Medica-group (pl) Super orgasm stop 150 ml - żel ułatwiający kontrolę orgazmu (5905669259170) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Medica-group (pl) Super orgasm stop 150 ml - żel ułatwiający kontrolę orgazmu (5905669259170) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 50.43 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-60%
Super Orgasm Stop 150 ml - Żel ułatwiający kontrolę orgazmu
50.43
Crystaline.pl
Suplement opóźniający wytrysk Medica-Group Super Orgasm Stop 60 kaps.
99.00
reFForm
Super Orgasm Stop 60 kaps. - Suplement diety opóźniający wytrysk
125.35
sexodus.pl

Parametry

Producent:Medica-Group (PL)
Kategoria:Gadżety erotyczne

Opis

Kapsułki na opóźnienie przedwczesnego wytrysku Super Orgasm Stop. Opakowanie posiada 60 kapsułek.
Super Orgasm Stop ma na celu:
• pomóc w wydłużeniu trwania stosunku
• rozszerzyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem
• pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem
• utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji
• wywierać uspokajający wpływ na ejakulację
• nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia
Dowiedz się dlaczego warto stosować firmy Super Orgasm Stop i jakich efektów możesz oczekiwać od składników zawartych w produktach.
Przedwszesny wytrysk - problem wielu panów...
Wytrysk przedwczesny (łac. Eiaculatio praecox) − dysfunkcja seksualna polegająca na ejakulacji (wytrysku) po drobnej stymulacji seksualnej, osiągniętej wcześniej, mężczyzna chce (przed penetracją albo wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy), co prowadzi do napięcia, niepokoju albo frustracji u pana lub partnerki. Jest to definicja oparta na Second Consultation on Erectile and Sexual Dysfunctions zaproponowana przez WHO w 2004.
Zaburzenie dość powszechne, dotyczy około 1/3 intensywnych seksualnie mężczyzn. Raport seksualności Polaków publikowany poprzez prof. Lwa-Starowicza w 2002 i 2005 wskazuje, że problem ten dotyczy 37% Polaków. Aktualnie w diagnostyce wytrysku przedwczesnego użytkowane jest pojęcie czasu we wnętrzupochwowego opóźnienia wytrysku, zezwalające ocenić ciężkość tej dysfunkcji.
w sytuacji dłuższej abstynencji seksualnej szybkie następowanie wytrysku jest zjawiskiem naturalnym. Niekiedy jednak przejawia się prawie stale, mimo częstego współżycia.*
* Źródło: Wikiedia
Dotarcie do mety przed czasem nie za każdym razem jest najwyżej punktowane. Prezentujemy unikatową recepturę Super Orgasm Stop!
komplet wyprodukowany został w celu wydłużenie trwania stosunku. Żel z konsekwencją znieczulenia pomoże Ci w kontrolowaniu wytrysku, dzięki czemu nie musisz obawiać się prędkiego finiszu. Specjalnie wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając równocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi Twojego członka dzięki temu finezyjnie i subtelnie możesz zmierzać do zamierzonego celu jakim jest doprowadzenie Twojej kobiety do upragnionego, wyjątkowego szczytowania. Głębokie nawilżenie miejsc intymnych, wspaniały poślizg i szybka regeneracja pomoże w dotarciu do celu.
Co ma wpływ na przedwczesny wytrysk? *
Na wytrysk ma wpływ kontrola ośrodkowego układu nerwowego. Cykl ten jest dostosowywany przez wzajemnie połączone obszary czuciowe mózgu, ośrodki ruchowe i bierze w nim udział szereg neuroprzekaźników.
* Źródło: Wikiedia
progresywna kuracja Super Orgasm Stop! D łużej, przyjemniej, mocniej!
Przedwczesny wytrysk może:
• pogorszyć jakość życia intymnego panów
• wpłynąć negatywnie na związek
• spowodować zły stan emocjonalny u mężczyzn
szczególnie wielu mężczyzn sygnalizuje problem z przedwczesnym wytryskiem a w szczególności:
• zgłasza uczucie frustracji
• skarży się na lęki z tym związane, a także pogłębiającą się depresję
• wierzy, iż ich związek z partnerką byłby bardziej udany, gdyby byli w stanie zaspokoić ją seksualnie
