Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Dysk canvio basics 1tb marki Toshiba oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 198.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
198.00
OleOle!
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
199.00
OleOle!
Dysk TOSHIBA Canvio Basics 1TB (HDTB410EK3AA) + DARMOWY TRANSPORT!
199.00
ELECTRO.pl
Toshiba Canvio Basics 1TB USB 3.0
219.00
RTV EURO AGD
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3AA
239.00
Saturn
Dysk zewnętrzny TOSHIBA Canvio Basics 1TB Czarny HDTB410EK3AA
239.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:TOSHIBA
Kategoria:Dyski przenośne
Pojemność (TB) 1 TB
Interfejs pamięci 3.0
Rozmiar 2.5 "

Opis

CANVIO BASICSPROSTA W OBSŁUDZE, SUPERSZYBKA PAMIĘĆ MASOWAZewnętrzne dyski twarde Canvio Basics pozwalają na prędki transfer plików poprzez interfejs USB 3.0 SuperSpeed. Urządzenia te są gotowe do użytku w połączeniu z systemem Microsoft Windows i nie wymagają instalacji żadnego oprogramowania — rozpoczęcie zapisywania ulubionych plików wprost nie może być łatwiejsze.

ponadczasowe wzornictwo dysku sprawia,za każdym razem wygląda on dobrze — zarówno na biurku, jak i w podróży. Dodatkowo, dzięki zgodności z technologią USB 2.0 dysk ten można też podłączać do starszych sprzętów.

prędki TRANSFERDzięki technice USB 3.0 te przenośne dyski twarde są widocznie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, lecz nadal zgodne z technologią USB 2.0. A podczas porządkowania plików prędkość transferu naprawdę ma znaczenie.

PLUG-AND-PLAY — starczy PODŁĄCZYĆWystarczy podłączyć przewód. Dyski są gotowe do korzystania w połączeniu z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują instynktowne przeciąganie plików między komputerem a dyskiem.

KOMPAKTOWA konstrukcjaPojemna pamięć masowa w funkcjonalnej, minimalnej obudowie w konwencjonalnym kolorze matowej czerni. Dyski twarde Canvio Basics, są rewelacyjnymi rozwiązaniami do przechowywania informacji, muzyki i fotografii.

Wewnętrzny czujka wstrząsów i technologia parkowania głowicy powodują, że dyski te zapewniają danym znakomitą ochronę — dokądkolwiek się udasz.