Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 429.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Alkomat AL8000
429.00
BOXCARS
Alkomat PROMILER AL 8000 Grafitowy
439.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Promiler
Kategoria:Alkomaty
Rodzaj sensora elektrochemiczny

Opis


AL8000 NOWOŚĆ!

Innowacja zamiast stagnacji
Masz dość bezbarwnych form alkomatów przypominających relikty przeszłości? Możesz z tym zerwać!
Sentech ponownie rewolucjonizuje rynek. Po wprowadzeniu alkomatów dowodowych dla służb mundurowych, a także instytucji ALP1, nadszedł czas na zaspokojenie potrzeb szczególnie wymagających konsumentów indywidualnych.
Przebojem wprowadził w Europie gamę barwnych elektrochemicznych alkomatów AL8000. Mamy do wyboru aż 6 odcieni. Oczywiście odcień w alkomacie jest najmniej ważny dlatego poniżej fakty które uczyniły z Al8000 niedościgniony wzór:
- alkomat ulepszony czujnik elektrochemiczny stworzony w zakładach w Seulu, stolicy Korei Pld.
- prace nad nowa generacją sensorów elektrochemicznych wspierał najkorzystniejszy w Korei Południowej ośrodek badawczy Pohang Research Institute
- innowacją jest w dodatku zintegrowany z sensorem czujka przepływu powietrza określający minimalną objętość wydechu
- dzięki integracji sensora z czujnikiem otrzymano najmniejszy alkomat elektrochemiczny
- dzięki zaimplementowaniu stopu platyny do budowy sensora wyniki alkomatu są niezwykle dokładne, a błąd pomiaru i niepewność zwiększona wynosi nie więcej niż 5% wyniku
- alkomat zaimplementowany ustnik, który nie pozwoli zapomnieć już ustnika
- wbudowany ustnik jest kompatybilny z ustnikami do modeli AL5000, AL5500, AL6000, AL7000, AL9000, AL9100, DA3000, DA5000, DA7000, DA7100, DA8000, DA8100, DA8500, DA8700

Najnowsze urządzenia – PROMILER ALP-1 oraz PROMILER AL8000 jako jedne z niewielu na świecie spełniają rygorystyczne normy pomiarowe EN15964:2011 i EN16280:2012. Dowodem najwyższej precyzji i funkcjonalności maszyn PROMILER są wyniki testów laboratoryjnych przeprowadzonych poprzez szwedzkie laboratoria MHF International Road Safety Test Lab.

Zgodność urządzeń z norm ą EN15964 powinna być kluczowym kryteriaem dla alkomatów użytkowanych poprzez Policję, jako iż norma ta jest już obowiązująca w
Polsce jako PN­EN 15964:2011 – wprowadzona przez IDT w maju 2011r.informacje techniczne:

Sentech Alcoscan AL8000 – pierwszy kontakt, cechy technologiczne, stosowanie, funkcje dodatkowe

Alkomat Sentech Alcoscan AL8000 to pierwszy spomiędzy testowanych, w którym wykorzystano czujka elektrochemiczny i jest to jeden z najmniejszych, jeśli nie najmniejszy spomiędzy przystępnych na rynku alkomatów z tym typem sensora – jego wymiary to 100x44x15mm a waga (bez baterii) 66g.

Przy swych niewielkich wymiarach jest jednocześnie najładniejszy ze wszelkich testowanych urządzeń – produkowany z nad wyraz dobrej jakości tworzywa w profilu lekko zwężanego u góry i dołu prostokąta, z znacznym panelem sterowania w którym ukryto wyświetlacz i włącznik przypomina tradycyjny telefon komórkowy, brakuje mu tylko klawiatury.

Górna część pokrywy jest w odcieniu grafitowym. Jeśli komuś ten kolor nie będzie odpowiadał, może wybrać też kolor różowy, niebieski, zielony lub beżowy.

Poza przypominającym ekran telefonu panelem sterowania urządzenie też wbudowany, wysuwany ustnik – możemy więc skorzystać jedynie z niego albo zamontować w nim ustnik jednorazowy. Ustnik wysuwa się w prawą stronę, na lewej krawędzi umieszczono natomiast wylot powietrza.

Na tylnej ścianie znajduje się konwencjonalnie gniazdo baterii.

Jak wspomnieliśmy na początku, w opisywanym modelu użyto zintegrowany z czujnikiem przepływu powietrza wymienny czujka elektrochemiczny wykonany przy użyciu stopu platyny, zapewniający dużo wyższą jakość pomiaru, aniżeli sensory półprzewodnikowe. Co więcej, połączenie dwóch czujników pozwoliło na duże ograniczenie wielkości urządzenia. Zakres pomiaru sensora wynosi od 0 do 4 promili przy marginesie błędu na poziomie 5% wyniku.

Urządzenie ma możliwość kalibracji, przy czym według danych producenta kalibracja powinna odbywać się co 500 pomiarów. Zasilanie urządzenia to dwie baterie AAA. Nabywca dostaje je razem z pięcioma ustnikami oferowanymi w pakiecie z alkomatem.

Alcoscan AL8000 może pracować w dwóch trybach – aktywnym i pasywnym. Tryb intensywny to tradycyjny pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, wszystkie do tej pory opisywane alkomaty pracowały w tym właśnie trybie. Badanie w tym trybie odbywa się jednakowo, jak w sytuacji pozostałych opisywanym modeli – po włączeniu urządzenie i odczekaniu kilkunastu sekund niezbędnych na rozgrzanie sensora, należy dmuchać we zaimplementowany lub jednorazowy ustnik aż do usłyszenia sygnału dźwiękowego, po czym alkomat przeprowadza analizę i demonstruje wynik określający zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

W trybie pasywnym należy z odległości 2-3 cm dmuchać do zastosowanego ustnika (bez przykładania go do ust). Po tym czasie należy wcisnąć włącznik – urządzenie przeprowadzi analizę pobranego powietrza i wykaże, czy znajduje się w nim alkohol, czy nie, bez wskazywania jego stężenia.

Alcoscan AL8000 ma pamięć ilości przeprowadzonych badań, nie zapamiętuje jednak ich wyników. Poinformuje nas także, kiedy będzie wymagana kalibracja urządzenia, a po przeprowadzeniu 1000 prób bez kalibracji samoczynnie zablokuje się i nie pozwoli na kolejne badania. Urządzenie jeszcze możliwość zaprogramowania poziomu stężenia alkoholu, po wykryciu którego włączony zostanie dźwiękowy sygnał ostrzegawczy.

Za tę cenę, poza alkomatem, ustnikami, bateriami i instrukcją obsługi uzyskujemy jeszcze bezpłatną kalibrację urządzenia przez 12 miesięcy od chwili zakupu.

Poniżej pokazujemy pełną specyfikację technologiczną alkomatu AL8000

Najważniejsze
darmowe kalibracje bez limitu poprzez 24 miesiące!!

Alkomaty są skalibrowanę - od razu gotowe do pracy!

Jakość produktów Promiler jest tak wysoka, iż jesteśmy przekonani iż spełni kryteria konsumentów, którzy oczekują wysokiej jakości artykułów.
Dlatego bez wahania gwarantujemy satysfakcję z używania alkomatów PROMILER już od pierwszej chwili, bądź możliwość zwrotu w ciągu 100 dni od momentu zakupu.

ALKOMATY, które biorą udział w akcji to:

AL 8000-
AL 9000 Lite
AL 9000
ALP-1
RAPTOR