Polskie cuda natury. Najpiękniejsze miejsca (2016) promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Polskie cuda natury. Najpiękniejsze miejsca (2016) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 12.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Polskie cuda natury - Praca zbiorowa
12.90
InBook.pl
Polskie cuda natury - Praca zbiorowa
14.33
www.cud.pl
Polskie cuda natury Praca zbiorowa
14.35
MegaKsiazki.pl
Polskie cuda natury - Dragon. DARMOWA DOSTAWA DO KIOSKU RUCHU OD 24,99ZŁ
15.99
merlin.pl

Parametry

Producent:DRAGON
Kategoria:Albumy
ISBN 9788378872320
Oprawa twarda
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo DRAGON
Ilość stron 112
Rok wydania 2016

Opis

W albumie skategoryzowano zdjęcia ukazujące piękno środowiska, a także bronione gatunki roślin i zwierząt. Zdjęcia pozostały uzupełnione ciekawostkami o najcenniejszych przedstawicielach flory i fauny, ich siedliskach, wyjątkowych zasobach naturalnych oraz spektakularnych formach rzeźby powierzchni Ziemi.
Książka, zawierająca opisy i fotografie polskich parków narodowych, to genialne kompendium wiedzy o przyrodzie naszego kraju.
bronić najcenniejsze bogactwo naszego kraju, utworzono parki narodowe, które mają zapobiec dewastacji ostatnich dzikich terenów w Polsce. Niektóre z tych miejsc przyciągają niezliczone rzesze turystów. Rozmaite, ale pozostające w zgodzie z przepisami prawa, możliwości rekreacji i wypoczynku, pozwalają zrozumieć nierozerwalny, nieśmiertelny związek człowieka z naturą.