Super Orgasm Stop 150 ml - Żel ułatwiający kontrolę orgazmu (5905669259170) promocja 2018

jest dostępny w sklepie INTOHIMO.STORE

Parametry

Producent:Medica-Group (PL)
Kategoria:Żele erotyczne

Opis

Kapsułki na opóźnienie przedwczesnego wytrysku Super Orgasm Stop. Opakowanie zawiera 60 kapsułek. Super Orgasm Stop ma na celu:• pomóc w wydłużeniu trwania stosunku• powiększyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem• pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem• utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji• wywierać uspokajający wpływ na ejakulację• nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia Dowiedz się dlaczego warto stosować producenta Super Orgasm Stop, a także jakich efektów możesz oczekiwać od komponentów zawartych w produktach.

Przedwszesny wytrysk - problem wielu panów...Wytrysk przedwczesny (łac. Eiaculatio praecox) − dysfunkcja seksualna polegająca na ejakulacji (wytrysku) po niepokaźnej stymulacji seksualnej, osiągniętej wcześniej, pan chce (przed penetracją lub wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy), co prowadzi do napięcia, niepokoju lub frustracji u pana lub partnerki.

Jest to definicja oparta na Second Consultation on Erectile and Sexual Dysfunctions zaproponowana przez WHO w 2004.Zaburzenie dość powszechne, dotyczy około 1/3 aktywnych seksualnie mężczyzn. Raport seksualności Polaków publikowany przez prof.

Lwa-Starowicza w 2002 i 2005 wskazuje, iż problem ten dotyczy 37% Polaków. Obecnie w diagnostyce wytrysku przedwczesnego stosowane jest pojęcie czasu wewnątrzpochwowego opóźnienia wytrysku, zezwalające ocenić ciężkość tej dysfunkcji.

w sytuacji dłuższej abstynencji seksualnej szybkie następowanie wytrysku jest zjawiskiem naturalnym. Niekiedy jednak przejawia się prawie stale, mimo częstego współżycia.** Źródło: Wikiedia Dotarcie do mety przed czasem nie zawsze jest najwyżej punktowane.

pokazujemy unikatową recepturę Super Orgasm Stop! pakiet wykonany został w celu wydłużenie trwania stosunku. Żel z konsekwencją znieczulenia pomoże Ci w kontrolowaniu wytrysku, dzięki temu nie musisz obawiać się prędkiego finiszu.

Specjalnie wyselekcjonowane elementy kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi Twojego członka dzięki temu delikatnie i delikatnie możesz zmierzać do zamierzonego celu jakim jest doprowadzenie Twojej kobiety do upragnionego, wyjątkowego szczytowania.

Głębokie nawilżenie miejsc intymnych, genialny poślizg i szybka regeneracja pomoże w dotarciu do celu. Co ma wpływ na przedwczesny wytrysk? *Na wytrysk ma wpływ kontrola ośrodkowego układu nerwowego. Proces ten jest dostosowywany przez wzajemnie połączone obszary czuciowe mózgu, ośrodki ruchowe i bierze w nim udział szereg neuroprzekaźników.* Źródło: Wikiedia progresywna kuracja Super Orgasm Stop!

Dłużej, przyjemniej, mocniej! Przedwczesny wytrysk może:• pogorszyć jakość życia intymnego mężczyzn• wpłynąć negatywnie na związek• spowodować zły stan emocjonalny u panów szczególnie wielu mężczyzn powiadamia problem z przedwczesnym wytryskiem a w szczególności:• zgłasza uczucie frustracji• skarży się na lęki z tym związane oraz pogłębiającą się depresję• wierzy, że ich związek z partnerką byłby bardziej udany, gdyby byli w stanie zaspokoić ją seksualnie• wpływa negatywnie na poziom satysfakcji partnerki z życia erotycznego i całego związku W terapii wytrysku przedwczesnego wykorzystuje się szereg metod.

