Nikon Coolpix P900 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Nikon Coolpix P900 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Nikon COOLPIX P900 wpisz kod "NIKON150" i ZAPŁAĆ 2049zł!
2199.00
e-fotojoker.pl
-11%
Aparat NIKON Coolpix P900 Czarny
2199.00
MediaMarkt.pl
NIKON COOLPIX P900 NOWY
2259.00
www.fotosoft.pl
NIKON COOLPIX P900 CZARNY GWARANCJA F-VAT
2379.00
www.fotosoft.pl
Nikon Coolpix P900
2475.01
Proshop

Parametry

Producent:Nikon
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 16 Mpx
Zoom optyczny 86 x
Przekątna ekranu 3.0 "
Ogniskowa min 24
Ogniskowa max 2000
Stabilizator obrazu optyczny
Wizjer tak
Nośnik danych karta SD
Rodzaj zasilania akumulator
Kolor czarny
Balans bieli auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny, auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny
Czułość 12800, 100, 6400
Ogniskowa 4.3-357 mm

Opis

Każdy miłośnik fotografii przyrodniczej i astrofotografii bez dwóch zdań zainteresuje się aparatem COOLPIX P900 o rozdzielczości 16 mln pikseli z niewiarygodnym 83-krotnym zoomem optycznym, który pozwoli rejestrować detaly niewidoczne gołym okiem. Bezzwłoczne fotografowanie dzięki szybkiemu autofokusowi w trybie AF i krótszemu opóźnieniu spustu migawki z jeszcze skuteczniejszym ograniczeniem poruszenia dzięki systemowi optycznej redukcji drgań z podwójną detekcją o efektywności 5 poziomów ekspozycji.

Ruchomy monitor i zaimplementowany wizjer elektroniczny rozciągliwe kadrowanie w trakcie rejestrowania bogatych w detale zdjęć i filmów Full HD w zakresie ogniskowych superteleobiektywu. Wbudowana obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS pozwala z wysoką starannością rejestrować miejsca fotografowania, a dzięki obsłudze technologii Wi-Fi®¹ i NFC² zrobione zdjęcia można natychmiast udostępniać.

Skonstruowany z myślą o komforcie fotografowania aparat COOLPIX P900 pozwala bardziej aniżeli kiedykolwiek zbliżyć się do ładna przyrody.

Obiektyw zmiennoogniskowy o ultraszerokim zakresie ogniskowych

Obiektyw NIKKOR z 83-krotnym zoomem pozwala rejestrować niesamowite szczegóły niewidoczne gołym okiem (można uzyskać 166-krotne powiększenie dzięki funkcji Dynamic Fine Zoom¹), ponieważ pokrywa zakres ogniskowych od szerokokątnej 24 mm do teleobiektywowej 2000 mm (odpowiednik formatu małoobrazkowego).

Optyczna redukcja drgań (VR) z podwójną detekcją o efektywności 5 stopni ekspozycji

fotografie robione z ręki teleobiektywem są zrównoważone, ponieważ mechanizm VR jednocześnie lokalizuje ruch na podstawie obiektywu (detektor szybkości obrotowej), a także matrycy (dane o wektorze ruchu), co poprawia absorbcję drgań.

Matryca CMOS o rozdzielczości 16 mln pikseli tworzona w technologii BSI

widoczne, bogate w szczegóły łatwe do uzyskania choćby w nocy. Czuła matryca zagwarantuje genialną ostrość i jakość zdjęć przy drobnym poziomie szumów.

Obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS, a także rozpoznawanie interesujących miejsc:

prędkie i szczegółowe informacje o położeniu niezależnie od miejsca fotografowania dzięki międzynarodowym systemom satelitarnym GPS/GLONASS/QZSS śledzącym marszrutę z niesamowitą starannością.

zaimplementowana obsługa technologii Wi-Fi® i NFC

Z dowolnego miejsca w trakcie podróży można dzielić się zdjęciami zwierząt i przyrody – starczy nacisnąć przycisk Wi-Fi®² albo po prostu zbliżyć aparat z funkcją NFC³ do urządzenia inteligentnego³.

Jeszcze szybsze reagowanie

Koniec z utratą nadzwyczajnej okazji podczas fotografowania nieprzewidywalnej przyrody albo szybko zmieniającego się nieba dzięki szybszemu autofokusowi i skróconemu czasowi opóźnienia (ok. 0,12 s przy ustawieniu szerokokątnym)⁴.

znaczny ruchomy monitor LCD: komfortowy ruchomy monitor LCD (RGBW) typu Clear Color Display o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i rozdzielczości około 921 tys. Punktów pozwala eksperymentować z kreatywnymi perspektywami oraz kadrować aktywną akcję. Powłoka przeciwodblaskowa zapewnia trafną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie filmów Full HD: płynnym filmom Full HD (1080/60p) może dzisiaj towarzyszyć wysokiej jakości dźwięk nagrywany przez mikrofon zmieniający charakterystykę kierunkową w zależności od ustawienia zoomu. Specjalny przycisk nagrywania filmu pozwala szybko przechodzić z trybu fotografii do trybu filmowania.

