Praca zbiorowa Zakazany bóg + ks - juanjo diaz polo. darmowa dostawa do kiosku ruchu od 24,99zł promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Praca zbiorowa Zakazany bóg + ks - juanjo diaz polo. darmowa dostawa do kiosku ruchu od 24,99zł oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
ZAKAZANY BÓG DVD Praca zbiorowa
18.99
MegaKsiazki.pl
Zakazany Bóg (booklet DVD) (Płyta DVD)
20.81
InBook.pl

Parametry

Producent:Praca zbiorowa
Kategoria:Filmy religijne

Opis

Jak spora może być nienawiść do wiary?
Jak rodzi się antyreligijny obłęd?
Do czego zdolni są ci, którzy mu ulegli?
Jak spora jest miłość, która pozwala przebaczyć oprawcom?
Jak dojrzewa się do męczeństwa, żeby uznać je za dar?
Kim są ci, którzy mieli siłę oddać życie za wiarę?

Zakazany Bóg to film, który stawia widza przed tymi pytaniami. Trudno nie odnieść wrażenia, iż to dzieło o czasach, gdy szatan opętał człowieka, a sam Bóg zstąpił z nieba, by dawać siłę męczennikom.
"Nigdy w historii Europy, a może nawet i świata, nie widziano tak ucieleśnionej nienawiści do religii i jej wyznawców` - powiedział o tym, co wydarzyło się w Hiszpanii w czasie wojny domowej 1936-1939, lewicowy historyk Hugh Thomas.

Zakazany Bóg opowiada historię 51 błogosławionych męczenników z Barbastro, księży i kleryków, którym przyszło oddać życie za wiarę. Wszyscy mieli dobór. Mogli porzucić kapłaństwo, wyrzec się Chrystusa i uratować życie. Ich cudem ocalałe notatki z więzienia napisane niedługo przed egzekucją są jednymi z najatrakcyjniejszych świadectw wiary w dziejach chrześcijaństwa. Widzowie już na zawsze pozostaną pod wrażeniem ich przesłania...
Trudno uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę...