Automat do wypiekania chleba PANASONIC SD-ZB2512KXE- wysyłka dziś do godz.18:30. oszczędzaj czas - zamówisz i masz! (5025232819959) promocja 2018

Cena664.2
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Automaty do chleba

Opis

Chrupkie i świeże pieczywo z własnej piekarni
demonstrujemy poręczny automat do wypieku pieczywa rozmaitego rodzaju. Posiadając w domu takie urządzenie możesz codzienne przygotowywać chleb dla siebie i całej rodziny, który nie tylko będzie pyszny,jeszcze zachowa świeżość i smak na dłużej. Ma aż 17 programów, dzięki którym każdego dnia możesz zaserwować inny typ chleba, z innej mąki, a także z innymi dodatkami. W taki sposób wyszukasz świetny chleb, skrupulatnie taki jak uwielbiasz najbardziej.

17 automatycznych programów
Wypiekacz ma kilkanaście funkcji, które umożliwiają eksperymentowanie w kuchni z różnorodnymi typami mąk i dodatków. W prosty sposób wyczarujesz stuprocentowe pieczywo bezglutenowe, chleb żytni, orkiszowy, francuski czy kanapkowy. Urządzenie zostało wzbogacone o trzy świeże rodzaje – wiejski chleb rzemieślniczy, wiejski chleb na zakwasie oraz wiejski chleb sodowy. Dzięki czemu możesz cieszyć się domowym, pachnącym i chrupkim pieczywem, kiedy wyłącznie chcesz. A dodatkowe dozowniki – na drożdże i rodzynki – automatycznie dodają zawartość w odpowiednim momencie, jak w prawdziwej piekarni.

idealnie przyrumieniona skórka
intuicyjny panel sterowania umożliwią prostą obsługę urządzenia, dzięki temu przygotowywanie pieczywa będzie czystą przyjemnością. Za pomocą kilku przycisków ustawisz stopień przyrumienienia oraz wielkość chleba, co pozwala na przypasowanie pieczywa do własnych upodobań. Specjalnie opracowane programy automatu dopasowują się do aktualnej temperatury otoczenia, nie zmieniając przy tym całkowitego czasu wypiekania.

Domowe specjały w najkorzystniejszym wydaniu
Prezentowany automat służy nie tylko do wypieku domowego chleba,ponadto ciasta na pizzę czy brioszki. Oprócz tego posiada specjalny tryb przygotowywania dżemu i kompotu. Wybierz swoje ulubione owoce i ciesz się pysznym, domowym smakiem. Samodzielnie przygotowany dżem będzie wyśmienicie smakował ze świeżo upieczonym chlebkiem, np. Tostowym.

Wysoka jakość tworzyw
zastosowanie najlepszych materiałów powoduje, iż urządzenie jest potężne wytworzone. Tacka na chleb została pokryta powierzchnią nieprzywierającą, by każdy bochenek miał świetny zarys i można go było łatwo wyjąć po upieczeniu. Ostrze ugniatające zostało pokryte cząsteczkami diamentu, dzięki jest twarde, a także wytrzymałe na zarysowania.