Far Cry Primal (PC) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Far Cry Primal (PC) oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-87%
Gra PC Far Cry Primal – Wenja Pack - wersja cyfrowa DLC- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
27.99
Sferis.pl
Far Cry Primal
79.00
OleOle!
Far Cry Primal
79.00
RTV EURO AGD
Far Cry Primal (PC) KLUCZ
79.90
konsoleigry.pl
Gra PC Far Cry Primal
87.33
Media Expert
Gra PC Far Cry Primal + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
87.33
ELECTRO.pl
Gra PC Far Cry Primal
87.33
Avans.pl
Gra PC Far Cry Primal
109.00
MediaMarkt.pl
Far Cry Primal PL PC
109.99
konsoleigry.pl
Gra PC Far Cry Primal Standard Edition (EMEA) - wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
199.90
Sferis.pl
Gra PC Far Cry Primal Digital Apex Edition (EMEA) - wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
219.99
Sferis.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
PEGI (wiek gracza) 18+
Wersja pudełkowa

Opis

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: DVD


Far Cry Primal to kolejna część linii pierwszoosobowych gier akcji akcji, charakteryzujących się stanowczo rozległymi lokacjami i otwartym, dającym się eksplorować w nieograniczony sposób światem.

Na tym jednak podobieństwa do poprzednich odsłon gier cyklu Far Cry się kończą, ponieważ tym razem twórcy ze studia Ubisoft postanowili osadzić wydarzenia nie w teraźniejszości albo nieodległej przyszłości, jak dotychczas, ale 10 000 lat temu, w czasach polujących jaskiniowców.

Główny bohater, Takkar, wraz z grupą innych myśliwych co dzień wyrusza na polowania, mające zapewnić najczęściej wartościpowe pożywienie, ale także skóry zwierząt służące jako ubiór. Pewnego dnia cała grupa Takkara zostaje wymordowana przez nieodgadnionych napastników, a on sam cudem uchodzi z życiem i trafia do krainy Oros, gdzie role się odwracają i to zwierzęta polują na ludzi, a nie odwrotnie. Zadaniem uczestnika rozgrywki w roli Takkara jest pzetrwać i zbudować od nowa dominującą pozycję.

Założenia fabullarne przyjęte przez twórców z Ubisoftu tworzyją zupełnie świeże możliwości, jeśli chodzi o sposób prowadzenia rozgrywki: Takkar walczy z dzikimi bestiami, ale inaczej, niż w większości gier obecnych na rynku, ma do dyspozycji wyłącznie prymitywne rodzaje broni, takie jak włócznie, łuki i kusze. Jest także zmuszony, aby w razie potrzeby samemu wytwarzać świeże przedmioty. Eksploracja rozległych lokacji odbywa się tylko pieszo albo na zwierzętach, jeśłi uda się je ujarzmić.
Oglądany z perspektywy pierwszoosobowej prehistoryczny, dziki świat, robi ogromne wrażenie dzięki grafice o niemal fotorealistycznej jakości i dopracowanym efektom specjalnym. Nie towarzyszą one użyciu wymyśłnych, futurystycznych broni palnych, których w grze po prostu nie ma, lecz i tak jest na co popatrzeć.

Far Cry Primal to wyśmienita sugestia dla wszelkich, którzy czują się już nieco znudzeni kolejnymi grami o podobnej fabule, wypełnionymi futurystycznymi gadżetami i rozgrywającymi się bliższej lub dalszej przyszłości.
Dzięki najnowszej propozycji Ubisoftu gracze będą mogli spróbować swoich sił w zupełnie innych i skrajnie niełatwych realiach.