Polskie cuda natury. Najpiękniejsze miejsca (2016) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Polskie cuda natury. Najpiękniejsze miejsca (2016) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8.68 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Polskie cuda natury -.
8.68
www.cud.pl
Polskie cuda natury Praca zbiorowa
14.47
MegaKsiazki.pl
Polskie cuda natury -.
15.09
InBook.pl

Parametry

Producent:DRAGON
Kategoria:Albumy
ISBN 9788378872320
Oprawa twarda
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo DRAGON
Ilość stron 112
Rok wydania 2016

Opis

W albumie skategoryzowano zdjęcia ukazujące piękno środowiska, a także bronione gatunki roślin i zwierząt. Zdjęcia pozostały uzupełnione ciekawostkami o najcenniejszych przedstawicielach flory i fauny, ich siedliskach, wyjątkowych zasobach naturalnych oraz spektakularnych formach rzeźby powierzchni Ziemi.
Książka, zawierająca opisy i fotografie polskich parków narodowych, to genialne kompendium wiedzy o przyrodzie naszego kraju.
bronić najcenniejsze bogactwo naszego kraju, utworzono parki narodowe, które mają zapobiec dewastacji ostatnich dzikich terenów w Polsce. Niektóre z tych miejsc przyciągają niezliczone rzesze turystów. Rozmaite, ale pozostające w zgodzie z przepisami prawa, możliwości rekreacji i wypoczynku, pozwalają zrozumieć nierozerwalny, nieśmiertelny związek człowieka z naturą.