Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 197.26 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Dysk zewnętrzny Toshiba 2.5" CANVIO BASICS HDTB410EK3AA 1 TB USB 3.0
197.26
Sferis.pl
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
OleOle!
Dysk TOSHIBA Canvio Basics 1TB (HDTB410EK3AA) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
199.63
ELECTRO.pl
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
219.00
RTV EURO AGD
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3AA
219.00
MediaMarkt.pl
Toshiba Canvio Basics HDTB410EK3AA - Zewnętrzny dysk - 1 TB - Czarny
223.00
Proshop

Parametry

Producent:TOSHIBA
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rozmiar 2.5 "

Opis

mobilny dysk twardy Canvio Basics

Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniu
Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics posiada do 3 TB danych i umożliwia ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on przypasowany do wykorzystywania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają należycie zarówno na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych maszyn.

Miejsce na wszystkie Twoje pliki
Pamięć masowa o pokaźnej obszerności w niepokaźnej, funkcjonalnej obudowie o matowym wykończeniu. Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach objętości, doskonale się nadają do przechowywania danych, muzyki, filmów i zdjęć. Urządzenia te są zasilane przez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB.

funkcjonalny towarzysz
Dysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i konwencjonalne wzornictwo. Smukła, nieznaczna obudowa i spłaszczona góra sprawiają, iż Canvio Basics jest prawdziwie mobilnym dyskiem twardym prosto jest go wziąć i schować w kieszeni albo torbie.

prędki transfer
Te przenośne dyski twarde, zasilane przy użyciu technologii USB 3.0, są pokaźnie szybsze aniżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików.

Łatwe podłączanie plug and play
Prosta obsługa przy użyciu technice plug and play. Dyski te są gotowe do użycia z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

Twoje dane w korzystnych rękach
posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.