Komplet garnków marmurowych Berlinger Haus 10 elementów [BH-1170] promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Komplet garnków marmurowych Berlinger Haus 10 elementów [BH-1170] oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
GARNKI BERLINGER HAUS GRAY STONE TOUCH 10 ELE [BH-1167-N]
399.00
TanieAGD.pl
GARNKI BERLINGER HAUS GRAY STONE TOUCH 10 ELE [BH-1170-N]
469.00
TanieAGD.pl

Parametry

Producent:Berlinger Haus
Kategoria:Garnki
Wielkość zestawu duży zestaw

Opis

10-częściowy zestaw wytwornych garnków Berlinger Haus z kolekcji STONE TOUCH z powłoką granitową w odcieniu szarym (model '2018)detaly: potrójna warstwa granitowa anty-przywierająca w odcieniu SZARYM materiał: wysokiej jakości kute aluminium Soft-Touch Handle: zdejmowane silikonowe uchwyty, nie nagrzewają się szklane pokrywki możliwość mycia w zmywarce garnki można stosować w piekarniku do temp.

+180°C do wszelkich wariantów kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej, halogenowej, indukcyjnej silikonowe nakładki na uchwyty przy garnkach są zdejmowane kolor: SZARE z czarnymi nakładkami na uchwyty W komplecie: patelnia (24 x 5,1 cm) patelnia 28 x 5,7 cm) garnek z pokrywką 2.7L (20 x 10,5 cm) garnek z pokrywką 4.5L (24 x 12 cm) garnek z pokrywką 6.3L (28 x 12,5 cm) rondel z pokrywką 1.3L (16 x 8,5 cm) warstwa granitowa jest to powłoka teflonowa wzbogacona miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje obszerniejszą twardość.

Jest twardsza aniżeli teflon, ale przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, dobrze rozprowadza ciepło. Łączy atuty naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie mocne strony teflonu, lecz jest bardziej oporna na uszkodzenia, przewyższana w tym choćby powłoki ceramiczne.

Granitowa powłoka powoduje, że naczynia są wyjątkowo oporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten rodzaj garnków i patelni pozwala również na smażenie przy użyciu nieznacznej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.

kompilacja aluminiowego korpusu i ferromagnetycznego dna pozwala na używanie na kuchni indukcyjnej, a także na wszelkich innych rodzajach kuchni i użytkowania najlepszych właściwości akutermicznych odlewanego i kutego aluminium na wszystkich kuchenkach i płytach cieplnych.