Yakuza Kiwami (PS4) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Yakuza Kiwami (PS4) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
Yakuza Kiwami PS4
99.00
Quicksave
Yakuza Kiwami 2 - Steelbook Edition
179.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Sega
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa angielska

Opis

Wersja językowa: angielska

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray


Akcja tej produkcji rozgrywa się osiem lat po wydarzeniach opowiedzianych w Yakuzie 0, a zatem w 1995 roku. Kazuma Kiryu, czyli główny bohater piastujący wysokie stanowisko w przestępczym klanie Tojo, bierze na siebie winę za morderstwo patriarchy rodziny Dojima, odpowiedzialnego za porwanie jego przyjaciółki – Yumi.

Po dziesięciu latach protagonista wychodzi na wolność, a zadaniem, jakie na niego czeka, jest odnalezienie niedającej znaku życia Yumi i przywrócenie dawnego porządku w klanie Tojo, znajdującym się na skraju wojny domowej. W Yakuza Kiwami akcja prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby. Do naszej dyspozycji oddano szereg mniejszych lokacji pokazujących ulice Tokio, a rozgrywka polega na eksploracji, realizowaniu zadań fabularnych i misji pobocznych oraz na starciach z przeciwnikami, w trakcie których robimy użytek z czterech przeróżnych stylów walki. Zabawę uatrakcyjnią liczne minigry i opcjonalne dynamiczności, a nowością nieobecną w oryginale są wyzwania Goro Majimy, czyli jednego z zażartych rywali Kazumy. Na potrzeby remake’u deweloperzy nie tylko odświeżyli oprawę graficzną, ale także ponownie nagrali wszystkie linie dialogowe i przygotowali nowe przerywniki filmowe.