Dora poznaje świat Ubieranki z naklejkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 300 zł. promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Dora poznaje świat Ubieranki z naklejkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 300 zł. oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Dora poznaje świat Ubieranki z naklejkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł.
9.50
Paskarz.pl
Dora poznaje świat Ubieranki z naklejkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Dostawa, już od 4,90 zł.
15.00
Chodnikliteracki.pl - księgarnia internetowa
Dora poznaje świat Ubieranki z naklejkami - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 300 zł.
17.00
Znak.com.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Bajki

Opis

Dora to szczególnie energiczna i pomysłowa dziewczynka, z którą nie sposób się nudzić! chętnie zabierze Cię na wycieczkę, na mecz albo do szkoły. Najpierw jednak pomóż jej stosownie się wyszykować! Fantastyczne naklejki, których możesz używać wielokrotnie, to wyjątkowe zestawy ubranek i akcesoriów dla Dory i jej przyjaciół. Dzięki nim stworzysz dużo fantastycznych stylizacji, a wspólna zabawa może trwać bez końca!