Yakuza Kiwami (PS4) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Yakuza Kiwami (PS4) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Yakuza Kiwami 2 PS4
159.99
konsoleigry.pl
Gra PS4 Yakuza Kiwami 2 (Steelbook)
173.00
Media Expert
Gra PS4 Yakuza Kiwami 2 Steelbook Edition
179.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Sega
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 18+
Gatunek akcja
Wersja językowa angielska

Opis

Yakuza Kiwami 2 Smoki należą do Dragon Engine… Yakuza Kiwami 2 to remake oryginalnej Yakuzy 2, kompletnie tworzony na silniku Dragon Engine – tym samym, który był stosowany przy produkcji najnowszej części serii – Yakuza 6: Song of Life.

Oczom graczy ukaże się spektakularna grafika, równocześnie w trakcie płynnych przejść między walkami, jak i zwykłych czynności, takich jak wchodzenie bądź wychodzenie z budynków. Wszystkie przerywniki, a także kluczowe dialogi zostały nagrane na nowo, aby w jak największym stopniu przypominały pierwowzór, czerpiąc przy tym z najpotężniejszego silnika, z którego seria Yakuza korzystała do tej pory.

właściwości gry Yakuza Kiwami 2: Największe hity i minigry. Kiryu, nie chcąc marnować czasu spędzonego poza linią frontu, nieustanie doskonali swoje umiejętności bojowe bądź czerpie przyjemności z bardziej przyziemnych rozrywek.

Gracze będą mogli wykonywać zróżnicowane (i nieraz prześmieszne) Heat Actions i sprawdzić się w znanych już minigierkach, takich jak Golf Bingo czy chociażby oryginalnej grze arcadowej – Virtual On. Odkryj prawdę o Goro Majimie – tym razem gracze będą mogli zagrać nie tylko postacią Kiryu – fani Szalonego psa z Shimano z chęcią podejmą się przejścia w całości nowej kampanii skoncentrowanej na postaci Majimia w komplecie z jego wiernym sztyletem.

Nowy rozdział rzuci trochę światła na jego osobistą podróż od końca wydarzeń Yakuza Kiwami do Yakuza Kiwami 2. Skrajna lokalizacja. Producenci dołożyli wszystkich starań, aby w jak najkorzystniejszym stopniu oddać japoński charakter gry, a jednocześnie zapewnić graczom najwyższej jakości przeżycia i rozrywkę, które są charakterystyczne dla całej kolekcji Yakuza....