Śródziemie: Cień Wojny (PS4) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Śródziemie: Cień Wojny (PS4) oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-39%
Śródziemie: Cień Wojny PL PS4
139.99
konsoleigry.pl
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
140.04
ELECTRO.pl
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny
140.04
Avans.pl
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny
149.00
MediaMarkt.pl
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny
149.00
Media Expert
ŚRÓDZIEMIE™: CIEŃ WOJNY™ EDYCJA OSTATECZNA PS4
159.99
konsoleigry.pl
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny (Ostateczna edycja)
169.00
Avans.pl
Śródziemie: Cień Wojny - Edycja Ostateczna
169.00
RTV EURO AGD
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny (Ostateczna edycja) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!
169.00
ELECTRO.pl
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny (Ostateczna edycja)
169.00
Media Expert
Gra PS4 Śródziemie: Cień Wojny - Edycja Ostateczna
179.00
MediaMarkt.pl
Śródziemie: Cień Wojny
229.00
OleOle!

Parametry

Producent:Cenega
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa polska

Opis

PREMIERA: 25.08.2017

Monolith Productions rozbudowuje nagradzany system Nemezis i proponuje świat gry oryginalny dla każdego gracza.

Interactive Entertainment ogłosił grę Śródziemie: Cień Wojny, będącą kontynuacją uwielbianej przez krytyków gry Śródziemie: Cień Mordoru, która zdobyła ponad 50 branżowych nagród, w tym: 2015 Game Developers Choice Awards’ Game of the Year, Outstanding Innovation in Gaming na 2015 D.I.C.E. Awards i nagrodę BAFTA w kategorii Game Design. Wyprodukowana przez Monolith Productions gra opowie historię powrotu Taliona i Celebrimbora, których zadaniem będzie otrzymać się za linię wroga, by stworzyć armię i wyruszyć z całą potęgą Mordoru na Czarnego Władcę, Saurona.

W grze Śródziemie: Cień Wojny gracze otrzymają nowy Pierścień Władzy i staną do walki z najpotężniejszymi przeciwnikami, w tym z samym Sauronem i jego Upiorami Pierścienia, w monumentalnej bitwie o Śródziemie. Otwarty świat gry nabierze wiarygodności dzięki powiększonemu Systemowi Nemezis, który zdobył sporo nagród. Aktywny system zmian znany z pierwszej części ma wpływ dzisiaj na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są poprzez działania i decyzje gracza, dzięki temu każdy świat gry będzie oryginalny dla każdego gracza.

„Monolith Productions nie ustaje w swoich pionierskich działaniach, dzięki którym mogą zaoferować jeszcze bardziej spersonalizowane wrażenia gry, połączone do tego z naturalną narracją opowieści" – powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „Śródziemie: Cień Wojny rozwija swój gatunek dzięki wzniesieniu Systemu Nemezis na wyżyny i umożliwieniu graczom stworzenia swej własnej przygody w świecie Śródziemia."

„Podążając za pozytywnym odbiorem gry Śródziemie: Cień Mordoru, pokaźnie rozszerzyliśmy każdy aspekt gry, wliczając w to świat, opowieść, systemy RPG, główny rdzeń rozgrywki, a także, rzecz jasna, rozwój historii gracza w Systemie Nemezis." – powiedział Michael de Plater, wiceprezes kreatywny w Monolith Productions. – „Jako odwieczni fani świata Śródziemia jesteśmy wdzięczni za to, że mamy ten przywilej powołania do życia najmocniej niezwykłego świata fantasy, jaki kiedykolwiek powstał, w zupełnie nowy sposób na nowej generacji. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć te wszystkie zadziwiające historie, które gracze stworzą i którymi będą się dzielić dzięki grze Śródziemie: Cień Wojny.

innowacyjny System Nemezis stwarzał unikalne historie dzięki proceduralnie generowanym przeciwnikom, którzy pamiętali każde spotkanie z graczem i byli różnicowani przez osobowość, silne strony i słabości. Śródziemie: Cień Wojny rozszerza tę nowość jeszcze bardziej wraz z wprowadzeniem entuzjastów, którzy dostarczą nowych historii o lojalności, zdradzie i zemście. System Nemezis pozostał dodatkowo ulepszony żeby stworzyć unikatowy i osobisty świat dzięki Fortecom Nemezis, które umożliwią graczom na użycie różnych strategii do podbicia zmiennych twierdz i stworzyć spersonalizowane światy z unikalnymi armiami Orków.

Umiejscowiony między wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni, Śródziemie: Cień Wojny kontynuuje historię znaną z Cienia Mordoru. Gracze będą mogli zagłębić się w jeszcze bogatszy, spersonalizowany i rozległy świat pełen bohaterów i złoczyńców, ikonicznych miejsc, oryginalnych przeciwników i nowych postaci z nieopowiedzianymi jeszcze historiami.