Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Alkomat PROMILER AL8000 Elektrochemiczny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
399.00
ELECTRO.pl
-20%
Alkomat AL-8000 Plus, 1 rok darmowej kalibracji + dodatkowe ustniki
399.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja
-20%
Alkomat Promiler Black AL-8000 Limitowana Edycja + GRATISY
399.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja
-20%
Alkomat Promiler AL-8000 PLUS + 5 lat gwarancji, 1 rok darmowej kalibracji
399.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja
-20%
Tester trzezwosci AL-8000
399.00
kolba.pl
Alkomat AL-8000 Plus+ 2 lata darmowej kalibracji + Dodatkowe ustniki
429.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja
Alkomat Promiler AL-8000 PLUS + 5 lat gwarancji, 2 lata darmowej kalibracji
429.00
Alkomaty Sklep, Serwis, Kalibracja
Alkomat PROMILER AL 8000 Grafitowy
499.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Promiler
Kategoria:Alkomaty
Rodzaj sensora elektrochemiczny

Opis

Uwaga, oferta specjalna, a w niej zupełnie gratis otrzymujesz:

- 10 sztuk dodatkowych ustników

- pakiet gratisów od producenta: kamizelka, długopis, smycz, zapach samochodowy

- Pendrive 8GB

Poszukujesz urządzenia do stosowania osobistego o wysokiej wiarygodności pomiaru? Masz dosyć plastikowych gadżetów, które po miesiącu przestają spełniać funkcję alkomatu? Poznaj alkomat osobisty AL 8000 PLUS – nowość w ofercie producenta PROMILER!

PROMILER AL 8000 PLUS wyróżnia się najwyższej jakości wykonaniem, stylowym designem i nowym, ulepszonym software’m. Oprogramowanie alkomatu pozostało rozszerzone o sporo atrakcyjnych funkcji w porównaniu do funkcjonalności alkomatu AL 8000.

AL 8000 PLUS oprócz czułego układu pomiarowego bazującego na elektrochemicznym sensorze QMol 2.0, został dodatkowo wyekwipowany w nową wersję oprogramowania. Postępowy software zapewnił wprowadzenie wykorzystanecznych funkcji takich, jak informacja o czasie, który minął od ostatniego pomiaru czy również wskazywanie ilości dni pozostałych do kalibracji. Szczególnie przydatną funkcjonalnością jest także analityka ostatnich dziesięciu pomiarów wytworzonych przez użytkownika.

Stonowana kolorystyka alkomatu o matowym wykończeniu powoduje, że urządzenie nie tylko daje wiarygodne i powtarzalne wyniki, ale też raduje oko. Stylowy AL 8000 PLUS w stalowym kolorze to must-have progresywnego pana.

O najwyższej jakości naszych sprzętów przekonało się już wielu klientów
- w tym służby mundurowe.
przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy iż handlujemy jedynie profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi.

wyłącznie najkorzystniejsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas
PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!
Na ten model alkomatu udzielamy nie tylko 5lat gwarancji,dodatkowo 12 MIESIĘCY bezpłatnEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, iż w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ liczba RAZY! dzięki czemu Twój alkomat będzie za każdym razem w formie, gwarantując maksymalnie wiarygodne wyniki!
Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i dokładnie sprawdzany poprzez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku użyciach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, iż po upływie określonego czasu (zróżnicowanego dla poszczególnych modeli sprzętów) alkomat należy ponownie skonfigurować by poprawnie interpretował wyodrębnionia zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się wyłącznie koszt zakupu,typowo koszty dalszej eksploatacji.

Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono iż co około 12 miesięcy albo co 1000 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak by poprawnie interpretował wyróznionia zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty CAL, SEN, a także wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu. Żywotność czujnika to ponad 4000 pomiarów.

Kalibracja Alkomatu w okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości, istnieje możliwość zwiększenia serwisu bez limitu do 24 miesięcy (dopłata 30zł).

Gratisy:

*Pendrive 8GB - Karta pamięci usb

nabywając alkomat otrzymasz gratis kartę - pen drive o objętości 8 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: łatwo przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki. Dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, choćby awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie! mobilna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer danych. Wysmakowana karta z dwustronnym nadrukiem pozostała specjalnie zalaminowana, żeby była oporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu może długo służyć właścicielowi.

komplet Promiler

Uniwersalna smycz firmowa ( zakładana na szyję - do wieszania telefonów, kart magnetycznych, alkomatów, wizytówek) Kamizelka odblaskowa (Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz rozszerzyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.Kamizelkę prosto się zakłada i zdejmuje, dzięki zapięciu na rzepy. Wymiar Uniwersalny)

aromat Samochodowy. Długopis.

ponadto jako gratis otrzymują Państwo 10 szt. Ustników