Film poklatkowy: łatwość tworzenia efektownych sekwencji poklatkowych. Wystarczy wybrać sfotografowaną sytuację, a ze fotografii zrobionych z interwalometrem zostanie automatycznie utworzony 10-sekundowy film poklatkowy.

Zoom mikrofonu: filmy o rozdzielczości Full HD charakteryzuje wysokiej jakości dźwięk kierunkowy gwarantowany poprzez funkcję Zoom mikrofonu, która zmienia charakterystykę kierunkową adekwatnie do zmian ogniskowej.

Soczewka ze szkła Super ED: ale ten solidny zoom pozwala rejestrować obiekty z całym bogactwem detalów, tubus obiektywu pozostaje kompaktowy, a układ optyczny genialnie radzi sobie z aberracją chromatyczną dzięki soczewce ze szkła Super ED.

Tryby Księżyc i Obserwacja ptaków: niełatwe fotograficzne tematy, takie jak ptaki i księżyc, stają się nieskomplikowane dzięki funkcji automatyczny dobór programów, która upraszcza ogniskowanie i ułatwia dobór ustawień, a także zagwarantuje, iż uzyskiwane wyniki są zawsze nieszablonowe.

wielki kąt oglądania: kreatywne komponowanie i niecodzienne perspektywy nie stanowią już problemu za sprawą monitora LCD o szerokim kącie oglądania. Można fotografować z góry, ponad przeszkodami, lub z dołu, aby zarejestrować spotkanie oko w oko ze zwierzęciem.

Konfigurowalny przycisk funkcji (Fn): użytkowane funkcje można przypisać do przycisku Fn, żeby spersonalizować w ten sposób obsługę aparatu. Do zmiany ustawień wystarczy wtedy jedno naciśnięcie przycisku.

Pokrętło trybu pracy: znajdujące się na górze aparatu pokrętło trybu pracy można obsługiwać jedną ręką, uzyskując nietrudny dostęp do najważniejszych ustawień, w tym manualnych trybów ekspozycji (P/S/A/M).

AF z wyszukiwaniem celu: autofokus w trybie AF z wyszukiwaniem celu ekspresowo i precyzyjnie identyfikuje obiekt i automatycznie ustawia na nim ostrość, dzięki czemu można skupić się na kompozycji kadru.

System COOLPIX Picture Control: ustawienia Picture Control pozwalają w prosty sposób kontrolować wygląd zdjęć. Przystępne opcje to między innymi Neutralne do naturalnie wyglądających zdjęć, Żywe do wyjątkowo kolorowych fotografii, Monochromatyczne do fotografii czarno-białych i Niestandardowe z możliwością skorygowania maksymalnie dwóch parametrów, na przykład kontrastu albo nasycenia.

zastosowany wizjer elektroniczny: czujka zbliżenia oka wyłapuje przyłożenie oka do wizjera i automatycznie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny, umożliwiając bezproblemowe kadrowanie bez względu na styl fotografowania.

Przycisk zoomu krokowego: gdy obiekt fotografowany z sporym zoomem chwilowo zniknie z kadru, starczy jedno naciśnięcie przycisku obok dźwigni zoomu,ekspresowo wrócić do ustawienia szerokokątnego i bez trudu ponownie uchwycić obiekt.

Boczna dźwignia zoomu: boczną dźwignię zoomu można obsługiwać lewą ręką, minimalizując tym samym drgania aparatu, żeby uzyskać płynne filmy i widoczne zdjęcia.

Długi czas działania akumulatora: wydłużony czas działania dzięki większej energooszczędności akumulatora to więcej zdjęć i dłuższe filmy Full HD.

Kompensacja błysku: rewelacyjnie jednostajnie ekspozycji dzięki kompensacji błysku (od -2 do +2 EV), która pomaga zbalansować oświetlenie obiektu światłem lampy z oświetleniem tła i zapewnia naturalne zdjęcia.

19 programów tematycznych: ten aparat może pomóc w dopasowaniu najlepszych ustawień do bieżącej sytuacji. Wystarczy wybrać program tematyczny najlepiej dobrany do obiektu i warunków, a aparat samoczynnie zoptymalizuje ustawienia.

EXPEED C2: szybki i innowacyjny system przetwarzania obrazu producenta Nikon momentalne działanie, świetną jakość zdjęć i idealne efekty przy wysokiej czułości.

NIKON IMAGE SPACE: NIKON IMAGE SPACE to serwis, w którym wszyscy użytkownicy aparatów Nikon mogą darmowo korzystać z 20 GB przestrzeni w chmurze do przechowywania i udostępniania zdjęć. Więcej danych można znaleźć na stronie www.nikonimagespace.com.

¹ Przed wykorzystaniem należy zainstalować na urządzeniu inteligentnym aplikację Wireless Mobile Utility marki Nikon (dostępną dla systemów iOS i Android).
² technologia Near Field Communication (NFC) jest obsługiwana przez zgodne smartfony i tablety z systemem Android (w wersji 4.0 lub nowszej). Przed wykorzystaniem należy zainstalować na urządzeniu aplikację Wireless Mobile Utility marki Nikon i skonfigurować je pod kątem przesyłania fotografii.