Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Tester trzezwosci AL-8000
399.00
kolba.pl
Alkomat PROMILER AL 8000 Grafitowy
499.00
Saturn
Alkomat PROMILER AL 8000 Grafitowy
499.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Promiler
Kategoria:Alkomaty

Opis

Designerski wygląd, funkcjonalny zarys i wielki wachlarz kolorów sprawiły, iż alkomat AL 8000 producenta PROMILER przebojem wdarł się na rynek alkomatów. Dzięki możliwości wyboru różnorodnych wersji kolorystycznych urządzenia, z łatwością można je spersonalizować. Lekka, wytrzymała pokrywa jest wykonana z błogich w dotyku i bezpiecznych substancji. Dzięki miniaturyzacji podzespołów powstał jeden z najmniejszych alkomatów elektrochemicznych.

Do wyboru jest aż pięć barw!

AL 8000 jest światowej klasy alkomatem z sensorem elektrochemicznym, który docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Urządzenie uważane jest za bezkonkurencyjny wzór w swoim segmencie i jako jedne z nielicznych otrzymało dokument potwierdzający zgodność z najistotniej restrykcyjną normą europejską dla alkomatów EN 16280:2012.

Urządzenie zdobyło przewagę w swym segmencie dzięki wytrzymałemu i postępowemu sensorowi elektrochemicznemu Quantum Molecule Technology detektor 2.0. Czujnik wykonany w zakładach w Seulu był wielokrotnie zwycięzcą plebiscytów i laureatem nagród na całym świecie. Dzięki zaimplementowaniu stopu platyny do budowy sensora, alkomat jest bardzo skrupulatny: błąd pomiaru i niepewność rozszerzona wynosi maksymalnie 10% wyniku.

Komfort używania zapewnia praktyczne etui, które znajduje się w komplecie. Dodatkowo, alkomat zaimplementowany ustnik – a więc urządzenie funkcjonuje samodzielnie, a więc brak bądź zapomnienie ustników nie przeszkodzi w wykonaniu pomiaru.

zaimplementowany ustnik jest kompatybilny z ustnikami do modeli AL5000, AL5500, AL6000, AL7000, AL9000, AL9100, DA3000, DA5000, DA7000, DA7100, DA8000, DA8100, DA8500, DA8700.

O najwyższej jakości naszych maszyn przekonało się już wielu klientów
- w tym służby mundurowe.
przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy iż handlujemy tylko fachowymi urządzeniami pomiarowymi.

wyłącznie najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas
PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!
Na ten model alkomatu udzielamy nie tylko 5lat gwarancji,również 12 MIESIĘCY gratisowEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, że w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ ilość RAZY! dzięki czemu Twój alkomat będzie zawsze w formie, zapewniając maksymalnie wiarygodne wyniki!
Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i skrupulatnie sprawdzany poprzez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku użyciach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (różnorodnego dla poszczególnych modeli urządzeń) alkomat należy ponownie skonfigurować aby poprawnie interpretował wyróznionia zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,w głównej mierze koszty dalszej eksploatacji.

UWAGA GRATISY!

Karta Pen drive 8 GB

kupując alkomat otrzymasz gratis kartę - pen drive o pojemności 8 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: z łatwością przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki. Dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, choćby awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie! mobilna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer informacji. Szykowna karta z dwustronnym nadrukiem została specjalnie zalaminowana, aby była niepodatna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może długo słzastosować właścicielowi.

zestaw Promiler

Uniwersalna smycz firmowa ( zakładana na szyję - do wieszania telefonów, kart magnetycznych, alkomatów, wizytówek) Kamizelka odblaskowa (Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.Kamizelkę z łatwością się zakłada i zdejmuje, dzięki zapięciu na rzepy. Rozmiar Uniwersalny)

zapach Samochodowy. Długopis.