Dysk Seagate STEB2000200 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dysk Seagate STEB2000200 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Dysk SEAGATE Expansion Desktop 2 TB (STEB2000200)
319.00
ELECTRO.pl
Seagate Expansion Desktop - Zewnętrzny dysk - 2 TB - Czarny
343.00
Proshop

Parametry

Producent:Seagate
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 2 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rozmiar 3.5 "

Opis

Prosta i niezawodna dodatkowa pamięć masowa.Dysk Seagate® Expansion™ marki Seagate stanowi proste rozwiązanie, gdy potrzebne jest szybkie rozszerzenie pojemności pamięci masowej komputera.Przeciągnij i upuść pliki w celu zapisania informacji – od razu po zainstalowaniu urządzenia.Interfejs USB 3.0 zapewnia dużą prędkość transferu informacji.

Łatwe w użyciu rozwiązanie pamięci masowej. Zewnętrzny dysk twardy Expansion można prosto zainstalować, podłączając go dwoma przewodami. Możesz zapisywać swoje pliki na dysku już kilka sekund po wyjęciu go z pudełka.

szybko powiększa pojemność pamięci masowej. Zdjęcia cyfrowe, pliki video i muzyczne mogą zająć mnóstwo miejsca przeznaczonego na przechowywanie informacji w Twoim komputerze, sprawiając, że jego sprawność spadnie wskutek zapełnienia dysku twardego.

Zewnętrzny dysk twardy Expansion stanowi odpowiedź na ten problem, pozwalając na zwolnienie przestrzeni na dysku twardym komputera. Zewnętrzny dysk twardy Expansion jest dostępny w wersjach o przeróżnej objętości.

Instalacja trwa kilka sekund Zewnętrzne dyski twarde Seagate® Expansion® posiadają funkcje, które pozwalają na rozpoczęcie korzystania z nich w ciągu kilku sekund od wyjęcia z pudełka.Podłącz dostarczony zasilacz i przewód USB Dysk twardy zostanie automatycznie rozpoznany przez system operacyjny Windows – nie trzeba instalować.

żadnego oprogramowania ani dokonywać jakiejkolwiek konfiguracji.Aby zapisać pliki na zewnętrznym dysku twardym Expansion, starczy przeciągnąć i upuścić je w folderze dysku.wbudowane funkcje zarządzania energią gwarantują niski zużycie mocy Sprawdzona jakość i obsługa producenta Seagate.

firma Seagate od ponad 30 lat dostarcza sprawdzone i bezawaryjne rozwiązania pamięci masowej. Seagate, firma, która dostarczyła ponad miliard dysków twardych, stale przestrzega swoich standardów jakości, udzielając gwarancji na zewnętrzny dysk twardy Expansion.

Co więcej, w razie jakichkolwiek pytań lub konieczności pomocy w obsłudze zewnętrznego dysku twardego Expansion, wsparcie marki Seagate jest stale przystępne.