Herbata Czarna Earl Grey Ceylon 20x2g - Destination promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie PyszneEko.pl

Parametry

Producent:211Destination
Kategoria:Czarna herbata
Rodzaj ekspresowa

Opis

Połączenie bergamotki zwanej "Królową Sycylii" z czarnymi liśćmi cejlońskiej herbaty dało słodką, musującą świeżość. To ognista mieszanka aromatów i owocowych aromatów.
Bergamotka (Citrus bergamium) jest owocem cytrusowym przypominającym jednocześnie cytrynę oraz pomarańczę. Dodawana do herbat Earl Grey od wieków.
Herbata uprawiana i zbierana z pól na wysokości 1600m n.p.m. Poprzez niedużych, lokalnych producentów, działających w pełnej harmonii z naturą. Wspaniała do picia o każdej porze dnia.

Skład: herbata czarna* (97%), bergamotka* (3%)
* - z upraw ekologicznych, nr atestu LK-BIO-149
Kraj pochodzenia: Sri Lanka

O firmie Destination:

Założona w 1999 roku poprzez Christophe Lambarda i Jeffreya Schoppera w Bordeaux (Francja) firma Destination Gironde zajmuje się przetwarzaniem, przygotowaniem, pakowaniem i dystrybucją produktów ekologicznych, a także tzw. "Fair Trade".
Od ponad 10 lat oferuje szeroką gamę świeżo palonych kaw z naturalnych upraw (nagroda Trophée Mariannes za najlepsze smaki w Europie) i herbaty z najkorzystniejszych zbiorów. Jeszcze linię ekologicznych przetworów owocowych, a także kakao i czekolady.
Biorąc pod uwagę potrzeby klientów i rynku rozwija linię produktów bio, odmawiając przejścia na masową produkcję.
Dzięki wiedzy na temat swych artykułów i ascetycznców oraz oferowanej jakości zostali liderem rynku naturalnego we Francji.
Nasza firma jest jedynym importerem produktów Destination w Polsce.