Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Promiler Alkomat al 8000 + gratis - gwarancja 5 lat, 12 miesięcy kalibracji! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Alkomat PROMILER AL 8000 Grafitowy
399.00
MediaMarkt.pl
Alkomat PROMILER AL 8000 Grafitowy
399.00
Saturn

Parametry

Producent:Promiler
Kategoria:Alkomaty

Opis

Poszukujesz urządzenia do użytku osobistego o wysokiej wiarygodności pomiaru? Masz dosyć plastikowych gadżetów, które po miesiącu przestają spełniać funkcję alkomatu? Poznaj alkomat osobisty AL 8000 PLUS – nowość w ofercie firmy PROMILER!

PROMILER AL 8000 PLUS uwydatnia się najwyższej jakości wykonaniem, szykownym designem i nowym, ulepszonym software’m. Oprogramowanie alkomatu pozostało zwiększone o mnóstwo niebanalnych funkcji w kontraście do funkcjonalności alkomatu AL 8000.

AL 8000 PLUS oprócz czułego układu pomiarowego bazującego na elektrochemicznym sensorze QMol 2.0, został ponadto zaopatrzony w nową wersję oprogramowania. Nowoczesny software zapewnił wprowadzenie użytecznych funkcji takich, jak informacja o czasie, który minął od ostatniego pomiaru czy również wskazywanie ilości dni pozostałych do kalibracji. Niezwykle przydatną funkcjonalnością jest także analityka ostatnich dziesięciu pomiarów wykonanych przez użytkownika.

Stonowana kolorystyka alkomatu o matowym wykończeniu sprawia, iż urządzenie nie tylko daje wiarygodne i powtarzalne wyniki, lecz też zadowala oko. Stylowy AL 8000 PLUS w stalowym kolorze to must-have nowoczesnego pana.

O najwyższej jakości naszych sprzętów przekonało się już wielu klientów
- w tym służby mundurowe.
przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy iż handlujemy wyłącznie profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi.

jedynie najkorzystniejsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas
PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!
Na ten model alkomatu udzielamy nie tylko 5lat gwarancji,też 12 MIESIĘCY darmowEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, iż w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ ilość RAZY! dzięki czemu Twój alkomat będzie za każdym razem w formie, zapewniając maksymalnie wiarygodne wyniki!
Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i precyzyjnie sprawdzany poprzez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku zastosowaniach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (różnorodnego dla poszczególnych modeli urządzeń) alkomat należy ponownie skonfigurować by poprawnie interpretował wyszczególnionia zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,w głównej mierze koszty dalszej eksploatacji.

Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy lub co 1000 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak żeby poprawnie interpretował wyszczególnionia zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty CAL, SEN oraz wyniki bezdyskusyjnie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu. Żywotność czujnika to ponad 4000 pomiarów.

Kalibracja Alkomatu w okresie 12 miesięcy jest realizowana darmowo bez limitu jej ilości, istnieje możliwość powiększenia serwisu bez limitu do 24 miesięcy (dopłata 30zł).

Gratisy:

*Pendrive 8GB - Karta pamięci usb

nabywając alkomat otrzymasz gratis kartę - pen drive o objętości 8 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: łatwo przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, choćby awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie! mobilna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer danych. Szykowna karta z dwustronnym nadrukiem pozostała specjalnie zalaminowana, aby była wytrzymała na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu może długo służyć właścicielowi.

zestaw Promiler

Uniwersalna smycz firmowa ( zakładana na szyję - do wieszania telefonów, kart magnetycznych, alkomatów, wizytówek) Kamizelka odblaskowa (Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.Kamizelkę z łatwością się zakłada i zdejmuje, dzięki zapięciu na rzepy. Rozmiar Uniwersalny)

zapach Samochodowy. Długopis.