Might & Magic Heroes 7 (PC) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Might & Magic Heroes 7 (PC) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Gra PC Might & Magic Heroes VII – Trial by Fire - wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
119.90
Sferis.pl
Gra PC Might & Magic Heroes VII Deluxe Edition (EMEA) - wersja cyfrowa- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
159.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek strategia
PEGI (wiek gracza) 16+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer nie

Opis

Might & Magic® Heroes® VII Might & Magic® Heroes® VII powraca, ponownie oferując najlepszą z realnych rozgrywek strategicznych. Wejdź w magiczny świat i przeżyj przygod, ktrej nigdy nie zapomnisz. W najlepszym stylu RPG!

- Poznaj i podbij magiczny świat
- Zarządaj ekonomią
- Prowadź do bitwy armie magicznych stworw
- Rozwijaj herosw, magi i potg dziki nowym umiejtnościom i artefaktom.

Heroes VII opisuje wojn domową, ktra zmienia oblicze dynastii rządzącej Świtym Imperium.
Zabjstwo Cesarzowej pozostawiło tron pustym, ktrestwo w pożodze i pole dla zbyt wielu wygłodniałych rywalw w walce o władz. Książe Ivan zwywa rad sześciu zaufanych doradcw, z ktrych każdy ma plan zakoczenia wojny sukcesyjnej.

Od 20 lat tytuły kolekcji Might & Magic Heroes ustanawiają kanon w dziedzinie gier strategicznych na PC.
Heroes VII to najnowsza i najlpsza odsłona linii zawierająca świeże rozwiązania i ulepszenia. Zapisując si na stronie www Rady Cieni gracze bdą mogli dzieli si swoją pasją i wzbogaci gr własnymi pomysłami.

Głwne parametry:
- To co najlepsze w kolekcji Heroes. To jedna z najkorzystniejszych strategii turowych świata. Oto klasyczna rozgrywka w stylu Might & Magic Heroes, wzbogacona o nową grafik i mechanik.
- Zarządzaj 6 frakcjami. Kontroluj 6 osobnych frakcji, każda z własnymi stworami i umiejtnościami, ktre można wykorzysta strategicznie podczas rozgrywki.
- Odkryj oszałamiający świat. Dziki silnikowi Unreal 3.0 świat Heroes VII jest pełen głbi i szczegłw. Zmienne warunki pogodowe i oświetlenie dodatkowo ożywią otoczenie.
- Skoczy si kiedy uznasz za optymalne! Kampania w trybie dla pojedynczego gracza proponuje ponad 60 godzin rozgrywki, do tego dochodzą tryby pojedynku i wolnej potyczki. Tryb rozgrywki wieloosobowej Hotseat pozostał zachowany podobnie jak bitwy po LAN.
- Niech usłyszą Twj głos! Władza w rce graczy! Zaloguj si na stron Rady Cieni i pomż w rozwoju gry. Zagłosuj na dwie z sześciu frakcji, rozmawiaj z deweloperami, komentuj, dziel si doświadczeniem. Wszystko co robisz ma wpływ na gr, ktra bdzie taka, jak sobie wymarzysz.