Battlefield 4 (PS3) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Battlefield 4 (PS3) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 54.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
Battlefield 4 PL PS3 + SteelBook
54.99
konsoleigry.pl
Gra PS3 Battlefield 4 Essentials
89.90
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Diverse
Kategoria:Gry PlayStation3
Wersja językowa polska
Gatunek akcja
Grupa wiekowa 18+
Tryb multiplayer tak

Opis

Battlefield 4 to strzelanka pierwszoosobowa wykonana przez szwedzkie studio EA DICE. Deweloper ma na koncie poprzednie odsłony linii Battlefield, a także par innych tytułw (np. Mirrors Edge, Pinball Dreams). DICE jest znane nie tylko ze genialnych gier, ale też nowoczesnych silnikw graficznych (Frostbite).

Po konkretnie rozczarowującym w Battlefield 3 trybie dla jednego gracza, EA DICE wyposażyło nową odsłon kolekcji w rozbudowaną i energiczną kampani. Jej fabuła osadzona jest w 2020 roku. Wcielamy si w rol Reckera, członka amerykaskiej jednostki specjalnej nazywanej Tombstone. Razem z nami w Kamieniu nagrobnym znajdują si rwnież sierżant Dunn, goś o pseudonimie Irish, medyk Pac i Ruger. W rol Irisha wcielił si aktor Michael K. Williams, znany szerszej publiczności jako gangster Omar White z serialu The Wire. Wikszoś kampanii rozgrywa si na terytorium Chiskiej Republiki Ludowej, a głwnym celem jest uratowanie kilku VIP-w znajdujących si w Szanghaju. Z powodu doś poważnych tar politycznych pomidzy Rosją, Stanami Zjednoczonymi i Chinami nie jest to jednak proste i prowadzi do wywołania poprzez Tombstone globalnego konfliktu.

W nowym Battlefieldzie mamy możliwoś wyboru sposobu prowadzenia rozgrywki. To tylko od nas zależy czy chcemy skrada si za plecami wrogw i zdejmowa ich po cichu, czy także idziemy na żywioł i wpadamy pomidzy nich ze strzelbą blokowo-ślizgową. W grze pojawia si cała masa sandboksowych smaczkw. Jeżeli na przykład podejdziemy zbyt blisko do zaparkowanego samochodu, prawdopodobnie uruchomimy alarm. To zaś może zainteresowa przeciwnikw, ktrzy przyjdą sprawdzi, co si dzieje. Analogicznie, przedzierając si poprzez las, możemy spłoszy stado ptakw, to zaś nie pozostanie niezauważone. W grze nadal znajduje si jednak kilka predefiniowanych momentw, utrzymanych w iście filmowym stylu.

Jeżeli chodzi o naszych towarzyszy, nie sprawujemy nad nimi bezpośredniej kontroli. Możemy natomiast wydawa im kilka rozkazw, takich jak: związanie walką przeciwnikw lub ostrzelanie ich ogniem zaporowym. Gra skupia si rwnież w obfitym stopniu na osobowościach postaci i relacjach panujących pomidzy nimi, co w sytuacji Battlefield 3 pozostało potraktowane po macoszemu. Interakcje pomidzy bohaterami rozwijają si wraz z postpami fabularnymi i w pewnym sensie gra opowiada histori dynamiki procesw grupowych, ktre zachodzą pomidzy ludźmi postawionymi w obliczu arcytrudnych sytuacji.

W Battlefield 4 nie wystpuje tryb kooperacji, ktry w poprzedniej odsłonie serii w ogle si nie sprawdził. Tym razem deweloperzy postanowili z niego zrezygnowa i skoncentrowali si na stworzeniu grywalnej i wymagającej kampanii i satysfakcjonującego trybu wieloosobowego.