mają one niezwykle wysoką skuteczność: *• użytkowanie środków od we wnętrzu organizmu (wykorzystywane stale albo doraźnie)• znieczulenie żołędzi prącia (aplikuje się na 20-30 minut przed współżyciem seksualnym)• indywidualnie opracowane ćwiczenia masturbacyjne samodzielnie albo z partnerką• relaksacja• psychoterapia (indywidualna lub partnerska)* Źródło: Wikiedia Dlaczego warto wybrać zestaw Super Orgasm Stop? Od w środkuSpecjalnie wyselekcjonowane elementy kapsułek stymulują do działania pomagając równocześnie w kontrolowaniu orgazmu.Od zewnątrzPrzyjemne znieczulenie i szybka regeneracja posiadają pomóc w opóźnieniu orgazmu.SzybkoNaturalne składniki są prędko wchłanialne i już od pierwszego użytkowania zaczynają działać.BezpiecznieSkład zestawu Super Orgasm Stop został oparty o bezpieczne i sprawdzone elementy.

trafne połączenie części dynamicznych Super Orgasm StopNa problem z przedwczesną ejakulacją obfity wpływ ma system nerwowy dlatego także należy podkreślić kojące działanie owsa i mnogość zawartych w nim elementów mineralnych, które wzmacniają organizm od we wnętrzu.

Świat roślin nigdy nie przestaje zaskakiwać zielarzy i botaników. Okazuje się, że wegetujące istoty są w stanie wytworzyć związki odpowiadające substancjom syntetyzowanym poprzez ludzki organizm. Ziołolecznictwo raduje się dużym zainteresowaniem i słusznie.

widocznie rozsądniej skorzystać z darów natury zamkniętych w kapsułkach Super Orgasm Stop. Owies zwyczajny - łagodzi stres i napięcie nerwowe.Owies zwyczajny jest cudownym środkiem odżywczym, bogatym w białko,wapń, magnez, krzem, potas, żelazo, a także witaminy (w głównej mierze z grupy B).

Jego komponenty odżywcze pomagają w utrzymaniu zdrowego układu nerwowego. Owies konwencjonalnie jest używany w leczeniu depresji, ogólnego osłabienia i wyczerpania psychicznego. Ma właściwości relaksujące i uspokajające.

bardzo pomocny dla osób, które chcą zrezygnować z brania antydepresantów. Okazał się skuteczny w walce z długotrwałym stresem ponieważ działa wzmacniająco i tonująco regulując nadmierną wrażliwość i nadpobudliwość.

parametry uspokajające owsa są ponadto pomocne w osłabianiu napięć i stresów, związanych z obawami i niepewnością w odniesieniu do partnera. Przetwory z owsa pozytywnie wpływają też na funkcje seksualne, stymulując uwalnianie testosteronu, który pobudza centra erotyczne zlokalizowane w mózgu.

Kolocorośl lekarski i jego unikatowe właściwościTo prawdziwy „samiec" w świecie flory. Gromadzi zaskakująco dużą ilość hormonów męskich - androgenów pod postacią roślinnego odpowiednika, tj. Sarsapogenin.

Związki te rewelacyjnie imitują działanie testosteronu i wzmagają syntezę dihydroergotestosteronu. Jest to rewelacyjna wiadomość dla panów, którzy stracili radość z pożycia seksualnego. Kolocorośl lekarski jest silnym afrodyzjakiem.

Skutecznie wzmaga apetyt na miłość. Kolocorośl lekarski to między innymi zasobność witamin (C, B, D i A) polisacharydy, aminokwasy i szereg rozmaitych substancji odżywczych pochodzenia roślinnego,w tym: jod, cynk, miedź, żelazo, mangan, siarkę, krzem i sód.

Jak długo powinien trwać stosunek, żeby kobieta mogła osiągnąć satysfakcję? Czas 2 minut może być wystarczający dla mężczyzny (nie cierpiącego z powodu przedwczesnego wytrysku), kobieta może osiągnąć orgazm średnio 10-20 minut po rozpoczęciu stosunku.

Dlatego tak ważne jest,pan był w stanie skupić się na akcie współżycia we wszelkich jego fazach - począwszy od gry wstępnej, zamiast tylko na osiągnięciu orgazmu - i kontrolował swoje podniecenie na czas niezbędny kobiecie na osiągnięcie przyjemności.

Sposób zastosowania: 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę. 60 kapsułek....