Minecraft (Xbox 360) promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 12 sklepów z produktem Minecraft (Xbox 360) oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Minecraft Xbox 360
59.00
Quicksave
Minecraft X360
59.99
konsoleigry.pl
Gra XBOX ONE Minecraft + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
62.45
ELECTRO.pl
Gra Xbox 360 Minecraft
62.91
Yalu.pl
MICROSOFT Minecraft XBOX360
64.75
NEO24.PL
Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
64.75
OleOle!
Gra Xbox 360 MICROSOFT Minecraft
69.00
Media Expert
Gra: Xbox 360 Minecraft
70.00
Vobis
Minecraft - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
79.00
RTV EURO AGD
Gra Xbox 360 Minecraft: Edycja Xbox 360
79.90
Saturn
Gra Xbox 360 Minecraft: Edycja Xbox 360
79.90
MediaMarkt.pl
MICROSOFT Minecraft XBOX360
79.90
NEONET

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Gry Xbox 360
Wersja językowa angielska
Grupa wiekowa 7+
Tryb multiplayer tak
Gatunek akcja

Opis

Puść wodze fantazji!
Minecraft, jedna z najlepiej sprzedających się gier na Xbox 360, jest już przystępna na Xbox One. Twórz i poznawaj własny świat, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Pamiętaj jedynie, żeby wybudować schronienie zanim nadejdzie noc, a wraz z nią potwory.

Battle: minigra
Stań na polu bitwy naprzeciwko znajomym w mini grze Minecraft na konsole. Możesz rywalizować z choćby 8 graczami poprzez Internet lub 4 graczami na podzielonym ekranie w trybie przetrwania, gdzie do zwycięstwa konieczne są prędkość i strategia, a czasami też odrobina szczęścia. Walcz na trzech podstawowych mapach przystępnych w ostatniej gratisowej aktualizacji lub zyskaj świeże pola bitwy w dodatkowych zestawach map.

pakiet skórek Biome Settlers
zestaw skórek Biome Settlers od początku był wyprodukowany z myślą o świecie Minecraft. Czerpaliśmy inspirację z różnych sposobów gry w Minecraft i z tworzyw i mobów dostępnych w każdym biomie. Nowy pakiet skórek wprowadza do gry 24 nowe postaci osadników, takie jak łucznicy, łowcy i piwowarzy. też skórki powiązane tematycznie z biomami las, tundra i pustynia, nieprzeciętne do gry ze znajomymi.

Nowa gratisowa aktualizacja Minecraft
Dzięki aktualizacji zyskasz nowe moby, biomy, bloki, mikstury i funkcje. To jak dotychczas największa bezpłatna aktualizacja.
Dodaj do swoich projektów zupełnie nowe bloki i ogrody. Wykorzystaj w nowych biomach króliki i łososie. Wyrusz do subarktycznych podwodnych świątyń, wykorzystaj miksturę oddychania pod wodą i weź udział w nowych przygodach ze Starszymi Obrońcami.

zestaw Halloween Mash-up
Buuu! Nadeszła pora roku, w której w Minecraft straszą duchy i upiory. Zestaw Halloween Mash-up gromadzi 42 przerażające skórki postaci, zupełnie nowy świat pełen strasznych bloków i upiorną ścieżkę dźwiękową, która przyprawi Cię o szybsze bicie serca. Wykaż się odwagą i stwórz własne przerażające światy z zestawem Halloween Mash-up. Czeka Cię przeraźliwie dobra zabawa.