Gra Imprezowa Wieża +18 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Gra Imprezowa Wieża +18 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 20.66 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Gra Jenga Imprezowa Wieża - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!
20.66
Urwis.pl
Wieża imprezowa Gra tylko dla dorosłych
22.19
InBook.pl
Wieża imprezowa Gra tylko dla dorosłych
23.86
www.cud.pl
Albi Gra Jenga Imprezowa Wieża
31.50
vipelektrogadzet.pl

Parametry

Producent:Albi
Kategoria:Gry dla dzieci

Opis

To nowa odsłona klasycznej Jengi w wydaniu na imprezę.
Zasady gry są podobne, chodzi o to, aby ostrożnie wydobywać klocki. Jednak na każdym klocku są zapisane zadania, które należy wykonać. Za niewykonanie zadania trzeba oddać fant / napić się. Przed rozpoczęciem gry, zawodnicy ustalają zadanie główne czyli zadanie, które będzie musiał wykonać zawodnik, który zburzy wieżę z klocków.

- Zbudujcie wieżę
- Przygotujcie kieliszek z napojem według własnego życzenia. Przed grą uzgodnijcie o co będziecie grać, jak kara czy zadanie czeka na tego, który przewróci wieżę
- Pierwszy gracz zabiera jeden klocek (ale nie z najwyższego ukończonego piętra) i ustawia go na górę wieży wykonując po tym zadanie na nim zapisane. Kolejna tura odbywa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zawsze nalezy dokończyć budowanie całe piętro wieży, przed rozpoczęciem nowego.
- Gracz, który przewróci wieżą wykonuje wcześniej ustalone poprzez grupę zadanie

Przed grą każdy z graczy musi się wyposażyć w kieliszek/szklankę napoju.Indeks handlowy: GXP-557477
Kod kreskowy: 8590228024282
Wiek albo rocznik: od 18 lat