FIFA 18 (PC) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem FIFA 18 (PC) oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 74.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-67%
Gra PC FIFA 18 + aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia
74.99
ELECTRO.pl
Gra PC FIFA 18 - wersja BOX+aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia
86.10
Sferis.pl
Gra PC FIFA 18 + aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia
109.00
Media Expert
FIFA 18 >> BOGATA OFERTA - SUPER PROMOCJE - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ SPRAWDŹ!
109.00
NEO24.pl
Gra PC FIFA 18 Edycja Standardowa
119.00
MediaMarkt.pl
FIFA 18 + aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia
119.00
RTV EURO AGD
Gra PC FIFA 18
129.99
5.10.15.
Gra PC FIFA 18 + FIFA World Cup 2018 Russia - wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
134.90
Sferis.pl
FIFA 18 + aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia
199.00
OleOle!
Gra PC FIFA 18 ANG - wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
229.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa angielska
Gatunek sportowa
Wersja pudełkowa

Opis

ZAMÓW GRĘ FIFA 18 W PRZEDSPRZEDAŻY, A DOSTANIESZ: 5 dużyCH ZŁOTYCH PACZEK PREMIUM - 1 tygodniowo poprzez 5 tygodni Cristiano RONALDO NA WYPOŻYCZENIU - 5 MECZÓW FUT 8 unikatowYCH STROJÓW FUT - PROJEKTY WYKONAWCÓW MUZYKI Z GRY Wykorzystująca silnik Frostbite™ gra EA SPORTS™ FIFA 18 zaciera granicę między światem wirtualnym a prawdziwym i ożywia zawodników, zespoły i atmosferę tego wspaniałego sportu.

Tegoroczna odsłona to największy krok naprzód w rozwoju technicznym linii. Technika Real Players Motion to nowy system animacji ulepszający precyzję sterowania i nieprzeciętnie odwzorowujący osobowość zawodników – teraz Cristiano Ronaldo i inni najlepsi piłkarze zachowują się i poruszają tak, jak na prawdziwych boiskach.

Sterowanie piłkarzami połączone z nowymi stylami gry zespołów i systemem ustawiania się na boisku dają narzędzia do tworzenia emocjonujących chwil, które rozgrzewają do czerwoności areny piłkarskie na całym świecie.

Gra zabierze Cię również w podróż z Aleksem Hunterem, który powraca z nowymi przygodami w gwiazdorskiej obsadzie z Cristiano Ronaldo i innymi gwiazdami europejskiej piłki. Do trybu FIFA Ultimate Team™ wkraczają IKONY FUT z Ronaldo Nazário i innymi legendami futbolu.

Silnik Frostbite Wierne odwzorowanie zachowania i sposobu poruszania się prawdziwych piłkarzy, nowe futbolowe światy i bogata osobowość sportowców. Silnik Frostbite pomaga zatrzeć granicę pomiędzy światem wirtualnym a prawdziwym.

Cieniowanie i okluzja jakości filmowej wspomagają renderowanie postaci i polepszają ogólny wygląd boisk. Dzięki czemu gra FIFA 18 jest najistotniej realistyczną i zapierającą dech w piersiach symulacją piłki w historii gier video.

Sterowanie zawodnikami technika Real Players Motion: Nowy odmieniający oblicze gry system animacji wykorzystuje przypasowanie trajektorii ruchu każdej części ciała w każdej klatce, co daje perfekcyjnie płynne i intensywne sterowanie.

świeże techniki odtwarzania zarejestrowanego na żywo ruchu i animacja z płynnymi przejściami pomiędzy klatkami pozwalają wiernie odwzorować prawdziwą piłkę. Nasza technika pozwoliła zwiększyć precyzję ruchu każdego zawodnika na boisku, co wyniosło całą grę na nowy poziom realizmu.

Osobowość piłkarzy: Sześć nowych archetypów postaci i nowa technologia odwzorowania zawodników pozwalają zróżnicować zachowanie piłkarzy na boisku i nadać im jednostkowy charakter. Po raz pierwszy w historii linii rzeczywiste ruchy, wymiary i parametry piłkarzy decydują o tym, jak zawodnik będzie się zachowywał w grze, dzięki temu każdy może naprawdę wejść w skórę najkorzystniejszych na świecie.

W grze FIFA 18 od razu poznacie słynny sprint Ronaldo, fantastyczne zwroty Sterlinga i standardowe ruchy ramion Robbena. Przebudowa dryblingu: W grze FIFA 18 można ruszyć w stronę obrońcy niewątpliwie siebie wynikającą z wiedzy, że najlepsi piłkarze potrafią gwałtownie zmienić kierunek biegu.

Nowa mechanika dryblingu pozwala podejść bardziej kreatywnie do pojedynków jeden na jednego. Bardziej skrupulatne prowadzenie piłki, ciaśniejsze zwroty i bezzwłoczne przyśpieszenie. Tego jeszcze w grach piłkarskich nie było!

Płynność: Kreatywne sztuczki, kontekstowe prowadzenie piłki i zupełnie nowa mechanika dryblingu dają graczom więcej możliwości w ataku, kiedy trzeba sobie radzić na minimalnej przestrzeni. Teraz można prosto zmieniać kierunek biegu i czuć niezwłoczną reakcję kontrolowanego piłkarza, kiedy nakazuje się mu uniknąć ataku obrońcy.

szybkość: Realistyczne i intensywne animacje biegu pozwalają szybciej przejść od powolnego prowadzenia piłki do pełnego sprintu. Style gry zespołów i ustawianie się piłkarzy na boisku Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku: Dzięki obszerniejszej swobodzie ruchu pozostali zawodnicy na boisku analizują sytuację wokół nich i reagują trafnie do niej: wybiegają na pozycję w stosownej chwili albo pokazują się do podania, żeby wesprzeć prowadzącego piłkę.

Nowy system ustawiania się piłkarzy na boisku daje zrównoważone pokrycie boiska i więcej możliwości w ataku dzięki lepszemu czytaniu gry przez cały zespół. Style gry zespołów: Rozbudowany pakiet prawdziwych stylów gry typowych dla niektórych zespołów sprawia, że w grze FIFA 18 na boisku zobaczycie z reguły stosowane w prawdziwej piłce taktyki – teraz szybko rozpoznacie tiki-takę niektórych spośród najlepszych zespołów Europy albo wysoki pressing używany poprzez kluby Premier League.

Poczuj różnicę w podejściu do konstruowania ataków i zachowania w destrukcji, gdy wybierzesz inną drużynę albo zmierzysz się z innym rywalem. Intensywne szybkie zmiany: świeże kontekstowe sugestie zmian pozwalają z łatwością wprowadzać nowych piłkarzy na boisko bez konieczności wstrzymywania meczu.

Czy to w odpowiedzi na zmarnowaną szansę, czy po stracie bramki możesz momentalnie zdecydować o dokonaniu zmiany bez otwierania menu. Realistyczne areny piłkarskie Regionalna atmosfera: Realistyczna węd..