Saeco One Touch Cappuccino promocja 2018

Cena1999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Przyjaciele Kawy

Parametry

Producent:Saeco
Kategoria:Ekspresy do kawy
Rodzaj ekspresu automatyczny
Pojemność 2.2 l
Moc 1400 W
Rodzaj kawy ziarna, mielona
Szerokość 33 cm
Głębokość 43 cm
Wysokość 38 cm
Sterowanie elektroniczne
Mielenie tak
Kolor srebrny, szary

Opis

Ekspresy do kawy Saeco dla biur są wyprodukowane w dwóch liniach: Aulika - dla pokaźniejszych i Lirika dla mniejszego grona użytkowników. "Lirika One Touch" to najszczególniej progresywny model z linii Lirika, który przygotowuje kawę czarną, espresso, cappuccino i latte macchiato.

Jest to ekspres konkretny i przystępny w obsłudze, a do tego samoczynny system czaszący.pokaźny wybórTen ekspres do kawy przygotowuje kawę czarną, espresso, cappuccino i latte macchiato za jednym przyciskiem.

ponadto kawa czarna i espresso mogą być przygotowywane po 2 porcje jednocześnie. Przed wyborem typu kawy, można ustawić jej moc (aktywność smaku) i objętość wody. Poza tym, w menu można wybrać gorące mleko albo wrzątek na herbatę lub zupkę instant.

"Lirika One Touch" może zasysać mleko z dowolnego pojemnika, np. Prosto z kartonika.KOMPAKTOWY, komfortowY I CICHYTen model Liriki ma szczególnie obfite pojemniki. Do tego na kawę ziarnistą można wsypać 500 g (starcza na ok.

80 porcji espresso). Do pojemnika na wodę mieści się 2,5 l, więc nie trzeba jej tak niejednokrotnie dolewać. Pojemnik na fusy również jest zwiększony, poprzez co można go rzadziej opróżniać. Dzięki tym udogodnieniom można zaoszczędzić czas.

Jeśli jest taka potrzeba - w pojemniku na wodę można zainstalować filtr. Młynek ceramiczny jest cichy i przygotowywanie kawy nie będzie przyczyną nieprzyjemnego, przeszkadzającego hałasu.ŁATWA KONSERWACJAFunkcja "Mini-clean" pomaga w utrzymaniu w czystości systemu spienijącego po każdym użyciu - starczy nacisnąć "START", kiedy aparat o to poprosi.

Główny system cieplny i spieniacz można wyjąć w kilka sekund i umyć pod bieżącą wodą.