Jura A9 promocja 2019

Cena5890.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kawa & Serwis

Parametry

Producent:Jura
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 1.1 l
Moc 1450 W
Rodzaj kawy mielona, ziarna

Opis

Najmniejszy ekspres oferowany poprzez JURA z ekranem dotykowym Slide&Touch. Prekursorska innowacja P.E.P.®: proces Ekstrakcji Pulsacyjnej Najszybsza droga do świetnej przyjemności picia kawy prowadzi poprzez kolorowy ekran z technologią dotykową.

Kompaktowy ekspres do kawy A9 oferuje najwyższy komfort używania i jedyne w swoim typu specjały kawowe. Nowoczesny, przejrzysty wyświetlacz w postaci ekranu dotykowego zagwarantuje instynktowną obsługę.

Dzięki młynkowi AromaG3 i technice gładkiej pianki ulubione specjały kawowe są zawsze nadzwyczajne. By przyrządzić jedną albo dwie filiżanki kawy, wyłącznie dotknąć ekranu ekspresu. Model A9 zapewnia w przypadku wszelkich 12 specjałów kawowych nadzwyczajne wrażenia smakowe.

To kompaktowe urządzenie przykuwa wzrok wyraźnym kształtem i szlachetnymi materiałami w połączeniu z najwyższą jakością wykonania. Młynek Aroma G3 Inżynierom JURA udało się opracować najnowszej generacji młynek Aroma G3, który pracuje nad wyraz cicho, ekspresowo mieli ziarno (ok.

2,5 sek.), które w pełni trafia do modułu zaparzającego nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy wewnątrz młynka. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, iż kolejna filiżanka zaparzonej kawy przygotowana będzie w pełni ze świeżo zmielonej porcji ziarna.

Światowa nowość P.E.P.© proces Ekstrakcji Pulsacyjnej prowadzi do genialnego espresso Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) były doświadczenia najkorzystniejszych na świecie baristów.

rezultatem jest bezprecedensowa technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku śladowego pojemnościowo specjału, jakim jest espresso – gorącą wodę poprzez zmieloną kawę w ekspresowo następujących po sobie cyklach.

Ten proces pozwala uwolnić z całej gramatury zmielonej kawy pełnię drzemiących w ziarnie smaków i zapachów. Znakomicie przyrządzona kawa w najczystszej postaci płynie do filiżanki otulona bursztynową poświatą, zwieńczona aksamitną, gładka cremą o barwie orzechów laskowych.

skutkiem jest najlepsze espresso wszech czasów – oczywiście za naciśnięciem jednego przycisku. Dotykowy ekran Po raz pierwszy w ekspresach JURA pojawia się technologia ekranu dotykowego zastępując w ten sposób niedużo użyteczną obsługę za pomocą przycisków i pokrętła.

Pokaż swojemu ekspresowi palcem co ma zrobić. I z całą pewnością nas zrozumie! Podążając w duchu postępu JURA wypuściła pierwszy na świecie ekspres z pełnym graficznym ekranem dotykowym. Do tej pory istniało w ekspresach pojęcie „Touch", czyli dotknij.

dzisiaj JURA oferuje też „Slide", czyli przesuń, czyniąc ten nowy ekspres jeszcze bardziej użytecznym i prostym w obsłudze. Kompaktowy ekspres do kawy IMPRESSA A9 oferuje najwyższy komfort używania i jedyne w swoim rodzaju specjały kawowe.

138mm – nowy, znakomity wymiar teraz także w serii IMPRESSA A pojawia się podwójna wylewka, którą można regulować na wysokość aż 138 mm,zintegrować ją do szklanek latte macchiato. Jest to unikalna cecha samoczynnych ekspresów do kawy używanych w domu.

Funkcja ta powiększa jakość przyrządzanych specjałów z mlekiem, zapewniając idealną puszystą piankę. Zaopatrzony w technologię perfekcyjnie kremowej pianki mlecznej – fine foam (spieniacz ma dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie.

Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednorodna i wygładzona. Specjalna budowa wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki czemu równo rozkłada się ona w filiżance). Nowe kawy DOPPIO – poczuj ich wyjątkowy konkretny aromat i smak Najnowszy ekspres Impressa A9 ma do zaoferowania zupełnie nowe napoje kawowe o bardziej dynamicznym i wyraźnym smaku.

Cappuccino Doppio i Latte Macchiato Doppio to specjały przygotowywane na bazie mleka z podwójną dawką espresso (podwójne mielenie ziarna). Specjalne silikonowe uszczelki w pokrywie pojemnika na ziarno.

dzięki temu ziarna kawy przechowywane są świeże poprzez długi czas.