Żel na przedwczesny wytrysk, opóźnienie orgazmu - Super Orgasm Stop, OM-66772 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Żel na przedwczesny wytrysk, opóźnienie orgazmu - Super Orgasm Stop, OM-66772 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Żel na przedwczesny wytrysk, opóźnienie orgazmu - Super Orgasm Stop
39.20
Devilz
Żel Super Orgasm Stop na Przedwczesny Wytrysk, Opóźnienie Orgazmu 150 ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY
48.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Opóźnianie wytrysku

Opis

Kapsułki na opóźnienie przedwczesnego wytrysku Super Orgasm Stop. Opakowanie zawiera 60 kapsułek. Super Orgasm Stop ma na celu:• pomóc w wydłużeniu trwania stosunku• zwiększyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem• pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem• utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji• wywierać uspokajający wpływ na ejakulację• nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia Dowiedz się dlaczego warto stosować producenta Super Orgasm Stop oraz jakich efektów możesz oczekiwać od elementów zawartych w produktach.

Przedwszesny wytrysk - problem wielu mężczyzn...Wytrysk przedwczesny (łac. Eiaculatio praecox) − dysfunkcja seksualna polegająca na ejakulacji (wytrysku) po niedużej stymulacji seksualnej, osiągniętej wcześniej, pan chce (przed penetracją albo wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy), co prowadzi do napięcia, niepokoju lub frustracji u pana albo partnerki.

Jest to definicja oparta na Second Consultation on Erectile and Sexual Dysfunctions zaproponowana poprzez WHO w 2004.Zaburzenie dość powszechne, dotyczy około 1/3 dynamicznych seksualnie panów. Raport seksualności Polaków publikowany przez prof.

Lwa-Starowicza w 2002 i 2005 wskazuje, iż problem ten dotyczy 37% Polaków. Obecnie w diagnostyce wytrysku przedwczesnego użytkowane jest pojęcie czasu we wnętrzupochwowego opóźnienia wytrysku, zezwalające ocenić ciężkość tej dysfunkcji.

w przypadku dłuższej abstynencji seksualnej szybkie następowanie wytrysku jest zjawiskiem naturalnym. Niekiedy jednak przejawia się prawie stale, mimo częstego współżycia.** Źródło: Wikiedia Dotarcie do mety przed czasem nie zawsze jest najwyżej punktowane.

prezentujemy wyjątkową recepturę Super Orgasm Stop! pakiet wyprodukowany pozostał w celu wydłużenie trwania stosunku. Żel z skutkiem znieczulenia pomoże Ci w kontrolowaniu wytrysku, dzięki czemu nie musisz obawiać się szybkiego finiszu.

Specjalnie wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając równocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi Twojego członka dzięki temu subtelnie i delikatnie możesz zmierzać do zamierzonego celu jakim jest doprowadzenie Twojej kobiety do upragnionego, nieszablonowego szczytowania.

Głębokie nawilżenie miejsc intymnych, rewelacyjny poślizg i szybka regeneracja pomoże w dotarciu do celu. Co ma wpływ na przedwczesny wytrysk? *Na wytrysk ma wpływ kontrola ośrodkowego układu nerwowego. Proces ten jest dostosowywany przez wzajemnie połączone obszary czuciowe mózgu, ośrodki ruchowe i bierze w nim udział szereg neuroprzekaźników.* Źródło: Wikiedia progresywna kuracja Super Orgasm Stop!

Dłużej, przyjemniej, mocniej! Przedwczesny wytrysk może:• pogorszyć jakość życia intymnego mężczyzn• wpłynąć negatywnie na związek• spowodować zły stan emocjonalny u mężczyzn wyjątkowo wielu mężczyzn informuje problem z przedwczesnym wytryskiem a w szczególności:• zgłasza uczucie frustracji• skarży się na lęki z tym związane, a także pogłębiającą się depresję• wierzy, iż ich związek z partnerką byłby bardziej udany, gdyby byli w stanie zaspokoić ją seksualnie• wpływa negatywnie na poziom satysfakcji partnerki z życia erotycznego i całego związku W terapii wytrysku przedwczesnego wykorzystuje się szereg metod.

