Bóg jest dobry - Bill Johnson (311 str.) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bóg jest dobry - Bill Johnson (311 str.) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Bóg jest dobry- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
19.99
Chodnikliteracki.pl - księgarnia internetowa
Bóg jest dobry- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
20.96
Znak.com.pl
Bóg jest dobry - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
20.99
Paskarz.pl
Bóg jest dobry
21.39
TaniaKsiazka.pl
Bóg jest dobry - Bill Johnson
23.44
InBook.pl

Parametry

Producent:Szaron
Kategoria:Książki religijne
ISBN 9788365553522
Oprawa miękka
Autor Bill Johnson
Wydawnictwo Szaron
Ilość stron 311
Rok wydania 2017

Opis

BÓG JEST udoskonalonY, aniżeli NAM SIĘ WYDAJE... PORA WIĘC ZMIENIĆ NASZ SPOSÓB MYŚLENIA O NIM. Bóg jest prawidłowy. W świecie strachu, chorób, kryzysu, niepewności i beznadziei to co sądzisz o Bożej dobroci pokazuje, w jaki sposób zareagujesz w czasie próby.

To jak myślisz o Bogu ma wpływ na twoją rzeczywistość! BILL JOHNSON, renomowany pastor i autor bestsellerów prezentuje bezprecedensową książkę, w której wzywa wierzących do budowania swego życia na niezniszczalnej podstawie – bez dwóch zdańści, że Bóg jest prawidłowy.

Naucz się jak: - rozpoznawać różnice między wolą Bożą a planami wroga; - z przekonaniem modlić się o przełom i uwierzyć w cuda; - znaleźć ukojenie w niezmiennym charakterze Boga i docenić znaczenie tajemnicy; - odnaleźć dobroć Boga w Starym i Nowym Testamencie; - odczuć Jezusa Chrystusa jako Tego, który objawia dobrego Ojca; - współpracować z Niebiosami, żeby znaleźć rozwiązania w świecie pełnym chaosu.

Zbuduj swoje życie na solidnym fundamencie Bożej dobroci i doświadczaj zupełnie nowych, nieznanych dotąd sposobów myślenia o Bogu, które nie tylko zbliżą cie do Niebios, lecz też zmienią atmosferę wokół ciebie!