Bill johnson Bóg jest dobry - johnson bill promocja 2018

Cena18.22
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MegaKsiazki.pl

Parametry

Producent:Bill Johnson
Kategoria:Filmy religijne

Opis

BÓG JEST udoskonalonY, aniżeli NAM SIĘ WYDAJE... PORA WIĘC ZMIENIĆ NASZ SPOSÓB MYŚLENIA O NIM. Bóg jest dobry. W świecie strachu, chorób, kryzysu, niepewności i beznadziei to co sądzisz o Bożej dobroci ukazuje, w jaki sposób zareagujesz w czasie próby.

To jak myślisz o Bogu ma wpływ na twoją rzeczywistość! BILL JOHNSON, uwielbiany pastor i autor bestsellerów demonstruje rewolucyjną książkę, w której wzywa wierzących do budowania swojego życia na niezniszczalnej podstawie – z pewnościąści, iż Bóg jest prawidłowy.

Naucz się jak: - rozpoznawać różnice między wolą Bożą a planami wroga; - z przekonaniem modlić się o przełom i uwierzyć w cuda; - znaleźć ukojenie w niezmiennym charakterze Boga i docenić znaczenie tajemnicy; - odnaleźć dobroć Boga w Starym i Nowym Testamencie; - zaznać Jezusa Chrystusa jako Tego, który objawia prawidłowego Ojca; - współpracować z Niebiosami, by znaleźć rozwiązania w świecie pełnym chaosu.

Zbuduj swoje życie na potężnym fundamencie Bożej dobroci i doświadczaj zupełnie nowych, nieznanych dotąd sposobów myślenia o Bogu, które nie tylko zbliżą cie do Niebios, ale też zmienią atmosferę wokół ciebie!