ANTHEM (PC) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem ANTHEM (PC) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-57%
Gra PC Anthem
109.00
MediaMarkt.pl
-57%
Gra PC Anthem + Anthem + Steelbook gratis! + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
109.00
ELECTRO.pl
-57%
Anthem
109.00
RTV EURO AGD
-57%
Gra PC Anthem
109.00
Media Expert
ANTHEM PL PC
109.99
konsoleigry.pl
Gra wersja BOX ANTHEM- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
115.00
Sferis.pl
Anthem PC - Windows - Akcji/Przygodowa
251.01
Proshop

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
Wersja pudełkowa

Opis

W niedokończonym poprzez bogów świecie enigmatyczna grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Pomiędzy złoczyńcami a starożytną technologią, której pragną, stoją wyłącznie freelancerzy. Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami i załóżcie innowacyjne, indywidualnie przygotowane i niesamowicie solidne egzopancerze.

Będziecie wspólnie badać rozległe ruiny, stawiać czoła groźnym wrogom i odnajdywać artefakty nie z tego świata. Z każdą produkowaną misją będziesz zyskiwać nowe umiejętności, a Twój javelin będzie coraz konkretniejszy.

Stawicie czoła niebezpieczeństwom wiecznie zmieniającego się świata. Staniecie zjednoczeni w obliczu zła. I zjednoczeni zwyciężycie. Anthem™ to gra z gatunku Action RPG wytworzona z myślą o trybie współpracy i osadzona w nowym zagadkowym świecie wytwarzanym przez BioWare™ i EA.

Bohaterowie łączą siły, by razem zwyciężyć: Sercem gry Anthem jest wspólna, społecznościowa zabawa. Kiedy wyruszasz na przygodę, może do Ciebie dołączyć do trzech innych graczy. Gra nagradza jednocześnie współdziałanie, jak i jednostkowe umiejętności.

wybór solidnego typu egzopancerza, nazywanego w świecie gry javelinem, zdeterminuje możliwości i rolę poszczególnych osób w drużynie. Możecie wyruszyć wspólnie na ekspedycję lub przyjąć zlecenie i wezwać znajomych na pomoc, by wspólnie sprostać poważnym wyzwaniom.

W miarę odkrywania świata poznasz wciągającą opowieść całkowitą nieszablonowych i zapadających w pamięć postaci. Płynny i inteligentny matchmaking zapewnia szybkie i proste wyszukiwanie kompanów do wspólnych przygód.

Cały arsenał realnych do modyfikowania egzopancerzy: za każdym razem, gdy wkroczysz do świata gry jako freelancer, uzyskasz dostęp do całej swej linii potężnych javelinów – egzopancerzy zapewniających pilotowi niesamowite możliwości ofensywne i defensywne i zezwalające poruszać się z niesamowitą szybkością – czy to mknąc po niebie, czy też przemierzając wodne głębiny.

Z upływem czasu będziesz bezustannie rozwijać swoje umiejętności jako pilota javelina, a także możliwości bojowe i motoryczne swojego pancerza. Zamów grę Anthem w przedsprzedaży, a otrzymasz pancerz Legionu Świtu klasy Łowca, legendarną broń, sztandar założycielski i wcześniejszy dostęp do publicznych przedpremierowych wersji demonstracyjnych....