posiadają one bardzo wysoką produktywność: *• wykorzystywanie środków od wewnątrz organizmu (wykorzystywane stale albo doraźnie)• znieczulenie żołędzi prącia (aplikuje się na 20-30 minut przed współżyciem seksualnym)• indywidualnie opracowane ćwiczenia masturbacyjne samodzielnie lub z partnerką• relaksacja• psychoterapia (indywidualna albo partnerska)* Źródło: Wikiedia Dlaczego warto wybrać pakiet Super Orgasm Stop? Od w środkuSpecjalnie wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu.Od zewnątrzPrzyjemne znieczulenie i szybka regeneracja posiadają pomóc w opóźnieniu orgazmu.SzybkoNaturalne elementy są błyskawicznie wchłanialne i już od pierwszego użytkowania zaczynają działać.BezpiecznieSkład zestawu Super Orgasm Stop pozostał oparty o bezpieczne i sprawdzone składniki.

adekwatne połączenie komponentów intensywnych Super Orgasm StopNa problem z przedwczesną ejakulacją pokaźny wpływ ma system nerwowy dlatego też należy podkreślić kojące działanie owsa i zasobność zawartych w nim składników mineralnych, które wzmacniają organizm od wewnątrz.

Świat roślin nigdy nie przestaje zaskakiwać zielarzy i botaników. Okazuje się, iż wegetujące istoty są w stanie wytworzyć związki odpowiadające substancjom syntetyzowanym poprzez ludzki organizm. Ziołolecznictwo raduje się dużym zainteresowaniem i stosownie.

widocznie rozsądniej skorzystać z darów natury zamkniętych w kapsułkach Super Orgasm Stop. Owies zwyczajny - łagodzi stres i napięcie nerwowe.Owies zwyczajny jest cudownym środkiem odżywczym, bogatym w białko,wapń, magnez, krzem, potas, żelazo oraz witaminy (z reguły z grupy B).

Jego składniki odżywcze pomagają w utrzymaniu zdrowego układu nerwowego. Owies tradycyjnie jest stosowany w leczeniu depresji, ogólnego osłabienia oraz wyczerpania psychicznego. Ma atrybuty relaksujące i uspokajające.

niezwykle pomocny dla osób, które chcą zrezygnować z brania antydepresantów. Okazał się sprawny w walce z długofalowym stresem ponieważ działa wzmacniająco i tonująco regulując nadmierną wrażliwość i nadpobudliwość.

parametry uspokajające owsa są też pomocne w osłabianiu napięć i stresów, związanych z obawami i niepewnością w odniesieniu do partnera. Przetwory z owsa pozytywnie wpływają też na funkcje seksualne, stymulując uwalnianie testosteronu, który pobudza centra erotyczne zlokalizowane w mózgu.

Kolocorośl lekarski i jego nieszablonowe właściwościTo prawdziwy „samiec" w świecie flory. Zawiera zaskakująco dużą liczba hormonów męskich - androgenów pod postacią roślinnego odpowiednika, tj. Sarsapogenin.

Związki te wspaniale imitują działanie testosteronu i wzmagają syntezę dihydroergotestosteronu. Jest to nadzwyczajna wiadomość dla mężczyzn, którzy stracili radość z pożycia seksualnego. Kolocorośl lekarski jest silnym afrodyzjakiem.

Skutecznie wzmaga apetyt na miłość. Kolocorośl lekarski to pomiędzy innymi bogactwo witamin (C, B, D i A) polisacharydy, aminokwasy i szereg najróżniejszych substancji odżywczych pochodzenia roślinnego,w tym: jod, cynk, miedź, żelazo, mangan, siarkę, krzem i sód.

Jak długo powinien trwać stosunek, żeby kobieta mogła osiągnąć satysfakcję? Czas 2 minut może być wystarczający dla mężczyzny (nie cierpiącego z powodu przedwczesnego wytrysku), kobieta może osiągnąć orgazm przeciętnie 10-20 minut po rozpoczęciu stosunku.

Dlatego tak ważne jest,mężczyzna był w stanie skupić się na akcie współżycia we wszelkich jego fazach - począwszy od gry wstępnej, zamiast jedynie na osiągnięciu orgazmu - i kontrolował swoje podniecenie na czas potrzebny kobiecie na osiągnięcie przyjemności.

Sposób wykorzystania: 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę. 60 kapsułek....