Kubuś i Przyjaciele Dekoracje świąteczne (2014) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kubuś i Przyjaciele Dekoracje świąteczne (2014) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.06 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Kubuś i Przyjaciele Dekoracje świąteczne - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
9.06
Paskarz.pl
Kubuś i Przyjaciele. Dekoracje świąteczne - Praca zbiorowa
9.53
InBook.pl

Parametry

Producent:Zielona Sowa
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788379830176
Oprawa miękka
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Zielona Sowa
Ilość stron 24
Rok wydania 2014

Opis

Jesteś wielbicielką Kubusia i jego przyjaciół? Nie możesz także doczekać się świąt? Z tą książką masz szansę wykonać sporo doskonałych dekoracji i ozdób świątecznych. Poznasz także przepisy na pyszne świąteczne ciasteczka.

Samodzielnie tworzonymi ozdobami (bombkami, łańcuchami itp.) możesz udekorować dom, swój pokój, świąteczny stół, a także drzewko choinkowe. Wykonaj proste projekty, dzięki którym w Twoim domu zapanuje świąteczna atmosfera.

Dzięki czytelnym i krystalicznym instrukcjom "krok po kroku" łatwo wykonasz wszystkie dekoracje. Przy każdym projekcie wynajdziesz: * genialne fotografie obrazujące kolejne etapy powstawania * instrukcje "krok po kroku".

Oprócz pomysłów na wykonanie dekoracji wynajdziesz tu świąteczne, ozdobne wypychanki oraz naklejki. Wykaż się kreatywnością i przygotuj się do świąt.