Forza Horizon 3 (Xbox One) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Forza Horizon 3 (Xbox One) oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 79.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-82%
Gra Xbox One Forza Horizon 3
79.90
MediaMarkt.pl
Kod aktywacyjny Gra XBOX ONE Forza Horizon 3 członkostwo VIP
88.99
Media Expert
Kod aktywacyjny Gra XBOX ONE Forza Horizon 3 Car Pass
131.99
Media Expert
Forza Horizon 3
149.00
RTV EURO AGD
Kod aktywacyjny Gra XBOX ONE Forza Horizon 3
299.99
Media Expert
Forza Horizon 3 [kod aktywacyjny]
319.00
RTV EURO AGD
Forza Horizon 3 [kod aktywacyjny]
319.00
OleOle!
Forza Horizon 3 - Edycja Ultimate [kod aktywacyjny]
399.00
RTV EURO AGD
Forza Horizon 3 - Edycja Deluxe [kod aktywacyjny]
399.00
OleOle!
Forza Horizon 3 - Edycja Deluxe [kod aktywacyjny]
449.00
RTV EURO AGD
Forza Horizon 3 - Edycja Ultimate [kod aktywacyjny]
449.00
OleOle!

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Gry Xbox One
Gatunek wyścigi
PEGI (wiek gracza) 3+
Wersja językowa polska

Opis

OTO TWÓJ HORYZONT
Zarządzasz Festiwalem Horizon. Modyfikuj, co chcesz, zatrudniaj i zwalniaj znajomych i zwiedzaj Australię w ponad 350 najwspanialszych autach świata. Niech twoje Horizon stanie się największą imprezą na cześć samochodów, muzyki i wolności, jaką daje droga. To, jak tego dokonasz, zależy wyłącznie od ciebie.

ZWIEDZAJ AUSTRALIĘ, NAJWIĘKSZY JAK DOTĄD ŚWIAT HORIZON
Jeźdź po rozległej pustyni i kamienistych wąwozach Pustkowia, zielonych, dzikich lasach tropikalnych i piaszczystych plażach nieopodal błyszczących drapaczy chmur australijskiego Gold Coast.

WYBIERAJ spośród PONAD 350 NAJWSPANIALSZYCH SAMOCHODÓW ŚWIATA
Każdy samochód odtworzony jest z pieczołowitością, jaką umożliwia ForzaVista™. Przystępny jest pełen widok kokpitu, działające światła i wycieraczki oraz świeże rodzaje pojazdów dających nieprzeciętne dotąd w serii Forza przeżycia z jazdy.

ODKRYJ NOWĄ FORMĘ ROZGRYWKI SAMOCHODOWEJ
Skoki w niebezpiecznych miejscach, konwoje i strefy driftu to tylko część nowych, pasjonujących wyzwań, jakie na ciebie czekają. Bierz udział w ekscytujących zawodach z kolekcji Pokazów, w których ty i twój samochód zmierzycie się z flotą łodzi motorowych, a choćby ogromnym sterowcem!

ZATRUDNIAJ I ZWALNIAJ ZNAJOMYCH
Ty tu rządzisz. Zatrudniaj drivatary swoich znajomych, żeby pomagały ci zdobywać entuzjastów i powiększać festiwal. Twórz z nimi konwoje, żeby zwiedzać świat nawet wtedy, gdy nie są online. Jeśli nie zdobywasz dzięki nim entuzjastów, zwolnij ich!

MODYFIKUJ, CO CHCESZ
Projekt Horizon daje ci możliwość modyfikowania każdego aspektu zawodów wyścigowych, mistrzostw i wyzwań z listą celów. Pozwala też na natychmiastowe rzucenie wyzwania przyjaciołom – czy zdołają pokonać cię w twojej własnej grze? Wybierz postać swojego kierowcy, twórz niestandardowe malowania i tablice rejestracyjne, dodawaj świeże elementy nadwozia... Możesz wybrać choćby odgłos klaksonu.

PROWADŹ, SŁUCHAJĄC ULUBIONEJ MUZYKI
Wybieraj spomiędzy ośmiu przeróżnych stacji radiowych albo stwórz własną stację, korzystając ze swoich zbiorów muzycznych przy pomocy Groove Music.

ROZPOCZNIJ SIECIOWĄ PRZYGODĘ SAMOCHODOWĄ

Sieciowa kooperacja 4-osobowa po raz pierwszy pozwali tobie i twoim znajomym na wspólne rozegranie kampanii Horizon z jej całą różnorakością, emocjami i nagrodami. HANDLUJ W DOMU AUKCYJNYM Wyszukuj rzadkie samochody i niezwykłe dzieła sztuki autorstwa najmocniej utalentowanych twórców społeczności Forza. Wersje gry na Xbox One i Windows 10 mogą różnić się funkcjami. Dysk z grą na konsolę Xbox One można wykorzystywać wyłącznie na tym systemie. Do sieciowej gry na tej konsoli wymagane jest konto Xbox Live Gold (sprzedawane oddzielnie). Rozgrywka międzyplatformowa przystępna jest wyłącznie w krajach obsługujących Xbox Live – lista przystępna pod adresem xbox.com/live/countries. Niektóre funkcje muzyczne mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Zobacz na forzamotorsport.net.


liczba graczy

- Tryb wieloosobowy: 1-12 graczy
- Tryb współpracy: 1-4 graczy