Adler AD 1247 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Adler AD 1247 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 110.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
Czajnik elektryczny Adler AD 1247 1.7l kolor inox- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
110.70
Sferis.pl
Czajnik ADLER AD 1247 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
136.16
ELECTRO.pl
Czajnik ADLER AD 1247
169.99
Media Expert

Parametry

Producent:Adler
Kategoria:Czajniki elektryczne
Pojemność 1.7 l
Wskaźnik poziomu wody tak
Obrotowa podstawa tak
Moc grzałki 2600 W
Kolor srebrny, czarny

Opis

obfity mocno stworzony, dla całej rodziny, zezwala na zarówno gotowanie wody, jak i jej podgrzewanie w zakresie od 55 do 100 poziomów C. Jest to bardzo użyteczne przy przygotowaniu naparów ziołowych, parzeniu niektórych rodzajów herbaty,, a także w innych sytuacjach, w których zagotowana woda musiałaby nieco ostygnąć przed jej użyciem.

Ścianki czajnika tworzone są z hartowanego szkła żaroodpornego, wytrzymującego zmiany temperatury i wstrząsy. Znaczny wskaźnik poziomu wody od 0,6 do 1,7 litra, pozwala ugotować jedynie tyle wody ile potrzeba, dzięki temu zużywa mniej prądu.

W podstawie jest umieszczony panel sterowania. Wykonany jest on z polerowanej stali szlachetnej. Jego kształt w połączeniu z pozostałymi stalowymi elementami podkreślają design. Cztery stalowe przyciski, dwie lampki kontrolne i wyświetlacz LCD, pozwalają w pełni zastosować możliwości urządzenia.

wyjątkowo mocny, pewny i wygodny uchwyt, prawidłowo się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest przypasowane do wyglądu obudowy. Dobrze działający przycisk otwierania pokrywki umieszczony jest w górnej części rączki.

Szeroko otwierająca się pokrywka upraszcza nalewanie wody i czyszczenie. Dla wygody wykorzystywania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360o. Pozwala on na dowolne osadzanie czajnika na podstawie, tak żeby jego uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

pokaźna mocna podstawka zapewnia stabilność całego czajnika. We wnętrzu niej jest umieszczony zwijacz przewodu. Dzięki czemu prostemu rozwiązaniu regulujemy długość kabla zasilającego. Wielopierścieniowe połączenie czajnika z podstawą zagwarantuje jego bezpieczne użytkowanie i korzystny odczyt temperatury.

Pomimo tylu możliwości, obsługa czajnika jest niezwykle prosta: - Zagotowanie wody; - Napełniamy czajnik potrzebną ilością wody. - szczególnie pomocna jest przy tym widoczna podziałka. - Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk ON / OFF.

- Zaświecają się niebieskie diody umieszczone w stalowej płaskiej grzałce czajnika. - Wskaźnik LED pokazuję temperaturę wody. - przez szklane ścianki czajnika możemy obserwować efektowny pokaz gotowania się wody.

- Niebieskie podświetlenie, szczególnie w przyciemnionej kuchni potęguje oryginalne efekty tego zjawiska. - Woda zagotowuję się szybko, dzięki zastosowaniu stalowej płaskiej grzałki o mocy 2200Watów.

Pomimo tak sporej mocy, woda gotuje się względnie cicho. Gwarantuje to specjalna budowa stalowej grzałki, osadzonej bezpośrednio w szkle bez jakichkolwiek uszczelek. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i czajnik wyłącza się samoczynnie.

Wielostopniowy system zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej. Gotowanie wody możemy w każdej chwili przerwać naciskając ponownie przycisk ON / OFF. Podgrzewanie wody: - Do przygotowania ziół, zielonej herbaty, pokarmu dla dziecka, potrzebujemy wody o niższej tem...