Yooka-Laylee (PS4) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Yooka-Laylee (PS4) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-60%
Yooka-Laylee PS4
59.00
Quicksave
YOOKA-LAYLEE PS4
99.99
konsoleigry.pl
Gra PS4 Yooka-Laylee
149.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Cenega
Kategoria:Gry PlayStation4
PEGI (wiek gracza) 7+
Gatunek zręcznościowa
Wersja językowa angielska

Opis

Nowa platformówka z otwartym światem od twórców legendarnych gier Banjo-Kazooie i Donkey Kong Country! Zbadaj ładne olbrzymie światy, poznaj (i pokonaj) niezapomniane postacie i zgromadź masę połyskujących przedmiotów do zbierania - Yooka (ten zielony) i Laylee (dowcipna nietoperzyca z wielkim nosem) wyruszają na przygodę, żeby popsuć szyki korporacyjnej łajzie Capitalowi B, który chce podstępem pochłonąć wszystkie książki świata...

i zamienić je w czysty zysk! Wykorzystując gamę zdolności specjalnych, bohaterowie muszą sprostać rozmaitym łamigłówkom i przeszkodom, żeby znaleźć Pagies, złotą nagrodę używaną do odblokowywania - i rozszerzania - zadziwiających światów, pełnych dziwacznych postaci, olbrzymich bossów, wyzwań z wagonikami, gier zręcznościowych, quizów, trybów dla wielu osób...

i innych atrakcji! Kluczowe cechy gry: • ukazujeMY NOWĄ PARĘ KUMPLI: Yooka i Laylee dysponują niesamowitym arsenałem umiejętności wytwarzanych do platformówkowej zabawy, które można dowolnie odblokowywać u wężowatego sprzedawcy Trowzera.

• STWÓRZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ: Dowolnie kupuj i odblokowuj zdolności. Wybieraj, które światy chcesz zamienić w jeszcze obszerniejsze i bardziej niełatwe tereny zabaw i używaj wyjątkowych modyfikatorów rozgrywki,dostosować ją do swego stylu gry.

• ZBIERANIE W progresywnYM WYDANIU: znajduj lśniące przedmioty, które pozwalają na postępy w rozgrywce, takie jak Motyla Energia o podwójnym działaniu oraz podstępni Ghost Writers! • NIEZAPOMNIANE POSTACIE: Poznaj (albo pokonaj) ekipę pełną niezapomnianych postaci, ożywionych poprzez zespoły artystów i dźwiękowców odpowiedzialnych za legendarne platformówki, która weźmie udział w kolejnych przygodach w Świecie Playtonic.

Przygotujcie się na przeróżne chrząknięcia, piski i skrzeki. • genialnA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA: David Wise (Donkey Kong Country) i Grant Kirkhope (Banjo-Kazooie) łączą siły, żeby stworzyć arcydzieło!

Serio, umyjcie uszy - czeka je nie lada gratka. • ZAWOŁAJ KUMPLA: Stwórzcie własny kumpelski duet i przeżywajcie przygody w Yooka-Laylee w trybie kooperacji! Przejmując kontrolę nad specjalną postacią w trybie kooperacji, drugi gracz może wspierać Yookę i Laylee, ogłuszając przeciwników i pomagając przy niełatwych wyzwaniach.

Nie trzeba brać nikogo na barana. • I DUŻO, DUŻO WIĘCEJ: Odkryj wyjątkowe pojedynki z bossami, wyzwania z wagonikami, gry zręcznościowe w stylu retro, quizy i ponad 8 unikatowych trybów dla wielu osób!