Filtr kuchenny z membraną kapilarną fp3-hj marki Global water filtry do wody promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Filtr kuchenny z membraną kapilarną fp3-hj marki Global water filtry do wody oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Filtr kuchenny z membraną kapilarną FP3-HJ-K1
229.00
Mediasklep24
Filtr kuchenny z membraną kapilarną FP3-HJ
229.00
Global Water - nowoczesne filtry do wody

Parametry

Producent:Global Water filtry do wody
Kategoria:Filtry hydrauliczne

Opis

Czysta, bezpieczna woda! Wszystko dzięki FP3-HJ
Sześciostopniowy system uzdatniania wody z membraną kapilarną
nieskomplikowany w instalacji, estetyczny i ergonomiczny. Gwarantuje precyzyjną filtrację mechaniczną usuwając piasek, muł i rdzę. Rewelacyjnie poprawia walory smakowe i zapachowe wody, redukując chlor i inne związki naturalne.
Dwa wstępne wkłady sedymentacyjne usuwają skrupulatnie wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, rdza, nieznaczne frakcje rozpuszczone w wodzie, itp.). W zależności od potrzeb istnieje możliwość tworzenia dowolnych zestawów wkładów mechanicznych, węglowych i specjalistycznych.
Wkład węglowy - usuwa zanieczyszczenia chemiczne które są rozpuszczone w wodzie, chlor, pestycydy, detergenty i inne.
Wkład węglowy produkowany jest w postaci bloku spiekanego - dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu nie uwalnia drobin węgla ani pyłu węglowego do odfiltrowanej wody
użyta w pakiecie membrana kapilarna eliminuje z wody bakterie i niektóre wirusy o wielkości do 0,02 µm i obszerniejsze. Membrana kapilarna zbudowana jest z włókien (kapilar). W ściankach kapilary wydrążone są kanaliki, których średnica ogranicza się od zewnątrz do środka włókna. Obszerniejsze cząstki zanieczyszczeń zatrzymywane są na zewnętrznej powierzchni kapilary (filtracja powierzchniowa), natomiast mniejsze przepływają w głąb kanalików do momentu napotkania mniejszych porów (filtracja wgłębna) nie usuwa minerałów zawartych w wodzie.
Trzyetapowa filtracja wody na powierzchni membrany kapilarnej: - filtracja powierzchniowa
- filtracja wgłębna wstępna
- filtracja wgłębna finalna - usunięcie skażeń pokaźniejszych niż 0,02 mikrona.
Membrana kapilarna (hollow fiber) to filtr mechaniczny najnowszej generacji. Zbudowana jest z cienkich kapilar o wymiarach porów do 0,02 mikrona. Pozwala to na zatrzymywanie 99,8% bakterii, zarodników grzybów i wirusów. Pełna powierzchnia filtracyjna membrany kapilarnej to ok. 1,5 m2
Membrana filtruje 100% wody - brak odrzutu wody do kanalizacji (w przeciwieństwie do membran osmotycznych)
Sposób działania: Włókna membranowe (kapilary) posiadają postać rurek. W ściankach kapilary wydrążone są kanaliki, których średnica zniża się od zewnątrz do środka włókna. Większe cząstki skażeń zatrzymywane są na zewnętrznej powierzchni kapilary (filtracja powierzchniowa), natomiast mniejsze przepływają w głąb kanalików do momentu napotkania mniejszych porów (dwuetapowa filtracja wgłębna). Membrana kapilarna po wyczerpaniu zdolności filtracyjnej ulega zapchaniu, co objawia się gwałtownym spadkiem ciśnienia. Czas eksploatacji membrany zależy od jakości wody i nie powinien przekroczyć 12 miesięcy. Użyta w filtrze membrana kapilarna nie eliminuje związków mineralnych zawartych w wodzie.
zalety membrany kapilarnej:
 • filtracja bez odrzutu,
 • uzdatnia każdy wariant wody,
 • pasuje do uzdatniania wód gruntowych o znacznej mętności,
 • usuwa Cryptosporidum, Gardia i inne destrukcyjne patogeny,
 • niskie koszty operacyjne w porównaniu z innymi procesami uzdatniania wody,
 • eliminuje pyły węglowe (1-100 µm),
 • eliminuje Salmonella eutericlis (2-3 µm),
 • likwiduje Escherichia coli (1-3 µm),
 • usuwa Lactobacillus delbruecki (1-9 µm).
Do urządzenia załączony jest specjalny klucz przeznaczony do nietrudnego i komfortowego odkręcania korpusów przy zmianie wkładów.
Cały filtr bez problemu mieści się w szafce pod zlewozmywakiem.
Specyfikacja:
ilość stopni filtracji - 6
rozmiary (wys. X szer. X gł.) - 39 cm x 40 cm x 15 cm
Średnica gwintów wejścia i wyjścia - 1/4 cala
Zalecany przepływ - do 2 l/min
Maksymalne ciśnienie pracy - 6 atm
Zalecane ciśnienie: 3,5 atm
Maksymalne ciśnienie uderzeniowe - 10 atm
Temperatura pracy - 2C - 52C
 • Tworzywo klosza krystalicznego - styrene acrylonitrile
 • Tworzywo klosza białego - polipropylen
 • Tworzywo głowicy - polipropylen
 • Tworzywo wężyka - PCV NA207-66
 • Tworzywo uszczelki pod głowicą - Polysar EPDM
 • Podwójne oringi uszczelniające pokrywy

