Far Cry Primal (PC) promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 11 sklepów z produktem Far Cry Primal (PC) oraz 14 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 67.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-59%
Far Cry Primal Uplay CD Key
67.83
SCDKey
Far Cry Primal PL PC
69.00
Quicksave
Far Cry Primal PL PC
79.99
konsoleigry.pl
Gra PC Far Cry Primal + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
87.33
ELECTRO.pl
Gra PC Far Cry Primal
94.99
Media Expert
Far Cry Primal Special Edition Uplay CD Key
101.99
SCDKey
Gra PC FAR CRY PRIMAL 3307215941652 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
105.40
Sferis.pl
Gra PC Far Cry Primal
109.00
Saturn
Far Cry Primal - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
109.00
OleOle!
Gra PC Far Cry Primal
109.00
MediaMarkt.pl
Far Cry Primal - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
109.00
RTV EURO AGD
Far Cry Primal PL PC KLUCZ
109.00
konsoleigry.pl
*Gra PC Far Cry Primal
109.99
5.10.15.
Far Cry Primal Digital Apex Edition Uplay CD Key
164.99
SCDKey

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
Grupa wiekowa 18+
Wersja pudełkowa

Opis

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: DVD


Far Cry Primal to kolejna część linii pierwszoosobowych gier akcji akcji, charakteryzujących się stanowczo rozległymi lokacjami i otwartym, dającym się eksplorować w nieograniczony sposób światem.

Na tym jednak podobieństwa do poprzednich odsłon gier cyklu Far Cry się kończą, ponieważ tym razem twórcy ze studia Ubisoft postanowili osadzić wydarzenia nie w teraźniejszości albo nieodległej przyszłości, jak dotychczas, ale 10 000 lat temu, w czasach polujących jaskiniowców.

Główny bohater, Takkar, wraz z grupą innych myśliwych co dzień wyrusza na polowania, mające zapewnić najczęściej wartościpowe pożywienie, ale także skóry zwierząt służące jako ubiór. Pewnego dnia cała grupa Takkara zostaje wymordowana przez nieodgadnionych napastników, a on sam cudem uchodzi z życiem i trafia do krainy Oros, gdzie role się odwracają i to zwierzęta polują na ludzi, a nie odwrotnie. Zadaniem uczestnika rozgrywki w roli Takkara jest pzetrwać i zbudować od nowa dominującą pozycję.

Założenia fabullarne przyjęte przez twórców z Ubisoftu tworzyją zupełnie świeże możliwości, jeśli chodzi o sposób prowadzenia rozgrywki: Takkar walczy z dzikimi bestiami, ale inaczej, niż w większości gier obecnych na rynku, ma do dyspozycji wyłącznie prymitywne rodzaje broni, takie jak włócznie, łuki i kusze. Jest także zmuszony, aby w razie potrzeby samemu wytwarzać świeże przedmioty. Eksploracja rozległych lokacji odbywa się tylko pieszo albo na zwierzętach, jeśłi uda się je ujarzmić.
Oglądany z perspektywy pierwszoosobowej prehistoryczny, dziki świat, robi ogromne wrażenie dzięki grafice o niemal fotorealistycznej jakości i dopracowanym efektom specjalnym. Nie towarzyszą one użyciu wymyśłnych, futurystycznych broni palnych, których w grze po prostu nie ma, lecz i tak jest na co popatrzeć.

Far Cry Primal to wyśmienita sugestia dla wszelkich, którzy czują się już nieco znudzeni kolejnymi grami o podobnej fabule, wypełnionymi futurystycznymi gadżetami i rozgrywającymi się bliższej lub dalszej przyszłości.
Dzięki najnowszej propozycji Ubisoftu gracze będą mogli spróbować swoich sił w zupełnie innych i skrajnie niełatwych realiach.