Gra Imprezowa Wieża +18 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Gra Imprezowa Wieża +18 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.86 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Wieża imprezowa Gra tylko dla dorosłych
23.86
www.cud.pl
-6%
Wieża imprezowa Gra tylko dla dorosłych
23.86
InBook.pl
Wieża imprezowa Gra tylko dla dorosłych
25.50
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Albi
Kategoria:Gry dla dzieci

Opis

To nowa odsłona klasycznej Jengi w wydaniu na imprezę.
Zasady gry są podobne, chodzi o to, aby ostrożnie wydobywać klocki. Jednak na każdym klocku są zapisane zadania, które należy wykonać. Za niewykonanie zadania trzeba oddać fant / napić się. Przed rozpoczęciem gry, zawodnicy ustalają zadanie główne czyli zadanie, które będzie musiał wykonać zawodnik, który zburzy wieżę z klocków.

- Zbudujcie wieżę
- Przygotujcie kieliszek z napojem według własnego życzenia. Przed grą uzgodnijcie o co będziecie grać, jak kara czy zadanie czeka na tego, który przewróci wieżę
- Pierwszy gracz zabiera jeden klocek (ale nie z najwyższego ukończonego piętra) i ustawia go na górę wieży wykonując po tym zadanie na nim zapisane. Kolejna tura odbywa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zawsze nalezy dokończyć budowanie całe piętro wieży, przed rozpoczęciem nowego.
- Gracz, który przewróci wieżą wykonuje wcześniej ustalone poprzez grupę zadanie

Przed grą każdy z graczy musi się wyposażyć w kieliszek/szklankę napoju.Indeks handlowy: GXP-557477
Kod kreskowy: 8590228024282
Wiek albo rocznik: od 18 lat