Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
OleOle!
Dysk TOSHIBA Canvio Basics 1TB (HDTB410EK3AA)
199.63
ELECTRO.pl
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
219.00
RTV EURO AGD
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3AA
219.00
MediaMarkt.pl
Toshiba Canvio Basics HDTB410EK3AA - Zewnętrzny dysk - 1 TB - Czarny
226.00
Proshop

Parametry

Producent:TOSHIBA
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rozmiar 2.5 "

Opis

mobilny dysk twardy Canvio Basics

Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniu
Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics posiada do 3 TB danych i umożliwia ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on przypasowany do wykorzystywania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego nieprzemijalne wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają należycie zarówno na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych maszyn.

Miejsce na wszystkie Twoje pliki
Pamięć masowa o pokaźnej obszerności w niepokaźnej, funkcjonalnej obudowie o matowym wykończeniu. Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach objętości, doskonale się nadają do przechowywania danych, muzyki, filmów i zdjęć. Urządzenia te są zasilane przez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB.

funkcjonalny towarzysz
Dysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i konwencjonalne wzornictwo. Smukła, nieznaczna obudowa i spłaszczona góra sprawiają, iż Canvio Basics jest prawdziwie mobilnym dyskiem twardym prosto jest go wziąć i schować w kieszeni albo torbie.

prędki transfer
Te przenośne dyski twarde, zasilane przy użyciu technologii USB 3.0, są pokaźnie szybsze aniżeli urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co momentalny transfer w trakcie porządkowania plików.

Łatwe podłączanie plug and play
Prosta obsługa przy użyciu technice plug and play. Dyski te są gotowe do użycia z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

Twoje dane w korzystnych rękach
posiadając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technologii dysków twardych i niespotykane standardy jakości, producent Toshiba produkuje przenośne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.