Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 198.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
198.00
OleOle!
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
OleOle!
Dysk TOSHIBA Canvio Basics 1TB (HDTB410EK3AA) + DARMOWY TRANSPORT!
199.02
ELECTRO.pl
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3AA
239.00
MediaMarkt.pl
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3AA
239.00
Saturn

Parametry

Producent:TOSHIBA
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rozmiar 2.5 "

Opis

CANVIO BASICSPROSTA W OBSŁUDZE, SUPERSZYBKA PAMIĘĆ MASOWAZewnętrzne dyski twarde Canvio Basics pozwalają na prędki transfer plików poprzez interfejs USB 3.0 SuperSpeed. Urządzenia te są gotowe do użytku w połączeniu z systemem Microsoft Windows i nie wymagają instalacji żadnego oprogramowania — rozpoczęcie zapisywania ulubionych plików wprost nie może być łatwiejsze.

ponadczasowe wzornictwo dysku sprawia,za każdym razem wygląda on dobrze — zarówno na biurku, jak i w podróży. Dodatkowo, dzięki zgodności z technologią USB 2.0 dysk ten można też podłączać do starszych sprzętów.

prędki TRANSFERDzięki technice USB 3.0 te przenośne dyski twarde są widocznie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, lecz nadal zgodne z technologią USB 2.0. A podczas porządkowania plików prędkość transferu naprawdę ma znaczenie.

PLUG-AND-PLAY — starczy PODŁĄCZYĆWystarczy podłączyć przewód. Dyski są gotowe do korzystania w połączeniu z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują instynktowne przeciąganie plików między komputerem a dyskiem.

KOMPAKTOWA konstrukcjaPojemna pamięć masowa w funkcjonalnej, minimalnej obudowie w konwencjonalnym kolorze matowej czerni. Dyski twarde Canvio Basics, są rewelacyjnymi rozwiązaniami do przechowywania informacji, muzyki i fotografii.

Wewnętrzny czujka wstrząsów i technologia parkowania głowicy powodują, że dyski te zapewniają danym znakomitą ochronę — dokądkolwiek się udasz.