Love&Desire Premium Edition - męskie perfumy z feromonami | Autoryzowany sprzedawca, AA7C-87944 promocja 2017

Cena 199.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Drogeria Greener Pharma

Parametry

Producent:Sexual health Series
Kategoria:Feromony

Opis

Każdemu z nas zdarza się nie czuć wystarczająco pewnie aby przejąć kontrolę nad relacjami z innymi. Czujemy się niewystarczająco atrakcyjnie, co utrudnia nam zainteresowanie swoją osobą innych ludzi. Ma to szczególne znaczenie na randkach, czy próbie zdobycia czyjegoś zainteresowania. Na naszą efektowność wpływa nie tylko wygląd zewnętrzny,dodatkowo nasz aromat i nasze naturalne feromony.

W obecnych czasach działanie naszych naturalnych feromonów jest rekompensowane poprzez codzienną higienę. Feromony są naturalnymi substancjami chemicznymi służącymi do podświadomej komunikacji i mają wpływ na każdego z nas. Chciałbyś przejąć kontrolę nad relacjami z innymi ludźmi i poczuć się pewnie zyskując uwagę i zainteresowanie innych osób?

Co osiągniesz stosując Love&Desire Premium Edition?
  • poprawisz pewność siebie
  • przyciągniesz wzrok i zyskasz uwagę innych ludzi
  • zyskasz ich przychylność i zachwyt
  • poczuć się bardziej męsko w swej skórze
Jak działają feromony Love&Desire Premium Edition?

Feromony Love&Desire Premium Edition, zawierają 2x mocniejsze stężenie feromonów w porównaniu ze standardowymi feromonami Love&Desire. Stężenie każdego z czterech feromonów zawartych w Love&Desire zostało podwojone, tak abyś mógł ciszyć się jeszcze mocniejszym działaniem! Jeśli używałeś wcześniej Love&Desire i byłeś zadowolony z ich pociągającyej mocy, przed Tobą stoi edycja limitowana, która podziała jeszcze mocniej!

Love&Desire Premium Edition Pomogą Ci:
  • wzbudzać pokaźne zainteresowanie
  • wywoływać pozytywne odczucia i emocje
  • zwrócić na siebie pokaźniejszą uwagę
  • pobudzać sferę seksualną osób z którymi blisko przebywasz
  • poczuć się bardziej męsko w swej skórze

a to wszystko na poziomie podświadomym, ponieważ feromony są bezwonne. W Love&Desire pozostały one połączone z unikatowymi atraktantami zapachowymi (które dostosowano na podstawie badań nad efektownością), dzięki temu oprócz podświadomego działania feromonów, uzyskujesz działanie zalotnyego i szczególnie męskiego zapachu.

Pod wpływem feromonów Love&Desire Premium Edition zauważysz nie tylko zmianę osób z którymi przebywasz,jeszcze samemu będziesz się czuł istotnie lepiej i pewniej siebie. Jak to działa? Używając tego towaru, sam dodatkowo wdychasz feromony. Pobudzają one obszary w mózgu odpowiedzialne za pozytywne odczucia i emocje, dzięki temu feromony będą fascynowały i pozytywnie pobudzały jednocześnie Ciebie, jak i innych. Pomogą Ci być bardziej przebojowym, a widząc zmieniające się zachowanie innych ludzi, z czasem nauczysz się być pewnym siebie i przebojowym.

Jak pachnie Love&Desire Premium Edition?

To wyjątkowy zapach, który został wytworzony na podstawie badań nad pięknością. To niezwykle męski, intrygujący i pociągający aromat, w skład którego wchodzi: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

pewność jakości

Feromony Love&Desire Premium Edition objęte są gwarancją jakości.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą producenta Sexual Health Series - otrzymujesz gwarancję oryginalności towarów!