Cuda świata. Najpiękniejsze miasta (9788378872511) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Cuda świata. Najpiękniejsze miasta (9788378872511) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.97 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Cuda Świata Najpiękniejsze miasta
14.97
TaniaKsiazka.pl
Cuda Świata Najpiękniejsze miasta - Praca zbiorowa
15.25
InBook.pl
Imagine. Cuda świata. Najpiękniejsze miasta. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!
17.50
bookbook.pl
Cuda świata. Najpiękniejsze miasta Praca zbiorowa
18.97
MegaKsiazki.pl

Parametry

Producent:praca zbiorowa
Kategoria:Albumy
ISBN 9788378872511
Oprawa twarda
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Dragon
Ilość stron 112
Rok wydania 2017

Opis

Miasta ? od tysięcy lat nie potrafimy wyobrazić sobie bez nich życia. Są odzwierciedleniem osiągnięć cywilizacyjnych. Zdarza nam się jednak, że na nie narzekamy, bo męczą nas tłok, spaliny i nieznośny hałas. Życie w aglomeracjach ma swoje wady i mocne strony, ale mimo wszystko są miasta, które uwielbiamy. Marzymy, żeby móc je poznać albo do nich wrócić.
Miasta fascynują najnowszymi rozwiązaniami urbanistycznymi oraz reliktami przeszłości, które są śladami istnienia pokaźnych cywilizacji lub rewelacyjnej myśli architektonicznej. Oszałamiają nie tylko budowle,także ich rozplanowanie, usytuowanie albo sposób wkomponowania w krajobraz. Z przyjemnością podejmujemy trudy wspinaczki na najwyższy punkt w okolicy, by móc objąć wzrokiem panoramę i zrozumieć, na czym polega ich szczególne piękno, że ważne są nie tylko mury obronne i budynki mieszkalne, ale także miejsca relaksu ? parki i ogrody. Doceniamy doskonałość rozplanowania, a także piękno architektury, lecz też funkcje użytkowe: precyzyjnie zaplanowane poprzez dawnych architektów ciągi komunikacyjne, a także place. Podróż do najefektowniejszych miast świata, oszałamiających historią i tradycją, malowniczymi ogrodami, znakomitymi zabytkami i znakomitymi widokami, to także unikalna nauka historii i poznawanie naszego dziedzictwa. Książka Cuda Świata. Najbłyskotliwiejsze miasta ukazuje kilkadziesiąt metropolii z sześciu kontynentów. Unikatowym zdjęciom towarzyszy rys historyczny, ciekawostki i informacje o najszczególniej uroczych zakątkach danego miejsca.