Assassin's Creed Origins (PS4) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Assassin's Creed Origins (PS4) oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-62%
Assassin's Creed Origins PL PS4
159.00
Quicksave
Assassin's Creed Origins PL PS4
159.99
konsoleigry.pl
Assassin's Creed Origins - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
169.00
OleOle!
Gra PS4 Assassin’s Creed Origins
169.00
Saturn
Gra PS4 Assassin’s Creed Origins
169.00
MediaMarkt.pl
Assassin's Creed Origins - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
169.00
RTV EURO AGD
Gra PS4 Assassins Creed Origins
239.99
5.10.15.
Assassin's Creed Origins - Edycja Gods - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
419.00
RTV EURO AGD
Assassin's Creed Origins - Edycja Gods - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
419.00
OleOle!

Parametry

Producent:Ubisoft
Kategoria:Gry PlayStation4
Grupa wiekowa 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

Odwiedź starożytny Egipt, jedno z najistotniej enigmatycznych miejsc w historii ludzkości, które miało wpływ na dalsze dzieje wielu cywilizacji. Odkryj sekrety kryjące się w cieniu wielkich piramid, zapomniane legendy, tajemnice ostatnich Faraonów i zawartą w utraconych hieroglifach, prawdziwą historię o początkach bractwa Assasynów.

poprzez ostatnie cztery lata, twórcy odpowiedzialni za grę Assasin's Creed IV Black Flag pracowali nad nowym rozdziałem opowiadającym historię Assasynów. Walcz w zupełnie nowy sposób, płynnie przełączając się pomiędzy broniami dystansowymi, orężem dedykowanym do walki w zwarciu, aż po ten stworzony do starć z wieloma wrogami naraz.

Wybierz ulubione umiejętności asasyna, a następnie ulepszaj je, przemierzając bogaty świat starożytnego Egiptu, wykonując rozmaite zadania, a także przeżywając porywające przygody w trakcie swojej podróży.

Zawartość Gods Edition Odkryj zapomniane mity konkretnych egipskich bogów dzięki kolekcjonerskiemu wydaniu Assassin’s Creed® Origins Gods Edition. Odnajdziesz w niej figurkę Bayeka – obrońcy Egiptu, którego osobista historia doprowadzi do powstania zakonu asasynów – stojącego na posągu Sekhmet, bogini-lwicy.

Zawartość fizyczna Wysokiej jakości figurka Bayeka na posągu bogini Sekhmet (26 cm) autorstwa Ubicollectibles. Unikatowe opakowanie poświęcone bogom Egiptu. Standardowa edycja Assassin’s Creed® Origins wraz cyfrowym pakietem deluxe i dopełniającą misją.

komplet grafik z pracami artystów z Ubisoft Montreal, które doprowadziły do powstania gry. Mapa ze świata gry. Oficjalna ścieżka dźwiękowa gry. Zawartość cyfrowa luksusowa misja Zasadzka na morzu: przejmij dowództwo w walce o dominację na wzburzonym morzu.

Dodatkowa misja: Sekrety pierwszych piramid. Odkryj sekrety konstrukcji pierwszych piramid i tajemnice spoczywające w ich wnętrzach. Trzy uzupełniające punkty umiejętności, żeby udoskonalić twoje początkowe zdolności asasyna.

pakiet pustynnej kobry: Strój pustynnej kobry: strój, który pozwoli ci ukrywać się w piasku i uderzać prędko niczym błyskawica. Kły (koń): obdarzony kłami wierzchowiec, który budzi lęk w sercach twoich wrogów.

Węże (legendarna tarcza): te bliźniacze węże będą chronić swojego pana. Oko Apepa (legendarna broń obuchowa): ten wąż może i cię nie ukąsi, ale poczujesz jego zęby. Kieł (legendarny miecz sierpowy): broń zaprojektowana, żeby ciąć na kawałeczki wszystko, czego dotknie.

CAŁE PAŃSTWO DO ODKRYCIA Żegluj w dół Nilu, odkryj sekrety piramid albo staw czoła niebezpiecznym starożytnym ugrupowaniom i dzikim zwierzętom, eksplorując olbrzymie i nieznane krainy. Zawsze INNA OPOWIEŚĆ Zanurz się w gąszczu zadań i porywających historii, spotykając przy tym znane i potężne postaci, od najbogatszych arystokratów, aż po zdesperowanych wyrzutków.

AKCJA I RPG W JEDNYM Poznaj zupełnie nowy system walki. Zdobywaj i wykorzystuj liczne bronie o różnorodnej charakterystyce i stopniu rzadkości. Wykorzystaj rozbudowany system rozwoju i sprawdź swoje umiejętności w walce z mocnymi i niezwykłymi bossami.