Czekolada biała z truskawkami, bez cukru, bezglutenowa 75g promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Czekolada biała z truskawkami, bez cukru, bezglutenowa 75g oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 6.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Czekolada Biała z Truskawkami bez Cukru 75g Torras
6.50
BioSklep sklep ekologiczny
Czekolada biała z truskawkamii bez dodatku cukru 75g TORRAS
6.99
biogo.pl - tylko natura
Bezglutenowa Czekolada Biała bez cukru z truskawkami 75g Torras
7.23
Swojska Piwniczka

Parametry

Producent:Torras
Kategoria:Czekolady i bombonierki
Rodzaj czekolady białe
Wielkość opakowania 75 g

Opis

Czekolada biała z truskawkami, bez cukru, słodzona słodzikiem - maltitolem. Chocolates Torras - 75gSkład: Maltitol 49%, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku, innulina, truskawki suszone 2%, emulgator-lecytyna sojowa, zapach truskawkowy, etylowanilina.

1WW = 17g, ok. 3 kostek.Wartość odżywcza w 100g artykułu: Wartość energetyczna - 1920 kJ / 463 kcal Białko - 6,0g Tłuszcz - 31,0g Węglowodany - 59,0g w tym cukry 10g Błonnik - 1,3g atuty Maltitolu: Słodkość zbliżona do cukru (sacharozy) - Maltitol jest w 90% tak słodki jak cukier, Mniejsza kaloryczność niż cukier (2,1 kcal/gram w porównaniu z 4 kcal/gram cukru), Maltitol jest niepodatny na bakterie występujące w jamie ustnej, które rozkładają cukry i skrobie uwalniając kwasy, uszkadzając szkliwo zębów, jest wolniej przyswajalny w przewodzie pokarmowym i nie unosi zawartości glukozy we krwi, a także poziomu insuliny, Działanie prebiotyczne (wspomaga trawienie i wytwarzanie kwasu mlekowego).