Przygody Smerfów Smerfy i Wioska Dziewczyn Zakazan - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł. (48 str.) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Przygody Smerfów Smerfy i Wioska Dziewczyn Zakazan - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł. (48 str.) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.79 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Przygody Smerfów Smerfy i Wioska Dziewczyn Zakazan- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
13.79
Chodnikliteracki.pl - księgarnia internetowa
-19%
Przygody Smerfów Smerfy i Wioska Dziewczyn Zakazan - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
13.79
Paskarz.pl
Przygody Smerfów Smerfy i Wioska Dziewczyn Zakazan- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
14.89
Znak.com.pl
Przygody Smerfów. Smerfy i Wioska Dziewczyn
16.99
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Książki dla dzieci
ISBN 9788328119901
Oprawa miękka
Autor Jost Alain, Parthoens Luc, Culliford Thierry
Wydawnictwo Egmont
Ilość stron 48
Rok wydania 2017

Opis

Pierwszy tom nowej linii o Smerfach! dzisiaj już Smerfetka nie będzie musiała się czuć osamotniona w męskim towarzystwie, gdyż w baśniowej krainie zaroi się od jej nowych koleżanek. Proces Smerfy i Wioska Dziewczyn swobodnie nawiązuje do fabuły najnowszego filmu kinowego o Smerfach. Pewnego dnia Smerfy spotykają w lesie całą gromadę dziewczyn! Gdy okazuje się, iż mieszkają one we własnej wiosce rządzonej poprzez mądrą czarodziejkę Wierzbę, chłopcy coraz częściej odwiedzają wesołe sąsiadki. Tak rozpoczynają się zupełnie nowe przygody Smerfów. Zawiąże się niemało przyjaźni, bohaterowie poznają ziejące ogniem smoki, będą walczyć ze straszliwymi wryczołkami i uciekać przed mięsożernymi roślinami. W głównej mierze jednak chłopcy zrozumieją, że dziewczyny w niczym im nie ustępują – choćby w bohaterskich czynach! Komiksowe Smerfy pozostały powołane do życia pod koniec lat 50. Przez belgijskiego rysownika Pierre’a Culliforda (1928–1992), używającego pseudonimu Peyo. Już kilka lat później stały się tak popularne, że Peyo otworzył własne studio filmowe. Dziś zarówno filmy animowane, jak i kolejne komiksy o niebieskich skrzatach tworzą współpracownicy, a także następcy Peyo.