Atlas Hektor 3 - One Fitness promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Atlas Hektor 3 - One Fitness oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Atlas do ćwiczeń ONE FITNESS Hektor 3
1099.00
Media Expert
-12%
Atlas do ćwiczeń ONE FITNESS Hektor 3
1099.00
Avans.pl
-12%
Atlas do ćwiczeń ONE FITNESS Hektor 3
1099.00
ELECTRO.pl
Atlas jednostanowiskowy Hektor 3 - stos 45 kg
1249.00
Abcfitness.pl

Parametry

Producent:One Fitness
Kategoria:Atlasy i wyciągi
Rodzaj atlas

Opis

HMS Atlas Hektor 3 do ćwiczeń - 45 kg Atlas do ćwiczeń firmy HMS (HEKTOR 3) to nad wyraz korzystne rozwiązanie dla osób chcących ćwiczyć w zaciszu własnego domu, zarazem nie przeznaczając na tozbyt dużo miejsca.

Atlas do ćwiczeń to urządzenie treningowe, które jest wyposażeniem każdej siłowni. Trening na atlasie mogą wykonywać równocześnie kobiety, jak i mężczyźni, a polega on na obciążeniu mięśni przy pomocy podnoszenia określonych składników sprzętu do ćwiczeń.

Ćwiczenia na atlasie nie tylko pozwalają na poprawienie sylwetki, ale także powiększają siłę mięśni, a także poprawiają krążenie. Dzięki czemu wielofunkcyjnemu urządzeniu realny jest trening praktycznie wszelkich większych grup mięśni nóg, klatki piersiowej, rąk i brzucha.

Atlas do ćwiczeń zrównoważoną konstrukcję, która zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie wykonywania ćwiczeń. Obicia siedziska, oparcia stworzone pozostały z tworzyw najwyższej jakości, wypełnione miękką pianką, co przekłada się na wysoki stopień komfortu wszystko dla jeszcze obszerniejszej wygody ćwiczącego.

Ma minimalne wymiary, więc bezproblemowo znajdziesz dla niego miejsce w swym pokoju, choćby jeśli mieszkasz w bloku. Praca stosu jest cicha - nie musisz się więc obawiać o to, iż przeszkodzisz domownikom czy sąsiadom w wypoczynku.

Funkcje:wyciskanie na ławeczce siedząc,motylek,wieża latisimus,przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg,naciąg liny od dołu,naciąg liny od góry,modlitewnik. Informacje technologiczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;konkretny i bezpieczny;stworzony z najlepszych tworzyw; łatwy w konstrukcji i demontażu;doskonała do rozbudowania własnej domowej siłowni;maksymalna waga osoby ćwiczącej: 100 kg;wymiary towaru po rozłożeniu: długość 112 cm, szerokość 120 cm, wysokość 207 cm;waga stosu: 45 kg;waga produktu: 82 kg.

Jak wygląda trening na atlasie? Zanim rozpoczniesz trening na atlasie, należy pamiętać o tym, iż ćwiczenia na atlasie przynoszą efekty, jeśli są realizowane regularnie. Podczas ćwiczeń należy dobierać ciężary proporcjonalnie do masy ciała i kondycji fizycznej.

Kolejność wykonywania ćwiczeń ma istotny wpływ na osiągane efekty. Oto schemat korzystnego treningu: pierwszy etap treningu – dobieramy obciążenia na pokaźne grupy mięśniowe. W tym celu ćwiczymy na początku z niepokaźnymi grupami mięśniowymi, dobierając stosowne obciążenie, które potem trafnie większe stosujemy przy ćwiczeniach na obfite grupy mięśniowe, ćwiczenia przeciwstawnych grup mięśni – polegają na realizowaniu ćwiczeń wzmacniających na przeciwstawne grupy mięśniowe; muszą być wykonywane jedno po-drugim w postaci kolekcji, np.

uginanie ramion ze sztangą na bicepsy oraz prostowanie ramion dodatkowo ze sztangą na tricepsy,ćwiczenia na te same grupy mięśniowe – polegają na realizowaniu sekwencji przeróżnych ćwiczeń na te same grupy mięśni, np.

na mięśnie nóg. Ponadto nie powinno się trenować mięśni grzbietu w dzień przed treningiem mięśni ud, ponieważ grzbiet ma mało czasu na odpoczynek i regenerację. Przykładowe ćwiczenie z wykorzystaniem sztangi i modlitewnika: ćwiczenie: uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku": Ćwiczenie to wpływa równocześnie na rozwój masy, jak i na wzmocnienie oraz rozbudowanie bicepsów, a to za sprawą mięśnia ramiennego, położonego pod dwugłowym, który wypycha go do góry.

Siadamy na siodełku modlitewnika. Nogi rozstawiamy w taki sposób, żeby pozwoliły nam utrzymać zrównoważoną pozycję. Górna krawędź modlitewnika powinna znaleźć się pod naszymi pachami. Ramiona rozstawione na szerokość barków-równolegle do siebie.

Rozstaw rąk, podobnie jak w ćwiczeniu ze sztanga stojąc. Zakres ruchu: od pełnego rozgięcia bicepsów do pełnego ich skurczu, przy czym przedramiona nie powinny przekraczać linii pionu. Należy unikać tzw.

”przeprostów” ramion, czyli nadmiernego ich wyprostowywania(do pełnego zakresu ruchu w stawie łokciowym).Faza negatywna ruchu-prostowanie ramion powinna odbywać się przy pełnej kontroli ciężaru. Opuszczamy sztangę wolniej podnosimy.

Oddychanie jak w ćwiczeniu ze sztangą stojąc. Do ćwiczenia można używać równocześnie sztangi prostej, jak i łamanej-gryf łamany obniża napięcia powstające w nadgarstkach. Mięśnie zaangażowane w ćwieczniach z zastosowaniem modlitewnika i sztangi to:mięśnie dwugłowe ramion (bicepsy);mięśnie ramienne;mięśnie ramienno-promieniowe....