Panasonic Lumix DMC-TZ100 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Panasonic Lumix DMC-TZ100 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2278.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Panasonic DMC TZ100 (czarny)
2278.00
e-fotojoker.pl
Panasonic Lumix DMC-TZ100 - Black
2599.00
Proshop
Aparat PANASONIC DMC-TZ100EP-S
2998.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 20.1 Mpx
Zoom optyczny 10 x
Zoom cyfrowy 4 x
Przekątna ekranu 3.0 "
Ogniskowa min 27
Ogniskowa max 270
Nagrywanie filmów 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Nośnik danych karta SD
Balans bieli auto, cień, zachmurzenie, światło dzienne
Czułość 80, 25600

Opis

znikomy rozmiar - obfita przygoda Aparat LUMIX TZ100 pozostał zaprojektowany z zachowaniem równowagi pomiędzy mocą a funkcjonalnością. Przezroczyście pokaźny obiektyw zmiennoogniskowy LEICA cechuje się wysmakowanym i zgrabnym kształtem.

Koniec z ogromnymi torbami i topornym sprzętem — nieprzeciętna harmonia między mocą a mobilnością. Zarejestruj dzień i noc Gdy słońce chowa się za linią horyzontu, to wcale nie znaczy, że czas wyłączyć aparat.

Dzięki mocnej 1-calowej matrycy MOS o rozdzielczości 20 megapikseli z aparatu TZ100 możesz korzystać także w nocy. Więcej detalów, więcej odcieni i więcej wyrazistości, także w słabym świetle. Niesamowite ujęcia kryją się bliżej aniżeli myślisz Tam, gdzie nie możesz podejść wystarczająco blisko, z pomocą przyjdzie mocny 10-krotny zoom optyczny w aparacie LUMIX TZ100.

solidny zoom znanego na całym świecie obiektywu LEICA DC ELMARIT daje niesamowitą swobodę w zakresie od 25 mm do 250 mm. Doskonały do fotografowania widoków — tych blisko i daleko. Rób zdjęcia, a ostrość ustawiaj później Wyobraź sobie, iż możesz zdecydować, gdzie ustawić ostrość, nawet gdy już zrobisz zdjęcie.

Okazuje się, iż w aparacie LUMIX TZ100 jest to możliwe dzięki funkcji Post Focus. Starczy zrobić zdjęcie, włączyć podgląd i wyszczególnić miejsce, które ma być ostre jak brzytwa. To proste i niesamowite, a do tego posiada się w aparacie LUMIX TZ100.

wideo 4K życie w żywych detalach Dzięki niezwykłej mocy video 4K aparat TZ100 pozwala zarejestrować wspomnienia z podróży w jakości, która nawet czterokrotnie przewyższa rozdzielczość Full HD. Więcej radości, więcej detalów i jeszcze więcej wspomnień, które można nieprzerwanie przywoływać.

Niezapomniane chwile na zdjęciach w rozdzielczości 4K PHOTO Dzięki technice 4K w aparacie TZ100 funkcja 4K PHOTO pozwala na uchwycenie perfekcyjnego momentu z szybkością 30 kl./s i wybranie najlepszego fotografie po zakończeniu fotografowania.

Rób zdjęcia, wybieraj i zapisuj. Tryb 4K PHOTO w aparacie LUMIX TZ100 sprawia, iż chwile naprawdę przestają być ulotne. Przejrzyj wszystko Czasami ostre słońce sprawia,nawet najjaśniejsze wyświetlacze aparatów są ledwo czytelne.

Aparat LUMIX TZ100 ma wizjer LVF, który włącza się automatycznie po przyłożeniu aparatu do oka, tak więc widzisz każdy detal i bez trudu możesz zrobić ujęcie, na jakim Ci zależy.