Love&Desire Premium Edition - damskie perfumy z feromonami | Autoryzowany sprzedawca promocja 2017

Cena 199.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Drogeria Greener Pharma

Parametry

Producent:Sexual health Series
Kategoria:Feromony

Opis

Każdej z nas zdarza się nie czuć wystarczająco pewnie żeby przejąć kontrolę nad relacjami z innymi. Czujemy się niewystarczająco niebanalnie, co utrudnia nam zainteresowanie swoją osobą innych ludzi. Ma to szczególne znaczenie na randkach, czy próbie zdobycia czyjegoś zainteresowania. Na naszą ładność wpływa nie tylko wygląd zewnętrzny,na dodatek nasz zapach i nasze naturalne feromony.

W obecnych czasach działanie naszych naturalnych feromonów jest kompensowane przez codzienną higienę, czy stosowanie kosmetyków. Feromony są naturalnymi substancjami chemicznymi służącymi do podświadomej komunikacji i mają wpływ na każdego z nas. Chciałabyś przejąć kontrolę nad relacjami z innymi ludźmi i poczuć się pewnie zyskując uwagę i zainteresowanie innych osób?

Co osiągniesz stosując Love&Desire Premium Edition?
  • poprawisz pewność siebie i swój seksapil
  • przyciągniesz wzrok i zyskasz uwagę innych ludzi
  • zyskasz ich przyjazność i podziw
  • poczuć się bardziej kobieco w swej skórze
Jak działają feromony Love&Desire Premium Edition?

Feromony Love&Desire Premium Edition, zawierają 2x mocniejsze stężenie feromonów w porównaniu ze charakterystycznymi feromonami Love&Desire. Stężenie każdego z czterech feromonów zawartych w Love&Desire zostało podwojone, tak abyś mogła ciszyć się jeszcze mocniejszym działaniem! Jeśli używałaś wcześniej Love&Desire i byłaś zadowolona z ich uwodzącyej mocy, przed Tobą stoi edycja limitowana, która podziała jeszcze mocniej!

Love&Desire Premium Edition Pomogą Ci:
  • wzbudzać obfite zainteresowanie
  • powodować pozytywne odczucia i emocje
  • zwrócić na siebie większą uwagę
  • pobudzać sferę seksualną osób z którymi blisko przebywasz
  • poczuć się bardziej kobieco w swej skórze

a to wszystko na poziomie podświadomym, ponieważ feromony są bezwonne. W Love&Desire zostały one połączone z nieszablonowymi atraktantami zapachowymi (które dobrano na podstawie badań nad atrakcyjnością), dzięki temu oprócz podświadomego działania feromonów, uzyskujesz działanie zalotnyego i niezwykle kobiecego zapachu.

Pod wpływem feromonów Love&Desire Premium Edition zauważysz nie tylko zmianę osób z którymi przebywasz,dodatkowo samemu będziesz się czuła znacznie lepiej i pewniej siebie. Jak to działa? Używając tego artykułu, sama też wdychasz feromony. Pobudzają one obszary w mózgu odpowiedzialne za pozytywne odczucia i emocje, dzięki czemu feromony będą fascynowały i pozytywnie pobudzały zarówno Ciebie, jak i innych. Pomogą Ci być bardziej przebojową, a widząc zmieniające się zachowanie innych ludzi, z czasem nauczysz się być pewną siebie i przebojową.

Jak pachnie Love&Desire Premium Edition?

To wyjątkowy aromat, który został stworzony na podstawie badań nad błyskotliwością. To istotnie kobiecy, intrygujący i pociągający aromat, w skład którego wchodzi: pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

gwarancja jakości

Feromony Love&Desire Premium Edition objęte są gwarancją jakości.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą firmy Sexual Health Series - otrzymujesz gwarancję oryginalności towarów!