Panasonic Lumix DMC-TZ57 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Panasonic Lumix DMC-TZ57 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 670.35 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Aparat cyfrowy Panasonic DMC-TZ57EP-K- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
670.35
Sferis.pl
Panasonic Lumix DMC-TZ57, biały - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
779.00
Mall.pl
Panasonic Lumix DMC-TZ57, czarny - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
779.00
Mall.pl
Aparat PANASONIC Lumix DMC-TZ57EP-K
799.99
Avans.pl
Panasonic Lumix DMC-TZ57 (biały)
829.00
OleOle!

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Aparaty cyfrowe
Rozdzielczość 16 Mpx
Zoom optyczny 28 x
Zoom cyfrowy 4 x
Przekątna ekranu 3.0 "
Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD)
Rodzaj zasilania akumulator
Balans bieli auto, cień, zachmurzenie
Czułość 3200, 400, 1600, 100, 6400
Ogniskowa 24-480 mm

Opis

Autoportret bez użycia rąk, monitor uchylny w zakresie 180 stopni i sensor reagujący na mrugnięcie
Gdy odchylisz monitor do góry o 180°, włącza się funkcja autoportretu (tzw. Selfie). Wtedy możesz wyzwolić migawkę poprzez mrugnięcie, żeby zrobić sobie fotkę w luźnojszej, bardziej sprężystej pozie. Tych trzech efektów można do tworzenia niebanalniejszych autoportretów. Tryb wygładzania skóry sprawia, że skóra uzyskuje jaśniejszy i gładszy wygląd. Tryb wyszczuplający wyostrza linie twarzy. Natomiast tryb rozogniskowania zachowuje ostrość obiektu, jednocześnie delikatnie rozmywając tło.Zoom optyczny 20x w kieszonkowej obudowieObiektyw z pokaźnym 20-krotnym zoomem optycznym* w smukłej obudowie maksymalnie przybliża obiekty i pozwala swobodnie rejestrować ważne sceny sportowe wraz z naturalnym zachowaniem ludzi i zwierząt. POWER O.I.S. (optyczny stabilizator obrazu) cechuje się precyzyjnością korekcji w celu zminimalizowania rozmycia obrazu choćby w trakcie korzystania z wielkiego zoomu. Na dodatek tryb intensywny sprawnie niweluje drgania wywołanie przez drżenie ręki w trakcie nagrywania wideo. * W aparacie 35 mm odpowiada temu wartość: 24–480 mm

WYZWÓL SWOJĄ KREATYWNOŚĆ
Dzięki sieci Wi-Fi®Łatwe połączenie: Możesz zespolić aparat ze smartfonem poprzez wyświetlenie kodu QR na ekranie aparatu. Zdalne fotografowanie / Zdalny podgląd: Dzięki aplikacji Panasonic Image App można zastosować smartfonu jako urządzenia sterującego do rozszerzania, ustawiania ostrości i fotografowania z daleka. Proste udostępnianie: zdjęcia można momentalnie wysyłać i udostępniać w serwisach społecznościowych za pomocą aplikacji Panasonic Image App na smartfonie. Geotagowanie: Możesz dodać informacje o lokalizacji do zdjęcia za pomocą dziennika GPS smartfona, a następnie udostępnić je na preferowanym serwisie społecznościowym.Odtwarzanie błyskotliwych fotografii przy pomocy wyświetlacza LCD z ok. 1040 tys. PunktówDuży 3-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości ok. 1040 tys. Punktów zagwarantuje genialną widoczność we wszelkich warunkach oświetlenia, dzięki czemu nieprzeciętnie się sprawdza w trakcie robienia zdjęć i ich odtwarzania. Na dodatek pozwala dzielić się radością oglądania fotografii z rodziną i znajomymi. Wysoka jakość zdjęć i video 16-megapikselowa matryca MOS podkreśla się wysoką produktywnością i rejestrowaniem szczegółowego obrazu, dzięki czemu możliwe jest działanie wielu zaawansowanych funkcji. Perfekcyjny stosunek sygnału do szumu matrycy MOS i układ redukcji szumu w silniku przetwarzania obrazu sprawiają, iż materiały rejestrowane z dowolną czułością, od niskiej do wysokiej, wyróżniają się idealną ostrością. Możliwe jest także rejestrowanie video w rozdzielczości Full-HD 1920 x 1080 / 25p w formacie MP4. Nagrywanie video można uruchomić, naciskając niezależny przycisk filmowania, który zezwala na wygodne i natychmiastowe przełączanie pomiędzy trybem realizowania fotografii / nagrywania filmów.

Baw się, robiąc sobie zdjęcie bez użycia rąk

sensor reagujący na mrugnięcie i monitor odchylany o 180°. W chwili gdy odchylisz monitor do góry o 180°, włącza się funkcja autoportretu. Wtedy możesz wyzwolić migawkę poprzez mrugnięcie, żeby zrobić sobie fotkę w swobodniejszej, bardziej rozciągliwej pozie. Połączenie trybu wygładzania skóry, trybu wyszczuplającego i trybu rozogniskowania gwarantuje bardziej ciekawe, bardziej wyraziste autoportrety.

Czuła matryca MOS o rozdzielczości 16 megapikseli

16-megapikselowa matryca MOS zintegrowana w aparacie uwydatnia się wysoką skutecznością i nagrywaniem czułego obrazu, dzięki temu osiągalne jest działanie wielu progresywnych funkcji. Wyśmienity stosunek sygnału do szumu matrycy MOS oraz układ redukcji szumu w silniku przetwarzania obrazu powodują,zarówno zdjęcia, jak i filmy rejestrowane z dowolną czułością od niskiej do wysokiej wyróżniają się nadzwyczajną ostrością.

wyjątkowe efekty filtrów do zdjęć i wideo
najróżniejsze efekty filtrów w aplikacji Creative Control dodadzą artystycznego wyrazu do fotografii i video. Funkcja Kreatywna panorama zezwala na tworzenie dynamicznych panoram w układzie pionowym albo poziomym jednym ruchem aparatu.

Efekty filtrów:
Expressive (Ekspresja), Retro, Old Days (Stara fotografia), High Key (Wysokie tony), Low Key (Niskie tony), Sepia, Dynamic Monochrome (Dynamiczne czarno-białe), Impressive Art (Impresja), High Dynamic (Dynamika), Cross Process (Filtr filmowy), Toy Effect* (Aparat zabawkowy*), Miniature Effect* (Efekt miniatury*), Soft Focus** (Rozmycie**), Star Filter** (Gwiazdki**), a także One Point Color (Jeden kolor).

* Nie można używać z funkcją Kreatywna panorama.
* użytkowanie funkcji niemożliwe w trakcie nagrywania video.


Pozostałe atrybuty wyświetlacza

- ekran TFT LCD 3" (7,7 cm)
- 1040 tys. Punktów
- Możliwość odchylania monitora
- Pole widzenia: około 100%
- Tryb Power Monitor, tryb AUTO Power Monitor


Funkcje specjalne

- Retusz: Tryb Creative Retouch
- Zmiana rozmiaru / Kadrowanie/ Zmiana proporcji obrazu / poziomy: Tak / Tak / Nie / Nie
- Kopiowanie / Edycja nazw / Nakładanie gotowych tekstów - stęplowanie: Tak / Tak / Tak
- Animacja wycinania: Tak
- Podział materiału video: Tak


Akcesoria w komplecie

- Akumulator
- Zasilacz sieciowy
- abel USB
- Pasek na rękę