 130 mW i impedancji 30 omów, wzmacniacz słuchawkowy Turret będzie napędzał praktycznie dowolne słuchawki do bardzo wysokich stopni głośności, z najwyższą transparentnością i skrupulatnością.
 • uniwersalny, wolnostojący system nadawczy
 • kamera internetowa Full HD z kompresją wideo H.264 (automatyczna regulacja ostrości, pole widzenia: 78°, natywna rozdzielczość optyczna: 5MP, przełącznik wł./wył.)
 • wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB (48 kHz/16-bitowy) z filtrem pop (kapsuła elektretowa o średnicy 14 mm, czułość: -34dB ± 2dB (0db = 1V/Pa @ 1kHz), impedancja wyjściowa: 100 Ohm, przełącznik wł./wył.)
 • możliwość przyciemniania pierścienia świetlnego z diodami LED, w zestawie filtry barwy chłodnej, ciepłej, a także filtr dyfuzyjny
 • wyjście USB-C do komputera gwarantujące prędki transfer i niewiele znaczące opóźnienia
 • wewnętrzny koncentrator USB
 • wzmacniacz słuchawkowy (pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, moc wyjściowa: 130 mW)