wymiar wkładów - 10 x 2,5 cala
dołączone akcesoria:
zestaw przyłączy: trójnik 1/2"GZ x 1/2" GW x 1/4"GW, zawór kulowy 1/4", klucz do korpusów, przewód i wylewka z zaworem ceramicznym. W dodatku system jest zaopatrzony w szybkozłączki zabezpieczone specjalnymi klipsami.
Filtr jest kompletny, mieści wszystkie potrzebne by samodzielnie podłączyć go w szafce pod zlewozmywakiem. Sam montaż jest prosty, zajmie nie więcej niż 30 minut.
W zestawie szczegółowa instrukcja.
Zalecany okres podmiany wkładów:
co 6 miesięcy (wstępne) i co 12 miesięcy (membrana).
Link do kompletu wkładów dla tego urządzenia - TUTAJ!
lub do wyboru w zakładce 'opcje'
Powyższe wkłady wymieniamy, co 6 miesięcy. Test urządzenia:
Wybierz opcję TEST a Twoje nowe urządzenie zostanie przetestowane przed wysyłką byś miał jak najmniej pracy do wykonania. Sprawdzimy szczelność połączeń, poprawność działania każdego podzespołu, skuteczność, jakość wody itp. Otrzymasz w pełni efektywny system, który należy wyłącznie wpiąć do instalacji. Zalecamy montaż do 7 dni od otrzymania przesyłki.
Montaż urządzenia:
Wszystkie oferowane w sklepie urządzenia można zainstalować samodzielnie bez utraty gwarancji. Gdybyś jednak zechciał skorzystać z naszych usług instalacyjnych - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Koszt usług opisany jest w tej zakładce (kliknij).
Pomoc techniczna:
Każdy produkt posiada polskojęzyczną instrukcję obsługi. Zapewniamy pomoc techniczną podczas konstrukcji albo serwisu sprzętów.
Towar w magazynie:
Jesteśmy producentem albo bezpośrednim importerem oferowanych towarów. Wszystkie produkty pokazane w sklepie znajdują się w naszych magazynach. Zawsze jest możliwość osobistego zobaczenia i odbioru towaru w sklepie stacjonarnym.
Gwarancja:
2 lata gwarancji na całe urządzenie wraz ze wszystkimi podzespołami.
Gwarancja dla firm: 1 rok
Gwarancja na wkłady: 6 miesięcy
Możliwość przedłużenia gwarancji - do wyboru w 'opcjach'
Gwarancja Satysfakcji Global Water:
Każdy klient dostaje imienną kartę gwarancyjną upoważniającą do zwrotu artykułu w ciągu 30 dni od daty zakupu o ile nie jest zadowolony z dokonanego wyboru. Artykuł może być w tym czasie użytkowany.

http://sklep.osmoza.pl/gwarancja-satysfakcji-pm-17.html

Więcej informacji na temat Gwarancji Satysfakcji Global Water przeczytasz klikając na powyższy link.
darmowa dostawa:
Wszystkie przesyłki wysyłamy gratis na terenie Polski, o ile wartość zamówienia przekracza 300 zł. Zamówienia realizujemy najszybciej jak to osiągalne, staramy się, żeby czas realizacji nie przekroczył 24 godzin.
Bezpieczna paczka:
Każda wysyłka jest dokładnie zapakowana oraz ubezpieczona. Zwracamy uwagę na estetykę, a także bezpieczeństwo dostawy. Stały nadzór wysokiej rozdzielczości kamer video na każdym etapie produkcji, pakowania, a także wysyłki towaru. Śledzenie przesyłki on-line w czasie dostawy.
Bezpieczna Paczka Global Water
Więcej informacji na temat Bezpiecznej Paczki Global Water przeczytasz klikając na powyższy link.
potrzebujesz więcej danych?
ochoczo pomożemy!
Nasi doradcy służą pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00
Skorzystaj z zakładki KONTAKT aby porozmawiać z naszym konsultantem.
Obsługa posprzedażowa:
nabywając u nas nie zostajesz sam!
Zadzwonimy z prośbą o Twoją opinię, przypomnimy o terminie serwisu albo wymiany wkładów filtracyjnych, jako pierwszy dowiesz się o naszych specjalnych ofertach i mnóstwo więcej!
upominek:
kupując ten produkt otrzymasz od nas niewielki upominek - nie będzie to długopis lub inny gadżet reklamowy. Daj się zaskoczyć.