FIFA 16 (Xbox 360) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem FIFA 16 (Xbox 360) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Gra XBOX360 Fifa 16
49.99
Media Expert
-17%
Gra XBOX360 Fifa 16
49.99
ELECTRO.pl
Gra Xbox 360 FIFA 16
59.90
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Electronic Arts
Kategoria:Gry Xbox 360
Wersja językowa polska
PEGI (wiek gracza) 3+
Tryb multiplayer tak
Gatunek sportowe

Opis

Graj w swoim stylu i rywalizuj na wyższym poziomie dziki innowacjom w każdym sektorze boiska. W FIFA 16 wynajdziesz zrwnoważoną, przesyconą autentyzmem i emocjami rozgrywk, a także zupełnie nowy sposb gry! A to wszystkoopatrzone nowym polskim komentarzem, oddającym w pełni emocje w grze! W FIFA 16 wyszukasz rwnież wszystkie kluby polskiej Ekstraklasy. Innowacje FIFA 16 umożliwiają pewną gr w obronie, kontrol nad środkiem pola i powodują, iż każdy mecz pełen jest chwil piłkarskiej magii. Zupełnie nowy Samouczek FIFA ułatwi nie tylko nowym graczom, ale i weteranom kolekcji rozwinicie swych umiejtności i wejście na najwyższy poziom. Innowacje w każdym sektorze boiska, nowy sposb gry i rywalizacja na wyższym poziomie graj piknie w FIFA 16.

INNOWACJE W KAŻDYM SEKTORZE BOISKA:

Pewna gra w obronie

- Zwinnoś obrocw. Dziki 25 zmianom w systemie ruchu obrocw są oni dzisiaj dużo produktywniejsi w konfrontacji z napastnikami drużyny przeciwnej. Umiejtnoś płynnego przesuwania si po boisku i wiksza zwrotnoś wyrwnują
szanse defensorw w pojedynkach 1 na 1, a udoskonalone przyspieszenie do sprintu i swoboda ruchw ułatwiają im dotrzymanie kroku rywalom.
- Wspłpraca w obronie. Kiedy podbiegasz do napastnika, możesz polega na kolegach z obrony, ktrzy w razie potrzeby załatają powstałą luk w szykach. Nowa nienaturalna inteligencja obrocw pozwala piłkarzom lepiej identyfikowa zagrożenia w danym sektorze boiska w zależności od położenia piłki i zawodnikw rywali. Partnerzy z drużyny cofają si, żeby nie da si przechytrzy napastnikom prbującym si przedrze przez lini obrony, i ograniczają przeciwnikom pole gry w ataku.
- Nowy system odbioru piłki. FIFA 16 wprowadza komplet zupełnie nowych wejś obronnych i szereg sposobw na przejcie piłki. Nowy system wślizgw pozwala na przerwanie interwencji, aby mc błyskawicznie staną na nogach. Grając obrocą, mamy dzisiaj do dyspozycji sporo nowych wariantw, jak np. Zamarkowanie wejścia, starcie w powietrzu czy twarda walka bark w bark. W FIFA 16 gra w odbiorze to wachlarz możliwości i precyzja działania.

Kontrola nad środkiem pola

- Inteligentne przechwyty. Nowa logika przechwytu poda ułatwia kontrolowanie środka pola i zamykanie luk i korytarzy, ktrymi rywale mogliby posła niebezpieczną piłk. W ten sposb gra wewnątrz jest bardziej przemyślana i realistyczna. Mechanizm inteligentnych przechwytw pozostał wyprodukowany od nowa na potrzeby FIFA 16, a jego właściwości można regulowa w menu wytycznych dla piłkarzy, ustalając dynamicznoś zawodnikw w wychodzeniu do piłki. Sprawuj kontrol nad wydarzeniami w środkowej strefie boiska!
- Przemyślane podania. W FIFA 16 system poda przeszedł prawdziwą rewolucj. Dziki modyfikacjom układu sterowania można teraz wykonywa potężne, niesamowicie dokładne, przenikające obron podania do kolegw z przodu, dogrywając im piłk choćby w gąszczu ng obrocw. Równocześnie zadbano o zrwnoważenie przemyślanych poda z inteligentnymi przechwytami, aby zapewni rozgrywce realizm i odpowiedni stosunek ryzyka do korzyści.

Chwile piłkarskiej magii

- Drybling bez dotykania piłki. Lionel Messi wziął udział w specjalnej sesji z rejestratorem ruchu, żeby pomc w stworzeniu postępowego systemu dryblingu. W FIFA 16 masz swobod decyzji nie tylko w tym, jak, ale i kiedy dotykasz piłki. Możesz zostawi toczącą si piłk, by zyska troch czasu, zmyli przeciwnika i ogra go zupełnie jak Messi w swoich popisowych akcjach. Drybling bez dotykania piłki ułatwia zrobienie przestrzeni do sprintu kolegom, kontrolowanie tempa gry lub łapanie obrocw na wykroku, co diametralnie odmienia pojedynki jednostkowe. Twrz i przeżywaj chwile piłkarskiej magii w każdym meczu!
- dynamiczne dośrodkowania. W FIFA 16 wykonawcy i odbiorcy dośrodkowa zachowują si inaczej aniżeli do tej pory. Animacje dogrywających są bardzo realistyczne, a zawodnicy w polu karnym dostosowują swj ruch do lotu piłki, wykorzystując rozpd ciała podczas strzału. Nowy system celowania powoduje, że napastnicy dochodzą do poda w biegu, a defensorzy muszą sobie radzi z wikszą liczbą piłek zagrywanych za lini obrony.
- dokładne strzały. Gracze mają wikszą kontrol nad miejscem, w ktre chcą posła piłk, dziki czemu mogą wykacza sytuacje jak zawodowcy. W FIFA 16 wicej jest mierzonych uderze, a trajektorie lotu piłki wyglądają realistycznie, co powoduje, że mecze obfitują w pikne strzały.

RYWALIZACJA NA WYŻSZYM POZIOMIE:

- Samouczek FIFA. Wyjadacz czy żłtodzib, dziki funkcji Samouczka FIFA każdy gracz FIFA 16 może wykorzysta swj potencjał do maksimum. Ucz si podczas gry dziki podpowiedziom kontekstowym sugerującym rżne rozwiązania w zależności od pozycji na boisku i wybranych ustawie (automatyczne lub manualne). Początkującym wystarczy podstawowa pomoc, doświadczeni gracze mogą korzysta z bardziej profesjonalnych wskazwek. Graj i rozwijaj si z ekspertem u boku!
- Gry treningowe na poziomie podstawowym. W FIFA 16 debiutuje nowy poziom gier treningowych, przeznaczony specjalnie dla graczy początkujących swoją przygod z FIFA. Zacznij od zera i sta si brylantowym technikiem!

NOWY SPOSÓB GRY:

- kobiece reprezentacje narodowe. Po raz pierwszy w historii serii gracze mogą wyjś na boisko jedną z 12 czołowych żeskich reprezentacji narodowych w piłce nożnej. Dostpne są one w wielu sieciowych i lokalnych trybach gry, wzbogacając FIFA 16 o zupełnie nowy rozmiar. Specjalnie na te zapotrzebowania wykonano oddzielny system animacji i modeli trjwymiarowych, korzystając z pomocy najkorzystniejszych reprezentantek kadry Stanw Zjednoczonych, ktre wziły udział w sesji rejestracji ruchu. Drużynami kobiecymi można gra w trybach: szybki mecz, turnieje jednoosobowe i mecze towarzyskie w sieci.