The Sims 4 (PC) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 11 sklepów z produktem The Sims 4 (PC) oraz 17 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Zestaw The Sims 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
89.99
OleOle!
-48%
Zestaw The Sims 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
89.99
RTV EURO AGD
The Sims 4 Bundle Pack 2 DLC Origin CD Key
96.27
SCDKey
Gra PC Sims 4
99.00
Media Expert
Gra PC The Sims 4
99.00
MediaMarkt.pl
Sims 4 PL PC
99.00
Quicksave
Gra PC The Sims 4
99.00
Saturn
The Sims 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
99.90
RTV EURO AGD
The Sims 4 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
99.90
OleOle!
Gra Sims 4 (PC)
106.00
Vobis
The Sims 4 Origin CD Key English Only
122.53
SCDKey
The Sims 4 Origin CD Key Global
122.53
SCDKey
The Sims 4 Cats And Dogs DLC Origin CD Key Global
122.53
SCDKey
Gra PC The Sims 4 1012847 - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
130.38
Sferis.pl
EA THE SIMS 4 PC
133.42
NEO24.PL
Gra PC Sims 4
138.87
Avans.pl
Gra Pc The Sims 4 Zestaw Specjalny - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
171.52
Sferis.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry komputerowe
Wersja językowa polska
Gatunek symulacja
Grupa wiekowa 12+
Wersja pudełkowa
Tryb Multiplayer nie

Opis

Dodatek do gry The Sims 4 w polskiej wersji językowej na komputery PC / MAC.
Kto nie marzył o tym, żeby rządzić w pracy? Pokieruj swoją karierą w pierwszym dodatku The Sims TM 4 Witaj w pracy! Kontroluj swych Simów w trakcie pracy i decyduj, czy będą sumiennie pracować na awans, czy staną się koszmarem dla wszystkich wokół. Ratuj tysiące Simowych istnień jako doktor, nękaj swych sąsiadów niebezpiecznymi wynalazkami jako naukowiec lub badaj sceny zbrodni i rozwiązuj obszerne sprawy jako nieustraszony detektyw. A jeśli wolisz być własnym szefem, realizuj swoje pomysły i spróbuj zostać rekinem biznesu. Witaj w pracy, w której to Ty rządzisz!

NAJWAŻNIEJSZE parametry
- Zostań lekarzem. Rządź w szpitalu! Prowadź pełne napięcia życie ldoktora na oddziale ratunkowym i spędzaj dnie na ratowaniu innych Simów. Ordynuj leczenie, odbieraj porody i operuj w nagłych przypadkach, starając się cały czas zachować koncentrację.
- Zostań detektywem. Rządź na komisariacie! Odbierz odznakę i zacznij rozwiązywać zagmatwane sprawy jako detektyw. Odkrywaj kolejne tajemnice w trakcie oględzin miejsc zbrodni, przesłuchiwań Simów i aresztowań złoczyńców i przejdź drogę od posterunkowego do komendanta.
- Zostań naukowcem. Rządź w laboratorium naukowym! Realizuj szalone wytwory swojego analitycznego geniuszu jako naukowiec. Zbieraj wyjątkowe obiekty, twórz z nich diaboliczne wynalazki, jak Sim Ray, i decyduj, czy użyjesz ich w prawidłowym celu, czy do zatruwania życia innym Simom.
- Zostań człowiekiem interesu. Rządź w interesach! Poprowadź biznes, jaki sobie wymarzysz: piekarnię, butik, galerię sztuki, księgarnię itd. Modyfikuj dowolne aspekty swej marki w trybie budowania i zarabiaj coraz więcej simoleonów! Wybieraj produkty do sprzedaży, zarządzaj swoimi kadrami i nawiązuj korzystny kontakt z klientami, żeby osiągnąć założone przychody.
- nowe ścieżki kariery. Ratuj Simów w szpitalu, doprowadzaj przestępców przed oblicze sprawiedliwości, szukaj pozaziemskich form życia w laboratorium naukowym albo rozmawiaj z klientami w jednej z wielu swych firm!
- Zdobądź świeże umiejętności. Zwiększ paletę zdolności swych Simów, by umożliwić im tworzenie jeszcze bardziej nieszablonowych przedmiotów w The Sims 4. Rób fotografie jak z żurnala lub piecz i dekoruj smakowite słodkości dzięki nowym umiejętnościom fotografii i pieczenia. Prezentuj swoje dzieła w domu albo sprzedawaj je, żeby zarobić trochę dodatkowych simoleonów.
- Odkryj kosmitów. Kosmici są wśród nas! Dowiedz się, które Simy pochodzą nie z tego świata i odkryj tajemnicę obcych!

DO URUCHOMIENIA WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA ODDZIELNIE) WRAZ Z WSZYSTKIMI AKTUALIZACJAMI.
GRA W JĘZYKU POLSKIM Z NAPISAMI.