HP LaserJet Pro P1102 promocja 2017

Cena 369.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Sklep DRUKOSFERA

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Biurowe urządzenia wielofunkcyjne
Wysokość 19.6 cm
Szerokość 34.9 cm
Praca w sieci nie
Maksymalny format nośnika A4
Druk dwustronny ręczny
Pobór mocy 360 W
Prędkość druku czerń 18 str/min
Cykl pracy 5000 str/m-c
Poziom hałasu 64 dB

Opis

Overview
Ta znikoma i niedroga drukarka HP LaserJet umożliwia podłączenie i drukowanie w dwie minuty — bez zastosowania płyty CD dzięki programowi HP Smart Install2. Technologia Instant-on pozwala ograniczyć koszty dzięki zmniejszeniu zużycia energii. Technika HP Auto-On/Auto-Off3 zezwala na jeszcze obszerniejszą oszczędność energii.

Features
Łatwe i bezusterkowe drukowanie za pomocą drukarki HP LaserJet.
\n• Podłącz i drukuj bez zastosowania płyty CD dzięki programowi HP Smart Install.2

\nNiedrogie drukowanie profesjonalnych dokumentów.
\n• Druk z szybkością do 19 str./min (format letter) i 18 str./min (formatA4) dzięki krótkiemu oczekiwaniu na wydruk pierwszej strony.

\nStosując jedną z najszczególniej energooszczędnych drukarek na świecie1, można ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.
\n• technika HP HP Auto-On/Auto-Off4 gwarantuje dodatkowe oszczędności poprzez samoczynne włączanie i wyłączanie drukarki zależnie od energiczności drukowania.

\n• Kiedy trzeba wymienić wkład z tonerem, narzędzie HP SureSupply5 pozwala momentalnie znaleźć i nabyć oryginalny wkład producenta HP.

\n1 Program HP Smart Install pracuje jedynie z systemem Windows.
\n
2Zużycie energii określane na podstawie testów HP z zastosowaniem metody testowej TEC programu ENERGY STAR® dla towarów HP LaserJet z technologią Instant-on i najkorzystniejszych modeli konkurencyjnych w marcu 2009 r.
\n
3Funkcje HP Auto-On i Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień.
\n
5 dostępność i warunki programu mogą różnić się w zależności od kraju. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hp.com/learn/suresupply.
\n