Bemine fragrance - damskie perfumy z feromonami marki Lovelylovers promocja 2017

Cena 199.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Drogeria Greener Pharma

Parametry

Producent:LovelyLovers
Kategoria:Feromony

Opis

Przyciągaj wzrok innych

Daj się zauważyć z feromonami BeMine. starczy jedna aplikacja na skórę żeby sukcesywnie uwalniające się feromony skupiły uwagę na Tobie, ułatwią wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie relacji będzie wyraźnie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu osób w Twoim otoczeniu.

Która kobieta nie kocha perfum? Chyba taka nie istnieje! Godzinami spędzamy czas przed lustrem dobierając trafnyą stylizacje i skupiając się aby wykonać nadzwyczajny makijaż. Aczkolwiek, kropką nad i będzie zapach, który dobiegnie z naszego ciała lub z okolic naszych nadgarstków, umocniony o feromony sprawi, iż nikt nam się nie oprze.

perfumy z feromonami Bemine kobiece to dzisiaj najlepszy przyjaciel kobiety. Kiedyś to były diamenty jak śpiewała Marilyn Monroe. Te perfumy przebiły wszystko! Zaprojektowane zostały we Francji poprzez markę LovelyLovers. Do flakoników tych pięknych perfum załączono feromony w stężeniu, które sprawia potężne działanie w sferze seksualnej. Są to w takim razie nadzwyczajne perfumy na pierwszą randkę.

wykorzystywanie

pachnidła z feromonami należy rozpylić bezpośrednio na skórę (nie aplikować na ubrania). Dynamiczność działania feromonów zależy od temperatury- dlatego stosuj je tylko na skórę. Pachnidła z feromonami świetnie sprawdzają się na imprezach, dyskotekach- w tańcu także powiększa się Twoja temperatura ciała. Jedna aplikacja to około 5 godzin działania.

Jak pachnie BeMine?

Bemine gromadzi dużo nut zapachowych w swoim składzie. Nutą głowy jest czarna porzeczka oraz atrakcyjny aromat bergamotki. Następna nuta która występuje to nuta serca, czyli nuta miłości - piżmo, kwiat róży i pomarańczy - zapachy które sprawią, że dzień będzie należał do tych ulepszonych. A na koniec nutka bazy - cudownie pachnąca paczula czy także drzewo cedrowe - to podstawa tego pięknego flakonika. Perfumy, które powinna mieć każda kobieta w swojej torebce!

Górne nuty: bergamotka, czarna porzeczka
Nuty serca: piżmo, kwiat róży, bodziszek, kwiat pomarańczy
Dolne nuty: drewno cedrowe, drzewo sandałowe, paczula

perfumy docenione przez liczne magazyny modowe!

Działanie perfum z feromonami BeMINE zostało docenione przez magazyn Women’sHealth. O wyróżnieniu, wraz z całkowitą recenzją możesz przeczytać w listopadowym numerze z 2015-go roku. (11/2015 strona 144).

W lutowym wydaniu 2 (2016r.) magazyn Joy wyróżnił perfumy z feromonami BeMINE jako najkorzystniejsze perfumy na Walentynki 2016, dzięki delikatnej mocy uwodzicielskich feromonów!

pachnidła z feromonami BeMINE otrzymały laur konsumenta 2014, i wygrały konkurs "złota siódemka" branży kosmetycznej.

Charakter kobiety zależy dodatkowo od zapachu, którym się otacza - pachnidła te sprawią, że poczujesz się pewną siebie pańą, w gronie ludzi to Ty będziesz lśnić, jak gwiazda rodem z Hollywood. Po psiknięciu nutką zapachową Bemine poczujesz, że możesz podbić nie tylko świat, ale i cały wszechświat! Ten aromat elektryzuje, zabierze Cię w przygodę, jakiej jeszcze nie znałaś. Produkt ten zyskał najwyższe oceny w niejednej sondzie online. Otrzymał nagrodę - Laur Konsumenta. Perfumy wywołują, że w oczach mężczyzn stajemy się bardziej pożąinformacje, oczarujesz nimi każdego.

Czym są feromony?

Feromony umieszczone w przepięknym złoto czarnym flakoniku należą do głównego aspektu chemii miłości. Wywołują przeważnie pozytywne emocje, dzięki czemu łatwiej nam sykać przyjazność, czy choćby zakochanie się, euforię czy odczuwanie pociągu do danej osoby. Mówi się na nie "narkotyk miłości". Według badań, feromony działają na ludzi - aż w 98%. Na tym polega cały fenomen feromonów - na przyciąganiu i intrygowaniu. Ta 100 mililitrowa buteleczka ma w sobie prawdziwy seksapil! perfumy te sprawią, że strzała amora uderzy bez większego wysiłku.

Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę innych osób, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem efektowności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz pomagają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danych na nasz temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie impulsy są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym tworzą się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się więc w naszej podświadomości.

Feromony syntetyczne działają skrupulatnie równie jak ludzkie substancje (androstenol, androstenon i androsteron) – ich skuteczność pozostała potwierdzona poprzez liczne badania i testy naukowe. Feromony są używane w najróżniejszym celu jednocześnie przez panów jak i kobiety – głównie zależy im na powiększeniu piękności, a także pewności siebie. Warto uwydatnić, iż są one użytkowane w życiu prywatnym, jak i też nieraz w kontaktach biznesowych.