• wpływa negatywnie na poziom satysfakcji partnerki z życia erotycznego i całego związku
W terapii wytrysku przedwczesnego wykorzystuje się szereg metod. Posiadają one wyjątkowo wysoką skuteczność: *
• wykorzystywanie środków od wewnątrz organizmu (używane stale albo doraźnie)
• znieczulenie żołędzi prącia (aplikuje się na 20-30 minut przed współżyciem seksualnym)
• indywidualnie opracowane ćwiczenia masturbacyjne samodzielnie lub z partnerką
• relaksacja
• psychoterapia (jednostkowa albo partnerska)
* Źródło: Wikiedia
Dlaczego warto wybrać komplet Super Orgasm Stop?
Od w środku
Specjalnie wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu.
Od zewnątrz
Przyjemne znieczulenie i szybka regeneracja mają pomóc w opóźnieniu orgazmu.
Szybko
Naturalne składniki są szybko wchłanialne i już od pierwszego stosowania zaczynają działać.
Bezpiecznie
Skład zestawu Super Orgasm Stop został oparty o bezpieczne i sprawdzone komponenty.
trafne połączenie części dynamicznych Super Orgasm Stop
Na problem z przedwczesną ejakulacją pokaźny wpływ ma system nerwowy dlatego też należy podkreślić kojące działanie owsa i zasobność zawartych w nim części mineralnych, które wzmacniają organizm od w środku.
Świat roślin nigdy nie przestaje zaskakiwać zielarzy i botaników. Okazuje się, iż wegetujące istoty są w stanie wytworzyć związki odpowiadające substancjom syntetyzowanym przez ludzki organizm. Ziołolecznictwo cieszy się wielkim zainteresowaniem i stosownie. Pokaźnie rozsądniej skorzystać z darów natury zamkniętych w kapsułkach Super Orgasm Stop.
Owies zwyczajny - łagodzi stres i napięcie nerwowe.
Owies zwyczajny jest cudownym środkiem odżywczym, bogatym w białko,wapń, magnez, krzem, potas, żelazo oraz witaminy (w głównej mierze z grupy B). Jego elementy odżywcze pomagają w utrzymaniu zdrowego układu nerwowego. Owies klasycznie jest używany w leczeniu depresji, ogólnego osłabienia i wyczerpania psychicznego. Ma parametry relaksujące i uspokajające. Nad wyraz pomocny dla osób, które chcą zrezygnować z brania antydepresantów. Okazał się wydajny w walce z długookresowym stresem ponieważ działa wzmacniająco i tonująco regulując nadmierną wrażliwość i nadpobudliwość. Atrybuty uspokajające owsa są dodatkowo pomocne w osłabianiu napięć i stresów, związanych z obawami i niepewnością w odniesieniu do partnera. Przetwory z owsa pozytywnie wpływają również na funkcje seksualne, stymulując uwalnianie testosteronu, który pobudza centra erotyczne zlokalizowane w mózgu.
Kolocorośl lekarski i jego nieszablonowe parametry
To prawdziwy „samiec" w świecie flory. Gromadzi zaskakująco dużą ilość hormonów męskich - androgenów pod postacią roślinnego odpowiednika, tj. Sarsapogenin. Związki te rewelacyjnie imitują działanie testosteronu i wzmagają syntezę dihydroergotestosteronu. Jest to perfekcyjna wiadomość dla mężczyzn, którzy stracili radość z pożycia seksualnego. Kolocorośl lekarski jest silnym afrodyzjakiem. Sprawnie wzmaga apetyt na miłość. Kolocorośl lekarski to pomiędzy innymi różnorodność witamin (C, B, D oraz A) polisacharydy, aminokwasy i szereg przeróżnych substancji odżywczych pochodzenia roślinnego,w tym: jod, cynk, miedź, żelazo, mangan, siarkę, krzem i sód.
Jak długo powinien trwać stosunek, żeby kobieta mogła osiągnąć satysfakcję?
Czas 2 minut może być wystarczający dla pana (nie cierpiącego z powodu przedwczesnego wytrysku), kobieta może osiągnąć orgazm przeciętnie 10-20 minut po rozpoczęciu stosunku. Dlatego tak ważne jest,pan był w stanie skupić się na akcie współżycia we wszelkich jego fazach - począwszy od gry wstępnej, zamiast wyłącznie na osiągnięciu orgazmu - i kontrolował swoje podniecenie na czas niezbędny kobiecie na osiągnięcie przyjemności.
Sposób użycia: 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
60 kapsułek.