Krups KP120 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Krups KP120 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 374.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Espresso Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto™ Mini Me KP120H31 Czarne/Czerwone
374.00
EUKASA.pl
Ekspres KRUPS Dolce Gusto Mini Me KP120H + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
409.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Krups
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu ciśnieniowy
Pojemność 0.8 l
Moc 1500 W
Mielenie nie

Opis

Ekspres wysokociśnieniowy o mocy 1500 W, objętości 0.8 l, z możliwością parzenia kawy wyłącznie z kapsułek i z 7 zaprogramowanymi poziomami dobranymi do przygotowania wszystkich napojów NDG. Model ten posiada pojedynczy dozownik, funkcję automatycznego wyłączanie po 5 minutach i system umożliwiający przygotowywanie jednocześnie gorących jak i zimnych napojów.

Auto-Stop Ekspres sam kontroluje stopień napełnienia filiżanki. Niepokaźne jest spektakularne. Ekspres do kawy Mini Me zmieści się wszędzie dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zasobność smaków. Szeroki dobór napojów: od espresso i lungo, przez latte macchiato i cappuccino, aż po czekoladę i herbatę.

Ciśnienie 15 barów Wysokie ciśnienie pozwala przygotować prawdziwe espresso Funkcja Play & Select. Możesz dowolnie ustawić ilość wody dla danego napoju. Nie lubisz utrudniać sobie życia? Nie ma sprawy, ekspres automatycznie przystosuje ilość wody do zaleceń producenta dla danej kapsułki....