Dekoral Farba clean&color (5904000011446) promocja 2018

sprawdź dostępność w sklepie PSB Lobo.pl

Parametry

Producent:Dekoral
Kategoria:Farby
Rodzaj lateksowa
Kolor czerwony

Opis

Farba DEKORAL z linii CLEAN&COLOR

produkt przeznaczony przeważnie do korzystania wewnętrznego, w ramach ozdobnego malowania ścian.

Satynowe farby lateksowe z serii DEKORAL CLEAN&COLOR to doskonały wybór do każdego wnętrza, dający gwarancję oryginalnego efektu dzięki bogatej kompozycji odcieni.

atuty farby DEKORAL z linii CLEAN&COLOR
  • 7x bardziej wytrzymała standardowe farby
  • łatwość usuwania powstałych zabrudzeń
  • przychylna alergikom
  • perfekcyjne krycie powierzchni
  • wysoka wytrzymałość na szorowanie.

Kolor farby DEKORAL z linii CLEAN&COLOR

DEKORAL CLEAN&COLOR LAWENDOWY VELWET:

Lawenda uspokaja, roznieca zmysły i relaksuje na 100%. Daj się ponieść magii lawendowego velwetu.

wykorzystanie farby DEKORAL z linii CLEAN&COLOR

DEKORAL CLEAN&COLOR to artykuł asygnowany do ozdobnego malowania ścian we wnętrzu pomieszczeń. Dzięki swym właściwościom, satynowa farba lateksowa nieprzeciętnie sprawdza się w przestrzeni tworzonej z tynków cementowych, cementowo-wapiennych, powierzchni betonowych, tynków gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych i na powierzchniach pomalowanych farbami emulsyjnymi, jak jeszcze do tapet (w tym tapet z włókna szklanego i na podkładzie flizelinowym). DEKORAL CLEAN&COLOR pozostawia gładką, satynową powłokę, wysoce oporną na zabrudzenia i typowe plamy, np. Ketchup, majonez, kreda, musztarda, cola, olej, czekolada, kawa etc.

Kwestie techniczne: DEKORAL z linii CLEAN&COLOR

Aplikacja:

Metody: pędzel, wałek, natrysk.

Rozcieńczenie: w razie zapotrzebowania rozcieńczyć 5% wodą.

Warunki aplikacji: wszystkie powierzchnie dedykowane do malowania muszą być suche, temperatura powietrza nie może być niższa niżeli +5°C i nie wyższa aniżeli +30°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 70%.

Malowanie: przed przystąpieniem do malowania farbę należy skrupulatnie wymieszać. W zależności od absorpcyjności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy DEKORAL CLEAN&COLOR za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku. Dla barw o szczególnie słabej sile krycia może nastąpić konieczność nałożenia dodatkowych warstw.

Czas schnięcia: w temperaturze +23°C, przy wilgotności względnej powietrza 50%, farba schnie ok. 2 h. Między nakładaniem kolejnych warstw należy zachować co najmniej 2-3 h odstępu czasu.

efektywność: do 15 m2/l przy jednej warstwie.


dane o producencie

DEKORAL to jeden z czołowych producentów na polskim rynku farb. Producent od kilkunastu lat dostarcza wysokiej jakości produkty, wyznacza trendy, inspiruje i daje idealny przykład, jak w prosty sposób można osiągnąć atrakcyjne aranżacje w swym wnętrzu.