Destiny 2 (PS4) promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Destiny 2 (PS4) oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-78%
Destiny 2 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
249.00
OleOle!
Destiny 2 PS4 + koszulka
264.90
konsoleigry.pl
Activision Destiny 2 / PS4 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
269.00
Mall.pl
Destiny 2 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
279.00
RTV EURO AGD
Destiny 2 - Edycja Kolekcjonerska - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
1119.00
OleOle!
Destiny 2 - Edycja Kolekcjonerska - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
1119.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Activision
Kategoria:Gry PlayStation4
Przedział wiekowy 16+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

PREMIERA: 08.09.2017

Kontynuacja bestsellerowej strzelaniny FPP, opracowana przez odpowiedzialne za pierwszą odsłonę cyklu studio Bungie Software. Tym razem deweloperów wspierał zespół Vicarious Visions, znany między innymi dzięki serii Skylanders. Produkcja wprowadza szereg zmian i usprawnień, które obejmują nie tylko warstwę fabularną (tym razem opowiedziana historia odgrywa o niemało większą rolę, aniżeli miało to miejsce wcześniej), lecz także mechanikę rozgrywki.

W Destiny 2 odwiedzamy zupełnie nowe, wyraźnie obszerniejsze lokacje (na czele z Saturnem przewyższającym wymiarami wszystkie miejsca z pierwszego Destiny razem wzięte) – pustym przestrzeniom towarzyszą tętniące życiem metropolie, a na pustkowiach roi się zarówno od przeciwników, jak i od czekających na przejęcie wrogich posterunków. Ciała niebieskie znane z poprzedniczki pojawiają się jeszcze w kontynuacji, jednak pozostały one udostępnione dopiero jakiś czas po premierze. Niestety, rozwój technice napędzającej Destiny 2 sprawił, iż deweloperzy nie mogli udostępnić graczom opcji importu postaci prowadzonych do boju w oryginale. Problematyczne okazało się także przeniesienie jakiejkolwiek zawartości z pierwszej części kolekcji.