Bemine fragrance - męskie perfumy z feromonami marki Lovelylovers promocja 2017

Cena 199.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Drogeria Greener Pharma

Parametry

Producent:LovelyLovers
Kategoria:Feromony

Opis

Przyciągaj wzrok innych

Daj się zauważyć z feromonami BeMine. wystarczy jedna aplikacja na skórę aby sukcesywnie uwalniające się feromony skupiły uwagę na Tobie, ułatwią wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Nawiązywanie kontaktu, a także utrzymywanie relacji będzie widocznie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu osób w Twoim otoczeniu.

pociągający, dodający pewności siebie i przyciągający uwagę - taki właśnie jest aromat BeMine od Lovely Lovers. specyficzna kombinacja nut zapachowych i feromonów połączona w warunkach laboratoryjnych zapewnia wyśmienite doznania zmysłowe, podświadomie kusi i przyciąga uwagę.

Jak pachnie BeMine?

Feromony, choć są szalenie produktywne, nie mają swojego zapachu. Dlatego także w laboratoriach Lovely Lovers otulono je specyficzną kombinacją nut drzewno-ziołowych. Na górze wyczuwamy rozmaryn, lawendę i liść pomarańczy. Serce kompilacji tworzą galbanum, szałwia i bodziszek. W dolnych nutach wynajdziemy natomiast drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetywerię i cedr. Takie połączenie powoduje,aromat finezyjnie zmienia się i uwalnia przez dużo godzin, cudownie oddziałując na doznania zapachowe innych osób.

Górne nuty: rozmaryn, lawenda, liść pomarańczy
Nuty serca: galbanum, szałwia muszkatołowa, bodziszek
Dolne nuty: drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetyweria,cedr

perfumy docenione przez liczne magazyny modowe!

perfumy BeMine dzięki swojej niezwykłej skuteczności i fantastycznemu połączeniu nut zapachowych mogą pochwalić się otrzymanym w 2014 Laurem Konsumenta, miejscem w Złotej Siódemce branży kosmetycznej czy wyróżnieniem magazyny Mean'sHealth.

perfumy BeMINE poprzez maksymalną zawartość atraktantów zapachowych dopuszczanych poprzez IFRA (International Fragrance Association) charakteryzują się wysoką sprawnością i trwałością (jedna aplikacja wystarcza na 5h działania).

BeMine to propozycja dla panów, którzy pragną wyróżnić, czy wydobyć swoją efektowność. Te niezwykłe pachnidła już od pierwszych minut tworzyją pozytywną aurę, czyniąc mężczyznę bardziej niebanalnym, ciekawym i intrygującym. Produktywnie oddziałują na inne osoby, wzbudzając pozytywne emocje i pobudzając sferę seksualną otwierając ludzi i namawiając ich do kontaktu. Wysokie stężenie feromonów powoduje,wystarczy jedna aplikacja, aby przyciągnąć uwagę i sprawnie ją zatrzymać.

Feromony - siła, której trudno się oprzeć

Nie są wytworem ludzkiej fantazji, ani tym bardziej czarodziejskim pyłem. Feromony to związki chemiczne, które w naturalny sposób produkuje organizm. I nie pozostają one bez znaczenia dla relacji międzyludzkich. To jak pachnie nasze ciało, to nie tylko efekt diety czy uwarunkowań genetycznych, lecz też stanów emocjonalnych, które przeżywamy. Kiedy się poprawnie bawimy, czujemy się pewni siebie czy chcemy pokazać naszą dominację, feromony działają na innych niczym magnes. I taki efekt zapewniają też perfumy BeMine.

Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony, które znajdują się w BeMine oddziałują na sferę emocjonalną produktywnie, co potwierdzają liczne badania naukowe. Stymulując narząd nosowo-lemieszowy wysyłają impulsy do podwzgórza mózgu, które odpowiedzialne jest za emocje i reakcje intuicyjne. W praktyce oznacza to, że ich działanie odbywa się w sferze naszej podświadomości. Dlatego też ich występowanie w perfumach jest tak ciekawa i pociągająca.

Feromony plastikowe działają starannie równie jak ludzkie substancje (androstenol, androstenon i androsteron) – ich skuteczność została potwierdzona poprzez liczne badania i testy naukowe. Feromony są wykorzystywane w zróżnicowanym celu zarówno przez mężczyzn jak i kobiety – na ogół zależy im na zwiększeniu efektowności, a także pewności siebie. Warto zaakcentujeć, iż są one stosowane w życiu prywatnym, jak i też niejednokrotnie w kontaktach biznesowych.